Допомога

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 черв. 2014 22:21 - 10 черв. 2014 22:41 #91577 від
Допомога був створений
Ідеться про життя хлопчика, шанси на котре нині залежать від щедрості доброчинців.

Ярославчик потребує жертовної допомоги Про допомогу благає мама малесенького Ярославчика. Від неї та двох хворих дітей відмовився чоловік, тому жінка бореться за порятунок меншого сина фактично самотужки.

Ярославу в серпні має виповнитися рік. На долю цього немовляти вже випали величезні випробування. Близько півроку лікарі не могли встановити правильний діагноз і пояснити матері, чому в її сина регулярно зростає температура тіла до 39 градусів. Усе раз по раз списували на "вірусну інфекцію".

Коли нарешті один із медиків спромігся визначити корінь проблеми, вердикт приголомшив родину. Відмирання лівої нирки, втричі збільшений січовий міхур і аномальний розвиток правої нирки – все це потребує хірургічного втручання.

Медики не приховують, що лікування можливе тільки за наявності грошей. Котрих у матері, Ангеліни Макарової, катастрофічно не вистачає.

Для порятунку Ярослава наразі потрібно зібрати щонайменше 40 тис. гривень. Їх можуть надати небайдужі до чужого горя люди, до котрих мама хлопчика звертається зі слізним проханням.

"Це страшне слово – гроші – я боюся його. Коли дитина підходить і просить у тебе цукерку, а завтра у неї черевик порвався – це дрібниці, це не біда, а от коли ти ходиш по краю життя свого чада – це жах, нікому не побажаєш... Я звертаюся до всіх небайдужих, прошу: допоможіть урятувати маленького. Допоможіть бачити його посмішку, його перші кроки, його перше слово. Переживати за його першу любов і за першу двійку в школі. Допоможіть мені бачити своїх дітей разом. Допоможіть братам не розлучитися, а мені – не згоріти в муках. Подаруйте мені віру в життя своєї дитини", - каже вона.

Відгукнутися на це благання можна, переказавши посильну фінансову допомогу за такими реквізитами: ХФ КБ "Приватбанк", р/р 29244825509100, МФО 305299, ОКПО 14360570, отримувач Макарова Ангеліна Павлівна, ІНН 3141202400, призначення платежу – перерахування коштів на рахунок 5168757223989262.
Останнє редагування: 10 черв. 2014 22:41 ким admin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2014 17:34 #91859 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Допомога
А звідки сім'я? Де зараз перебуває дитина? Дайте більше деталей. У нас зараз не дуже люблять перераховувати кошти на картку, ліпше особисто щоб переконатись що не шахраї.
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.111 секунд
0
репостів
0
репостів