Потрібно приймати душ лише раз на тиждень

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 бер. 2016 09:58 #105850 від pruduk
Звичка щодня приймати душ – це наслідок невиправдано нав'язаної нам культурної норми, а не об'єктивно корисна для здоров'я процедура.

В середньому на 10-хвилинний душ витрачається 60 літрів води. Використання нагрівача підвищує ваші витрати енергоносіїв в 3 рази, а на ванну потрібно як мінімум 200 літрів.

Ми повинні часто мити руки з очевидних причин. Але у нашої шкіри є природний механізм очищення, і лише пахви, ступні і геніталії можуть поширювати неприємний запах, якщо не стежити за їх гігієною.

Постійне використання шампуню веде до вимивання захисного шару жиру з волосся, висушує і руйнує шкірний покрив на голові. Кому це вигідно? Тим, хто потім створить цілий ринок кондиціонерів-ополіскувачів і шампунів проти лупи.

Звичайно, якщо у вас має відбутись романтичне побачення або візит до лікаря, то варто виглядати належним чином – сяяти і пахнути.

Тому давайте не будемо звертати увагу на рекламні нісенітниці і повернемося до традиційного щотижневого душу і щоденного миття окремих частин тіла в раковині. Крім усього перерахованого вище, ми заощадимо ще й купу часу і грошей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 бер. 2016 17:42 #105851 від Алоїз
А якщо не митися взагалі, то воно потім саме відпадає, а економія ще більша.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 бер. 2016 18:26 #105853 від Старик Хотабыч
Піди повй...й на городі цілий день а я подивлюсь як ти помитись не захочеш. Слідуюча стаття буде про те, що шкідливо їсти три рази на день чи щось подібне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2020 11:45 #120103 від Chekko
Відповідь від Chekko у темі шампунь от выпадения волос
[quo
te="Старик Хотабыч" post=105853]Ось тут шампунь от выпадения волос Ла Фабело. Піди повй...й на городі цілий день а я подивлюсь як ти помитись не захочеш. Слідуюча стаття буде про те, що шкідливо їсти три рази на день чи щось подібне.[/quote]

згоден

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.089 секунд
0
репостів
0
репостів