Ходять чутки містом

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2017 22:02 #111818 від Іван
Відповідь від Іван у темі Ходять чутки містом
Найшов кого новим ринком називати....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2017 22:58 #111819 від myron
Відповідь від myron у темі Ходять чутки містом
Ця вся ковбаса яка зараз є по місту навіть сама дорога близько з шепетівською не валялася! Шкода підприємство одне не розуміюв столиці черги були за ковбасою а тут закрили!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2017 16:40 #111835 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Ходять чутки містом
Я не називав росію новим ринком. Хто з "ковбасників" є в Шепетівці? Найбільше бачив рибака, м'ясна гільдія, забіяка. Плюс є ще інші ковбаси, спец. магазини відкрились, постійні крадіжки з комбінату, жива конкуренція не дала змоги шмк далі розвиватись, ось і закрились. Та й не думаю, що експорт на росію був малий, як не як, а з того заробляли. На сьогодні ковбас в магазинах безліч. На Короленка є міні цех по виробленні ковбаси шепетівської, але щось не бачив її масово в магазинах. Це в 90-х були черги в столиці за ковбасою чи в 80-х?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
21 бер. 2017 08:53 #111841 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Ходять чутки містом

Dentist пише: На Короленка є міні цех по виробленні ковбаси шепетівської, але щось не бачив її масово в магазинах. Це в 90-х були черги в столиці за ковбасою чи в 80-х?


Ее под заказ всю разметают, а в точки зачастую заказывают почему-то из других городов, а не из нашего.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 бер. 2017 12:44 #111844 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ходять чутки містом
Тому що власники магазинів розлінились, вони не шукають нормальний товар, а торгують тим що хм впарюють торгові агенти, так же простіше. Але люди самі винуваті, якби вони не купували різну гидоту, то її і не було би в магазині.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 бер. 2017 22:03 #111850 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Ходять чутки містом

Іван пише: По всій украіні наша ковбаса була однією з найкращих, на конкурсах вигравали призові місця, а ти за якусь там всрану росію розказуєш, це напевно ти при антонюкові наслухався цього???


Я останні 10 років ніде, крім Шепетівки нашу ковбасу в продажу не бачила.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 квіт. 2017 09:17 #112077 від Fedir-Shvec
Відповідь від Fedir-Shvec у темі Ходять чутки містом

Іван пише: По всій украіні наша ковбаса була однією з найкращих, на конкурсах вигравали призові місця, а ти за якусь там всрану росію розказуєш, це напевно ти при антонюкові наслухався цього???

Пруфи наведеш, де, коли і які конкурси вигравала наша ковбаса?
Основним ринком збуту в ШМК завжди була рашка, на місцевий ринок тупо забивали болт.
Знаю перевізника, який піднявся на послугах перевезення в росію, і на початок 10х мав 6 фур. після закриття йому довелось 4 продати.
Закриття росією ринку, а також підняття цін на газ Яценюком, створили дві проблеми - відсутність ринку збуту і величезна собівартість продукції.
Конкурувати з малими і енергоефективними ковбаснями ШМК тупо не зміг, особливо за відсутністю власної мережі дистриб'юції.
Навіть в Шепетівці лише в деяких магазинах продавались ковбаси ШМК. В основному Рибака, Глобино, Житомирьского і Кам-Подільського м'ясокомбінатів ну і величезної кількості дрібних ФОП'ів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 квіт. 2017 09:22 #112078 від Fedir-Shvec
Відповідь від Fedir-Shvec у темі Ходять чутки містом

olhavs пише: Я останні 10 років ніде, крім Шепетівки нашу ковбасу в продажу не бачила.

В Хмельницькому "Туча" в одному з входів в ринок Привоз ;) і в Рівному в магазині біля кафе "Берізка" навпроти автовокзалу. в 2009р. сам бачив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 квіт. 2017 17:21 #112083 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Ходять чутки містом

Федір Швець пише:

Іван пише: По всій украіні наша ковбаса була однією з найкращих, на конкурсах вигравали призові місця, а ти за якусь там всрану росію розказуєш, це напевно ти при антонюкові наслухався цього???

Пруфи наведеш, де, коли і які конкурси вигравала наша ковбаса?
Основним ринком збуту в ШМК завжди була рашка, на місцевий ринок тупо забивали болт.
Знаю перевізника, який піднявся на послугах перевезення в росію, і на початок 10х мав 6 фур. після закриття йому довелось 4 продати.
Закриття росією ринку, а також підняття цін на газ Яценюком, створили дві проблеми - відсутність ринку збуту і величезна собівартість продукції.
Конкурувати з малими і енергоефективними ковбаснями ШМК тупо не зміг, особливо за відсутністю власної мережі дистриб'юції.
Навіть в Шепетівці лише в деяких магазинах продавались ковбаси ШМК. В основному Рибака, Глобино, Житомирьского і Кам-Подільського м'ясокомбінатів ну і величезної кількості дрібних ФОП'ів.


я як колишній працівник ШМК можу підтвердити що деякі види наших ковбас дійсно перемагали на конкурсах. на моїй пам*яті перші місця посіли такі ковбаси як Дітяча казка та Українська з сиром. але коштувала вона недешево та в Шепетівчан попитом некористувалася. в нашому місті самою популярною була салямі Олексіївська. на Київ та Житомир багато заказів було по Московській ковбасі різних копченостей та всі види СК ковбас.
шкода це визнавати але так в рідному місті шепетівську ковбасу витіснили такі компанії як Рибак та тому подібні....
що до рашки то до неї возили фурами та вагонами блочне м*ясо але після низки скандалів рашка відмовилася від нашої блочки......
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 квіт. 2017 19:47 #112114 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Ходять чутки містом

Федір Швець пише:

olhavs пише: Я останні 10 років ніде, крім Шепетівки нашу ковбасу в продажу не бачила.

В Хмельницькому "Туча" в одному з входів в ринок Привоз ;) і в Рівному в магазині біля кафе "Берізка" навпроти автовокзалу. в 2009р. сам бачив.


На "Тучі" в Хмельницькому продають і білоруське молоко і навіть ліки. Я про легальні ринки збуту кажу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.221 секунд
0
репостів
0
репостів