Чому робітники тікають з Шепетівки і що будуть змушені робити роботодавці?

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 лист. 2017 00:03 #115534 від
Та в першу чергу треба на цю тему говорити з тими хто тікає.Наприклад я.Не один рік працював в місті у різних підприємців.Кожен хоче вкласти мінімум,а витягнути в свою кишеню максимум.При цьому люди в деяких ,,діячів,,не мають елементарних умов(щоб пообідати,вмитися,аптечки,тощо).Взимку холодно,літом спекотно,бо роботодавці ведуть бізнес в руінах ще радянськоі застройки.А бізнес )))))).В місті тих,хто щось виготовляє можна порахувати на пальцях.Природні надра (переробка)я не рахую,деревообробка взагалі сльози(деревина росте чомусь десятки років),а пилорам по місті біля десятка.Ось так.А хто має працювати?Спеціалістів що можуть і вміють мало,та і ті пенсіонери...Нових вчать так,що електрик(майбутній спец)кабель від вірьовки не відрізнить!!!Зараз я за кордоном.Працюю.По 12 годин .отримую за роботу в день так як в Украіні за два тижні,живу в готелі за рахунок роботодавця.Всі умови.Якщо бачать що вмієш,і хочеш працювати,то тебе і відповідно сприймають.В статті пишуть,що піднімуть зарплати(ха ха),та це тільки півсправи.В місцевих роботодавців справді система-(на твому місці завтра буде двісті).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2017 12:44 #115542 від Sposterigach
Я б іще додав, що деякі місцеві роботодавці давно зупинилися в своєму розвитку, і тому щиро дивуються, чому це немає "кваліфікованих працівників".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 груд. 2017 13:40 #115673 від Djura

Андрій(прапор) пише: Зараз я за кордоном.Працюю.По 12 годин .отримую за роботу в день так як в Украіні за два тижні


В день отримуєш 150 дол.? B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 груд. 2017 18:44 #115678 від Іван
Непогано))))), скажи де працюєш???))))теж поїду!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dreamer
  • dreamer аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 груд. 2017 21:23 #115679 від dreamer

Андрій(прапор) пише: В місцевих роботодавців справді система-(на твому місці завтра буде двісті).


Буде двісті взамін? Дивлячись на яку посаду і якої кваліфікації. Це сьогодні, під час кризи, роботодавці можуть міняти працівників, як рукавички (та й то не всіх). А як тільки економічні умови покращаться, то прийдеться толкових працівників цінувати, бо вибір в плані пошуку роботи буде набагато ширшим.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
03 груд. 2017 16:04 #115695 від Staruy
Даже если зарплату будут выдавать в конвертах все равно бюджету будет легче. Потому что заработает товарно-денежный оборот с торговли. Да и базарникам поднимать цены соблазна будет меньше - официально же зарплаты не поднимались.
И насколько я понял у работодателей не стоит вопрос про то что бы закрываться - платить оказывается есть чем. Зато вечный плачь "- Ай нема грошей, я б платыв вам бильшэ та нема грошэй!".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
07 груд. 2017 04:23 #115734 від GoBLin
А базарники прям на официальную ЗП ориентируются xD

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
07 груд. 2017 10:32 - 07 груд. 2017 10:35 #115742 від Staruy

GoBLin пише: А базарники прям на официальную ЗП ориентируются xD

Ты про тех кто труселями торгует, а я про тех кто молочко/яйца/сметана/творог. :) Им просто нужен повод к повышению. А покупать их товар приходится через день, а по чем там труханы я и не помню, мне их цены дыру в кармане не сверлят))
Останнє редагування: 07 груд. 2017 10:35 ким Staruy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів