Радіоактивне оточення

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 січ. 2011 21:15 #59106 від AxeL-V
В продовження мого посту в темі про аваріютрошки цікавлюсь радіоактивною білібурдою, в тих цілях щоб воно непопало в руки, або якщо попаде , то що з ним робити.Так от наприклад, до 60го року, на годинниках, тумблерах, на приладах всяких, шкали робили так званою світосумішшю. Зараз це звичайний світлонакопичувач (далекі люди називають це фосфором, але то абсолютно неправильно).Світлонакопичувач потрібно "заряджати" світолм, про це думаю всі знають. Ця світломаса, це щось типу суміші з світлонакопичувача та ізотопу Радію (Ra) , ізотоп для того щоб він світився постійно. Натикнутись на таке можна де попалонаприклад всякі морські чи авіагодинники виготовлені до 60 го рокучи тумблери
чи от і про сексан і про здачу на металобрухт і про те шо може попатстись під ногами doza.net.ua/pages/ru_ref_rad_trash.htm від таких от видумок інженерів - аля щоб завжди було видно шкалу приладу, в ті часі танкісти і льотчики хворіли на променеву хворобу, лише в 60-му додмулаись чого...Далі буде ...

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2011 21:34 #59107 від Lego
Просто офигеть..........Так и не понял что это за хрень с буковкой "Э"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 січ. 2011 21:47 #59108 від Шепетівчанин
Подивився пару роликів на ютубі, чесно скажу злякало.Думав що радіація може бути тільки у якихось химерних штуковинах з місць відчуження, і яке було моє здивування коли перевіряли звичайний тумблер, такий яких через мої руки пройшли сотні....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 січ. 2011 21:57 #59109 від AxeL-V
з буковю Э це гамма джерело, можливо медичне, а я десь читав в схожій статті що такі юзали в якихось цілях на трамвайних коліях.тік зазвичай те що є в неті, не зовсім правильно поміряне кількісно, але звичайного дозиметра вистачить щоб визначити наявність фону

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 січ. 2011 23:34 - 21 січ. 2011 23:36 #59113 від LuK
блін,згадала свою улюблену іграшку в дитинстві,фосфорний орел,що світився вночі:dm:(сувенір а-ля 60-х...):bm: тільки у 90-х ми взнали що це біда в хаті і викинули його.а років 25 він був прикрасою інтер"єру. п.с. добре що мама не завжди дозволяла ним гратись,щоб не поламати...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 січ. 2011 23:42 #59115 від AxeL-V
ну якщо він побувши на світлі світиться яскравіше, а в темряві "розряжається" то він з світлонакопичувача і безпечний

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 січ. 2011 11:03 #59121 від LuK
він вдень був ніякий,а от всю ніч світився.казали що з чистого фосфора.я в тому не розуміюсь...але фосфор здається не є безпечним?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 січ. 2011 14:11 #59123 від AxeL-V
якщо б він був з чистого фосфору , він би димівся таким димком що світиться в темряві, смердівби і було б ясно що він небезпечний :)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів