В місті Шепетівка протягом останньоі доби підтверджено ще один випадок коронавірусної хвороби СOVID-19. Про це повідомив Шепетівський міськміжрайонний відділ ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України»
Щойно стали відомі результати контактних осіб, які могли підхопити коронавірусну хворобу COVID-19 від раніше захворівших шепетівчан. На жаль, статистика інфікованих знову збільшилась.
Сьогодні 15 липня з 10.00 до 12.00 години у великому залі засідань Шепетівської районної ради відбувся виїзний прийом громадян головою обласної державної адміністрації Дмитром Габінетом та керівниками правоохоронних органів Хмельницької області.
Сьогодні, 15 липня, профільна депутатська комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища під головуванням депутата міської ради Володимира Синюти розглянула проект рішення «Про припинення права користування земельними ділянками та передачу в постійне користування земельних ділянок».
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua