Ремонт дорожнього покриття міста

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2017 20:25 #112451 від Іван
Мабуть так воно і є , все окрім окурків.
А знаєте , а я теж займаюся й іншими справами окрім форуму, тільки от щось відповідей не знаю де знайти на підняті питання, може порадите де шукати?? пане дентист???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2017 21:30 #112455 від myron
Монолог "Одобрямс" скоріш всього! Там хтось писав! Дорогу про.....УЯРили всі разом - про.....УЯРили!! Гроші відмили всі разом - відмили !!!!!!! Прозвітували на область всі разом - прозвітували!! Ям нема всі разом - нема! О це безголовіє а ВИ пане Dentist цю безвідповідальну свиту захищаэте! Всі десь працюють та чимсь займаються не лише ВИ! Роботу потрібно виконувати а не дивитися на неї! з результатом! А не так як з басейном та дорогами в місті!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 трав. 2017 09:03 #112456 від либерман
І що знайшли правду? То розкажіть чого Ви добилися, а то тільки язиками плещуть всі. Все зрозуміло з вами, пересічних громанян ботами називати. Якби щось справді робилось, то не було б таких обурливих повідомлень. А Ви там третесь постійно в раді, можливо там рожеві вікна, через які не видно реальний стан міста. То вже може плрадьте там щоб форум читати почали, а то крім Івана і Мирончука бачу всім насрати на все
Ці користувачі подякували: Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2017 14:22 #112461 від Dj Os
У вас всі хто не згоден з вашою думкою одразу свита Полодюка, агент Свободи і захисник влади. Ви навіть не задумуєтесь, що у багатьох питаннях ви звичайні дилетанти та фантазери. Ви свято вірите, що сидячи за екраном монітора вам відоміше значно більше за тих, хто дізнається інформацію з першоджерел та трішки більше володіє інформацією.
Перш ніж писати щось, треба бути на 100% впевненим в цьому. А у вас, що не піднімеш тему, то відразу "Зрада!", "Хабарники!".
Автор топіка ж напевно навіть не розуміє різницю між поточним і капітальним ремонтом. Те що УЯР поки що не виправдовує сподівань, я навіть не сперечаюсь, ремонтує він поки що з перемінним успіхом. Але це не привід кричати, що там щось розікрали. Можливо сам УЯР недосконалий, може кваліфікація працівників ще недостатня, причин може бути маса, і до них треба докопуватись, а не як папуга кричати "Розікрали!" на будь які недоліки, а потім чекати що хтось буде з вами вступати в змістовний діалог.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 трав. 2017 18:54 #112464 від либерман
Якби ж то тілька проблема була у клятому УЯР

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2017 19:15 #112465 від Dj Os

Либерман пише: Якби ж то тілька проблема була у клятому УЯР

Ну так можна спокійно виважено у деталях пояснити у чому проблема? Без оцих емоційних вигуків та звинувачень всіх навколо.
Хтось із обурених водіїв звертався за поясненнями у ШРЕП чи міську раду? Я думаю, що ні. Тому що були би в курсі, що через судову тяганину із ремонтниками Проспекту Миру міська рада не має права зараз проводити капітальні ремонти дорожнього покриття.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 трав. 2017 20:43 #112467 від Dentist
Написати інформаційний запит, це найперший варінт. Другий, це познайомитись з якимось депутатом/працівником міськ ради/виконкому і вже в нормальному діалогу цікавитись. Третє, це познайомитись з тим, хто вже зробив перший чи другий пункт і вже в нормальному діалогу дізнаватись всю потрібну інформацію. А після ваших дописів, де одне ниття та "зрада" взагалі немає бажання з вами вести якусь бесіду. У вас все завжди буде зрада та вкрали. І як вірно сказав Островський, саме через судову тяганину з ремонтниками проспекту (при Антонюку), через яму біля 6 аптеки, міська рада не має права проводити ремонтні роботи дорожнього покриття і вже не один місяць, поки йде суд. Але ж ні Іван, ні Мирончук, ні ви пане Ліберман не поцікавились чому так, ви відразу прийшли з гаслами ЗРАДА. Тому в мене й відпадає бажання якось вести з вами розмову.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 трав. 2017 21:22 #112468 від либерман
З проспектом все зрозуміло, але мова не йде лише про якість доріг, багато інших проблем які не вирішуються, деякі з них озвучені на форумі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 трав. 2017 22:30 #112469 від Іван
Тобто діло в бюрократії, написати, виписати, познайомитися, це як наприклад, підійти і сказати я хочу з вами познайомитися????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Потрібно проблеми вирішувати , а не дізнаватися про них від друзів з місьвиконкому, я бачу проблеми і без них, а от вирішення їх аж ніяк не видно. Чи ви може пропонуєте замість них вирішувати, в такому разі до банкомату потрібно буде йти із їхніми зарплатними картками також.
Я не шукаю когось, щоб мою роботу за мене робив, якщо щось не знаю, то ходжу до бібліотек, є інтернет та питаюся у людей. А тут бачу все до навпаки, а ви ще своїх друзів ,шановний пане, в цьому підтримуєте : "хай хтось зробить ,кому треба"!
На форумі йдеться про ідеї вирішення ,а не про плач, плачуть шановний на похоронах!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 трав. 2017 23:12 #112470 від myron
Однозначно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Чому в нашому місті нічого не робиться так як потрібно? Ви пишите про те, що суди йдуть за Проспект стосовно дорожнього покриття! Виходить з Ваших слів, що якщо ідуть суди то капітальних робіт робить не можна а якщо ці суди тянутимуться 10 років! То ми взагалі їздить почнем коліньми!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.153 секунд
0
репостів
0
репостів