Алкоголь

  • Immortal
  • Immortal аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 січ. 2008 12:11 #16482 від Immortal
Алкоголь був створений Immortal
Хто що думає про алкогольні напої, які хто вживав? Полюбляє?Чи думаєте ви що алкоголь відкриває душу?Гадаю всі помічають як хмільна людина стає розкутіша. Творить такі речі які в реальному стані є майже неймовірними. Вживши дозу алкоголю люди стають такими як вони є. В них проявляється хоробрість, збільшується запас слів. Відкривається, так сказать, друге "Я". Напиклад трезва людина мало може сказати гидоти, а в дозі весь бруд виливається. Кілька вжитих % роблять нас такими якими ми є внатурі. Алкоголь можна порівнять зі сном, на мою думку. У сні також людина є тим ким є насправді.ТАК ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ???

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 січ. 2008 13:01 #16486 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі Алкоголь
Immortal, хорошая тема!=D>Без выпивки щас никак нельзя, она сближает людей (во всех пониманиях этого слова).В Украине это уже традиция и без нее просто никак...Тож :alc: :alcohol: :D

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 січ. 2008 21:03 #16516 від Shandow
Відповідь від Shandow у темі Алкоголь
Я взагалі ще досі неможу зрозуміти смак алкоголю :-? , випиваваю дуже рідко і дуже мало.

Краще померти для чогось ніж жити просто так

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sergio
  • Sergio аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 січ. 2008 22:32 #16518 від Sergio
Відповідь від Sergio у темі Алкоголь
Думаю можна і обійтися,хоча самому іноді доводится вживати частенько але поки що виключно через те,щоб підтримати компанію.

Давно пора мыслить шире, видеть глубже и ярче, чем просто кидать камни в тех, кто думает иначе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 січ. 2008 22:41 #16519 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Алкоголь
Українські школярі найбільше у світі вживають алкоголюУкраїнські школярі - перші в світі за рівнем споживання алкоголю. Такі дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. ЇЇ фахівці провели дослідження серед підлітків 41-єї країни світу. Опитували учнів 5-их, 8-их та 10-их класів - загалом більше 200-т тисяч дітей. За цими даними, 40% українських школярів випивають щотижня. Майже кожен тринадцятий може закласти за комір більше ніж сто грамів міцного алкоголю. 20% п'ють пиво - понад літр за раз. На другому місці за вживанням алкоголю ізраїльські підлітки - там 28 відсотків юнаків і дівчат любителі "зеленого змія". Примітно, що за цим опитуванням у Росії ліпші результати. Тамтешні діти на 15- ій сходинці невтішного рейтингу. Останні місця посіли Ісландія та Фінляндія. Дослідження проводилося серед підлітків із благополучних родин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 січ. 2008 23:25 #16520 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі Алкоголь
як говорить відома укр. приказка:"якщо людина не п'є горілки, то вона або хвора, або падлюка!"

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 січ. 2008 00:42 #16522 від Рыжик
Відповідь від Рыжик у темі Алкоголь
Сам придумал? :shocked:

"Жизнь человеческая почти вся состоит из того, чтоб делать выбор да уплачивать по счетам." С.К. "Я умираю от скуки, когда меня кто-то лечит."...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 січ. 2008 01:00 #16523 від W@RRioR
Відповідь від W@RRioR у темі Алкоголь
Горілка - наж ворог, і саме тому ми його знищуемо=))Насправді ж можна обійтись і без нього. Я, наприклад, горілку взагалі не п&#39;ю. Вино - саме класне спиртне. <div class='quotetop'>(DAZHUK @ 10.1.2008, 13:01) [snapback]31527[/snapback]</div>

Без выпивки щас никак нельзя, она сближает людей (во всех пониманиях этого слова).[/b]

Не згоден. Вона зближує тільки алкоголіків, ізза неї люди стають не співробітниками, а собутильниками. Якщо ж ти мав на увазі дівчину, тоді нічого крім вина або шампанського нічого не потрібно (в деяких випадках досить і пива =)). А дівчина яка п&#39;є горілку, ну не знаю, я б назвав її шлюхою - накачав горілкою і роби з нею що хочеш (але я можу і помилятись).Ще й до цього всього букету приєднується і залежніть, після чого починаєш пропивати свою зарплату і т. д.... На мою думку горіку потрібно вживати тільки як ліки...Отож Шампанське +, Вино ++, Горілка
.

Хорошо смеётся тот, кто смеётся как лошадь))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 січ. 2008 14:16 #16537 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі Алкоголь
W@RRioR, я имею ввиду пить, но в разумных мерах, а не ставать алкаголиком!У меня вопрос к тем которые ВАЩЕ не пьют: Вы находитесь на банкете, конференции и тд. с директорами, очень важными персонами, от которых зависит ваша карьера (или еще что очень важное), но вот делема вам с ними нужно выпить(но вы не пьете). они могум обидится и не дать вам того чего вы бы хотели от них.Как вы поступите в данной ситуации???

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 січ. 2008 15:47 #16542 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Алкоголь
Звертаюся до тих хто в голосуванні проголосував включно на бенкетах. Бенкет це що, день варення і т.д.? Чи більше 3-х? :-) згідний з DАZНUК, часом випивка за робочим столом чи після нього може багато чого вирішити, звичайно якщо все в нормі. Часто піднімає репутацію.Буває коли ти не дуже цікавиш шефа, але під час спільного застілля можеш вдало кинути чарку, а потом ще й гарно заспівати то відразу отримуєш + бал.

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів