Культура водіння транспортних засобів - Або права за сало!!

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 серп. 2017 10:42 #114040 від myron
Нещодавно декілька днів тому їздив я до обласних центрів, Рівне, Хмельницький, Житомир що мене здивувало? В першу чергу - це культура водіння водіїв ! Не важливо на якому транспортному засобі ти їдеш чи на жигулях чи лексусі всі учасники руху ведуть себе рівноправно! Виконується рух по смугах коли потрібно перестроїтись без проблем всі водії на дорозі чемні! Вмикають сигнали сигналізації поворотів! А в нас водії депутата перевізника особливо на великих автобусах манах не вмикають поворотів взагалі а нашо????? По Просперкту Миру їздять по середині між смугами! Те саме стосується і таксистів ( як один казав мені порушувати треба я ж таксист) !!! Стосовно водіїв авто, недайбог підфортила доля пересісти з жигуля на щось литовське все!!!!!! Поворотів нема швидкість, космічна, чоловік зловив бога за бороду!!!!! Паркуюсь де хочу, Пішоходів не пропускаю я успішний!!!!! А де ПОЛІЦІЯ ???????? складається враження що людей яких набрали для стражі порядку - набрали по об'яві !!! І ще одне не всі ті шепетівські їздярі поїдуть навіть в обласних центрах - коліна трусяться!! Бо з шепетівською їздою лише аварії робити, тут мабуть є ще заслуга ДОСАФ, та Вітерця Подільського!! Будьте чемні на дорогах! З повагою Віктор Мирончук!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 серп. 2017 13:54 #114047 від Sposterigach
А навіть якщо по обяві набирали - це перевага, а не недолік.
Бо сімейний підряд в держсекторі - шлях до деградації.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 серп. 2017 18:13 #114049 від myron
Від того, що вони не родичі пересічним громадянам не холодно не жарко! Але роботу вони не роблять!!!!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 серп. 2017 20:41 #114050 від udler

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.109 секунд
0
репостів
0
репостів