Перед судом постане директор одного з професійних коледжів Кам’янець-Подільського району. Посадовця обвинувачують у привласненні понад 2,1 млн гривень, виділених Європейським Союзом за програмою «Ukraine Facility» на закупівлю навчального обладнання.