Шепетівська місцева влада оголосила про запуск Шепетівської екстреної диспетчерської служби (відділ управління міським господарством). Про це повідомили на сайті органу самоврядування.
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 22 січня в Хмельницькій області зареєстровано 42935 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1512 - діти, 3314 - медпрацівники.
19 січня православні християни відзначили останнє різдвяне свято — Водохреща. Тож сьогодні на четвертих ставках шепетівчани занурювались у купіль.
Сьогодні в Шепетівці є 79 багатоквартирних будинків із проблемою розбалансованості системи теплопостачання (частково із невстановленим будинковим лічильником). Про це повідомив міський голова Віталій Бузиль.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua