Заїзд на Ватутіна з Проспекту Миру!

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2018 09:54 #118797 від myron
Розумію, що в нашому місті і так проблем хватає але вчора ввечері проїжджаючи повз місце яке підготовлене для асфальтування чуть не лишив колеса в тій ямі перед Проспектом! Обїхать по зустрічній смузі не міг так як там рухався інший транспортний засіб! Шановні невже не можна коли підготовили роботу її завершить, ну не вийшло сьогодні так завтра зранку! Розпочати розпочали а завершити забули то не потрібно було розпочинать! Я коли побачив декілька днів тому зрадів що помітили самі яму та ремонтують а тут на тобі - забули! Там камаз покриття не потрібно!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2019 16:57 #118941 від myron
Забув подякувати комунальним службам ! Виконано молодці!!!
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лют. 2019 17:11 #119027 від MestniyIvan
Серьезно? Наши комунальщики даже что-то делают? Не ожидал)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
07 лют. 2019 00:52 #119028 від Staruy
Я тут в новостях недавно сюжет видел на эту тему - там на трассе яма опасная образовалась. Так какое оригинальное решение придумали - поставили бригаду дорожных рабочих у ямы - те ямку смесью присыпали и по мере того как смесь щебня с мучкой (песком?) колесами выбивается ( а трасса оживленная и скоростная) постоянно подсыпают лопатами опять и опять. )) А так как участок с движухой и есть неслабый риск для дорожников - то к ним экипаж полицаев приставили)) Теперь практически до пенсии и те и другие работой обеспечены!!
Так шо, Мирон, хочешь нормально повертать с пр-та на Ватутина Степана Бандеры - мне башляй! А я буду с шухлей у ямы дежурить и перед твоим проездом её децл подсыпать)) И тебе комфорт и мне деткам икорка на молочишко)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2019 08:26 #119029 від myron
Ну по перше яма образувалася не через вибоїни а через те що шукали трубу теж відповідні служби! І за собою забули полатати асфальт шириною сантиметрів 40 потім підготовили до асфальтування і знову забули! І заміть старий не про себе думаю скільки людей в ту яму яка поширюється на всю ширину асфальту машин влетіли? Ви якусь таку херню ригаєте ? Поїдь в Європу там серед афальту прорий траншею та не убери її після заекінчення робіт - побачиш, що з тобою зроблять! Хочеш подсипать в ШРЕП думаю вакансія ВАМ забезпечена!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2019 08:27 - 07 лют. 2019 10:18 #119030 від myron
Хотять жити в Європі но колхозні принципи з голів повикидати не можна! Дурною роботою забезпечить в нас в Шепетівці можуть!І їхати не треба нікуди хоча скільки за це заплатять? Вже євромайдан садив серед міста квіточки і що їх керівник столичний в президенти балатується! Я вже всім все сплатив бо на колесах тепер вимагаю від визначених установ дій!
Останнє редагування: 07 лют. 2019 10:18 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів