Слідчі поліції спільно з СБУ та Хмельницькою обласною прокуратурою викрили корупційну схему під час будівництва пішохідного мосту через річку Горинь у місті Нетішин. Через зловживання посадовців місцевий бюджет втратив понад 4,2 мільйона гривень, а збудований міст виявився непридатним до експлуатації.
Працівники ДБР спільно з Хмельницькою обласною прокуратурою повідомили про підозру начальнику аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області. Через недбалість та зловживання посадовця приватна фірма безпідставно залишила у себе державні будівельні матеріали на понад 615 тисяч гривень.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua