Платна медицина

×

Опитування: Чи варто у нас нарешті запровадити платну медицину? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
5 83.3%
Ні
1 16.7%
Загальна кількість голосів: 6 ( Аlоis, IIIkinep, Старик Хотабыч, Dj Os, LuK ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2012 10:27 #82501 від Dj Os
Платна медицина був створений Dj Os
Минулий тиждень так вже сталось, шо довелось провести в лікарні з дружиною. Вражень після того перебування залишилось масса, якшо буду мати час та бажання викладу їх у свому блозі, але хтів би зробити акцент на питанні матеріальному.
Хоч лікарня була і державна, але грошей у нас пішло чимало: лікарям, медсестрам, санітарам, оплата за ліки, оплата за ренген і тд. В мене ці гроші не вимагали, просто реально видно шо лікарні зараз не фінансуються взагалі. От і мусив бігати з пачкою бабла, яку розпихував всім по кишеням. Особисто мені цей процес гидкий, я б краще заплатив скільки потрібно на рахунок лікарні і був би спокійним, шо лікарня буде робити все можливе для найшвидшого одужання.
Та виникає питання - кому треба така "безплатна" медицина взагалі? Вже давно пора сказати відкрито, шо медицина у нас платна!
Шо ви думаєте з цього приводу? Який життєвий досвід повязаний з нашою медициною є у вас?
Ці користувачі подякували: Si Rozha

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2012 10:49 #82503 від LuK
Відповідь від LuK у темі Платна медицина
я вже давно писала про це :)
навіть якщо ти заплатиш гроші у кассу,звідки гарантія що тебе пролікують нормальними ліками?
а не візьмуть за дорогі ліки а пролікують дешевшими аналогами?
краще купити самому у аптеці .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2012 10:54 #82506 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платна медицина
Ну в нормальних платних лікарнях надають повний звіт про те як і чим лікували і в якій кількості. Я ж до чого веду? Шо давно пора зробити медицину цивілізованою, шоб перебування в лікарні не було стресом як для пацієнта так і його близьких і родичів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2012 10:59 #82507 від LuK
Відповідь від LuK у темі Платна медицина
я б у опитування ще б добавила пункт платна медицина у нас існує вже давно
а ти в яку лікарню попав? міську чи залізничну?
що до твоєї пропозиції,думаю для нашого міста вона нереальна.
лікарям краще брати налічкою чим через кассу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2012 11:17 #82509 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платна медицина
Ми взагалі були в Києві

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 груд. 2012 19:48 #82520 від Si Rozha
Відповідь від Si Rozha у темі Платна медицина
Варто запровадити платну, або хоча б страхову медицину, а за побори та хабарі звільняти з роботи і притягувати до кримінальної відповідальності. Умови гри мають бути прозорими, а носії "найгуманнішої" професії не повинні перетворюватись на рекетирів чи жебраків.
Ці користувачі подякували: vica07042012

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2012 21:03 #82526 від LuK
Відповідь від LuK у темі Платна медицина

Si Rozha пише: а за побори та хабарі звільняти з роботи і притягувати до кримінальної відповідальності. .

ти чьто :blink: :dry: хто тоді лікувати буде?????? :ohmy:
Ос,скажу тобі одне,тобі ще повезло що не попав у нашу лікарню :lol:
столичні фінансуються набагато краще.
На рахунок оплати,підтримую!!!Але за ті кошти потрібно надавати відповідні послуги.А не чекати пів дня у відділенні медсестру з уколом.Я раз так і не дочекалась,плюнула на все та пішла.... чекала з 9 до 12.30....нагадувала декілька раз.....
А от в останне приємно здивував наш діагностичний центр Експерт .Записалась на певний час,прийшла,відразу обстежилась,і не чекала у черзі пару годин.зайняло все 15 хв. І оплата порівнянно недорога.За такий сервіс можна і більше брати. B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 груд. 2012 21:22 - 24 груд. 2012 21:24 #82528 від Si Rozha
Відповідь від Si Rozha у темі Платна медицина

LuK пише:

Si Rozha пише: а за побори та хабарі звільняти з роботи і притягувати до кримінальної відповідальності. .

ти чьто :blink: :dry: хто тоді лікувати буде?????? :ohmy:
Ос,скажу тобі одне,тобі ще повезло що не попав у нашу лікарню :lol:
столичні фінансуються набагато краще.
На рахунок оплати,підтримую!!!Але за ті кошти потрібно надавати відповідні послуги.А не чекати пів дня у відділенні медсестру з уколом.Я раз так і не дочекалась,плюнула на все та пішла.... чекала з 9 до 12.30....нагадувала декілька раз.....
А от в останне приємно здивував наш діагностичний центр Експерт .Записалась на певний час,прийшла,відразу обстежилась,і не чекала у черзі пару годин.зайняло все 15 хв. І оплата порівнянно недорога.За такий сервіс можна і більше брати. B)


Експерт Сірожа Кормилецький?... :lol: :lol: :lol:
Останнє редагування: 24 груд. 2012 21:24 ким Si Rozha.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2012 21:25 #82530 від Lego
Відповідь від Lego у темі Платна медицина
Я тоже думал, что медицина давно уже "платная".
Но год назад я убедился в обратном. Не буду вдаваться в подробности, но был крайне удивлен, что столько анализов, осмотров и процедур можно пройти абсолюто бесплатно. Достаточно было иметь мед. полис. Хотя были и исключения, но они касались сложных анализов и процедур.

Поэтому, даже не знаю, хорошо, если есть чем платить... а у кого нет?

Хотя, с другой стороны если человек всю жизнь работал и отчислял деньги на страховку или мед.полис, то проблем не должно быть.
А если вообще край? Всякое же в жизни бывает. Помирать будешь и никто не шевельнется?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 груд. 2012 21:34 #82532 від Si Rozha
Відповідь від Si Rozha у темі Платна медицина

Lego пише: Я тоже думал, что медицина давно уже "платная".
Но год назад я убедился в обратном. Не буду вдаваться в подробности, но был крайне удивлен, что столько анализов, осмотров и процедур можно пройти абсолюто бесплатно. Достаточно было иметь мед. полис. Хотя были и исключения, но они касались сложных анализов и процедур.

Поэтому, даже не знаю, хорошо, если есть чем платить... а у кого нет?

Хотя, с другой стороны если человек всю жизнь работал и отчислял деньги на страховку или мед.полис, то проблем не должно быть.
А если вообще край? Всякое же в жизни бывает. Помирать будешь и никто не шевельнется?


Ти або залізничник, або живеш у Росії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів