От цікаво. коли в Шепетівці запустять сміттєпереробний завод?

  • bomba
  • bomba аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 лют. 2017 13:24 #111361 від bomba
Вже скільки років минуло, як в Шепетівці обіцяли відкрити сміттєпереробний завод. Хто це діло гальмує? Чув, ніби народ був "проти", невже краще, щоб сміття просто неба лежало за 1 км. від Шепетівки? Ще й на заході, звідки постійно дують вітри на місто... Чи може інвестори не "поділилися" з владою? Якось мій друг, що працює в податковій, розповів, що завод "Комуніст" хотіли купити представники VOLVO, щоб техніку тут випускати. Так от представники влади назвали їм суму "дозволу", на що вольво знизали плечима, бо вони лиш представники, як вони пояснять це власникам в євпропі? Це було ще за часів золотого унітаза. Чи тепер щось змінилося?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2017 18:54 #111368 від Іван
Народ був проти бо по 100 гривень дали ,так саме як із газовою заправкою було яку хотіли відкрити з дешевшим газом,повиходили навіть із дітьми на дорогу, та й як енергоінвест два роки назад по 2 ,3 сотні давав тим дурням ,що біля міському стояли в бочки гатили, ще кубета з славнозвісного благ.фонду міці громад на вокзалі з купою карток в руці по дві сотні з кожноі знімала в той час в банкоматі створюючи чергу .
Живуть одним днем, тому й нічого не мають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2017 21:47 #111370 від Старик Хотабыч
Тоді був народ проти здається тому що її мали будувати за шешуковськими гаражами, там де база недобудована якась. До жилих домів рукою подати. Хто живе в центрі міста, тому пофіг, а хто на тарному?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2017 22:01 #111371 від Anykey
Трохи некоректна назва топіка. Таке враження, що завод вже побудований, і лишилося його лише запустити))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2017 22:08 #111373 від Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 лют. 2017 22:52 #111374 від bomba
Здається в районі цегельного мав бути, чи я помилюсь? У всьому цивілізованому світі працюють такі заводи мало не серед міста, а у нас вибачте, Африка))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2017 23:41 #111376 від myron
Ну да! Тоді всі збунтувались особливи ті кому не вигодне це діло. Я ніколи вжитті не був міському сміттезвалищі! Але один раз таки довелось - вивезти сміття з квартири після ремонту! Це п_ць не хуже чим в Львові! З самого повороту в тому напрямку жопа! Якби був цей завод кому він мішав би? В Львові це - Апокаліпсис! Та в кожному місті україни та сама жопа! Екологію заслати і прівет! А до цього часу навколо даного заводу організували плавку пластмас, алюмінію, скла! І на смітнику хтось теж бабло заробляє! Навіть в нас! Бо людей які з восторгом чекали свіжого сміттевоза коли я вивозили мусор я бачив!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2017 02:29 #111385 від Іван
І людям робота була б. Але ,що там казати, вони в себе під ногами нічого не бачать, що вже за людей говорити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2017 08:28 #111386 від Старик Хотабыч

bomba пише: Здається в районі цегельного мав бути, чи я помилюсь? У всьому цивілізованому світі працюють такі заводи мало не серед міста, а у нас вибачте, Африка))

В тому то і справа, що у цивілізованому світі зроблено з розумом. А в нас буде як завжди, тільки по папірам все гарно, а реально людям буде дихати нічим. Хто мішає будувати той завод в лісі поблизу того самого сміттєзвалища

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів