14-го березня в місті Шепетівка розпочалися командно-штабні навчання територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій. У ході навчань відпрацьовувалися дії органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Шепетівського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Як інформує ГУ ДСНС у Хмельницькій області, 3 березня о 16:20 до 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка надійшло повідомлення про те, що в с. Городище 22-річна жінка під час відпочинку в лісі виявила артснаряд. Одразу після цього дана територія була огороджена, щоб не допустити на місце події випадкових осіб.
25 лютого о 8:11 на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка від чергового Центральної районної лікарні надійшло повідомлення про те, що на автодорозі поблизу села Жиленці Шепетівського району карета швидкої допомоги внаслідок несприятливих погодних умов потрапила у сніговий замет.
Ще однією жертвою шахраїв, стала 26-річна жителька м. Шепетівка. В неї, по вул. Залізничній незнайомка, під приводом зняття порчі, заволоділа двома золотими каблучками та 3000 тисячами гривень.
30 січня на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Шепетівка надійшло повідомлення про те, що на кладовищі в селі Судилків Шепетівського району під час проведення земляних робіт виявлені підозрілі предмети, схожі на боєприпаси.
Так, за повідомленням УМВС України в Хмельницькій області, учора близько 06.25 години в Шепетівці поблизу АЗС по вулиці Тургенєва 23-річний житель с. Білокриниччя, керуючи автомобілем «Опель-Кадет», зіткнувся з автомобілем «МАН».
Цікава знахідка очікувала молодого мешканця нашого міста на смітнику, натрапив хлопчина на мішок коноплі. Він вирішив, що «добро» не має дарма пропадати й забрав коноплю з собою.