Бездіяльність ПОЛІЦІЇ

Більше
15 бер. 2017 09:37 #111723 від Vyacheslav Yuriyovych

Іван пише: Знайома сьогодні розповідала,що на днях знов коогсь пограбували біля вокзалу. Не знаю чи правда чи ні.

Привіт усім "мешканцям" форуму. Я хоч і не є шепетівчанином, але раз у 3 місяці приїжджаю до рідних на різний період часу. Чесно кажучи, не думав, що на вокзалі та біля нього так гостро стоїть питання злочинності, ефективної боротьби з нею, та забезпеченням громадського порядку.
На бездіяльність поліції звертайтесь до прокуратури, якщо це стосується питання невнесення відомостей в ЄРДР і поліція не розпочинає досудове розслідування.
Я вважаю, що на вокзалі та на прилеглій території, поліція повинна цілодобово чергувати, поліцейський повинен стояти та працювати через кожні 80 метрів.
А як варіант - створіть петицію до Президента України, може щось зміниться. Але треба багато підписів.
Доречі, приклад нової "кваліфікованої", "професійної" поліції Шепетівки. У одних моїх знайомих чоловік переліз через паркан та вліз у підсобне приміщення, розбивши вікно, привласнив речі відносно не великої вартості. Звичайно за викликом прибула оперативна група. Ну і один з них, мабуть слідчий, сказав, що кваліфікація буде ХУЛІГАНСТВО. У мене версії дві: або поліцейський дійсно тупий, або, як у старі дореволюційні часи, подивилися, що вдягнутий в простий одяг, не працює, не має доходу стабільного, і подумали: "Ну його на...", бо матеріальною вигодою і не пахне.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.092 секунд
0
репостів
0
репостів