Ліпше не намалюєш

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2017 19:32 #111105 від Dj Os
Ліпше не намалюєш був створений Dj Os

На просторах інтернету надибав картинку, яка як ніколи влучно ілюструє шепетівчан. Особливо гостро це стало зрозуміло особисто мені після недавнішнього хокейного матчу. Але не буду вдаватись в деталі, не збираюсь в чергове місити ту саму воду в ступі. Публікую цю фотку з надією, що хоча б хтось та погляне на себе зі сторони.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2017 22:12 - 30 січ. 2017 22:13 #111109 від myron
Відповідь від myron у темі Ліпше не намалюєш
Ну що Ви так зразу! Просто що може зробити пересічний громадянин в місті? Відкрити щось? На нього зразу налетять і все обложать! А от депутати мер виконком і тд! Тут все по іншому для того вони і є там! А не так для галочки.
Останнє редагування: 30 січ. 2017 22:13 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2017 22:16 #111110 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ліпше не намалюєш
Іншого коментаря особливо від вас і не сподівався :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2017 08:36 #111113 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Ліпше не намалюєш
Ну тут дивлячись що робити. Наприклад, якщо ти хоч зробити щось суперважливе і нагальне - вулицю там свою декомунізувати, підписи зібрати в осудження сирійської агресії і т.п., то тут варто лиш вірити в себе і все получиться :))) А якщо страдаєш якоюсь фігньою типу боротьби з точками збуту наркоти, чи корумпованою чинотою - тобі швиденько пояснять, що такі дурниці не варті жодних зусиль, краще піди на заборі
напиши ПТН ПНХ, і не морочи людям голови. Самі ж люди, доречі, і пояснять - "тіпа самий умний?"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2017 08:57 #111114 від myron
Відповідь від myron у темі Ліпше не намалюєш
100% з Вами згідний! Саме важливе питання в нашому місті якраз на першому плане - Це декомунізація!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2017 09:11 #111115 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Ліпше не намалюєш

О В Островський пише: На просторах інтернету надибав картинку, яка як ніколи влучно ілюструє шепетівчан. Особливо гостро це стало зрозуміло особисто мені після недавнішнього хокейного матчу. Але не буду вдаватись в деталі, не збираюсь в чергове місити ту саму воду в ступі. Публікую цю фотку з надією, що хоча б хтось та погляне на себе зі сторони.


Сашко, що саме має робити та - найменш численна частина населення (що забражена на твоїй картинці), на твою думку? Ти "влучно" проілюстрував Шепетівчан, тому стало дуже цікаво, як саме ти вважаєш, що має робити середньостатистичний Шепетівчанин, який любить свої місто)?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 січ. 2017 17:29 #111118 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ліпше не намалюєш

Віктор Мирончук --- пише: 100% з Вами згідний! Саме важливе питання в нашому місті якраз на першому плане - Це декомунізація!

Але вже ви вцепилися до тієї декомунізації. Це якісь спричиняє вам незручності? Чи у вас хтось гроші просить? Чи можливо хоч копійка на це пішла з бюджету? Якби дехто присвятив трішки часу історії, то таких дурних претензій не було би. Прям якийсь Стокгольмський синдром.

Сашко, що саме має робити та - найменш численна частина населення (що забражена на твоїй картинці), на твою думку? Ти "влучно" проілюстрував Шепетівчан, тому стало дуже цікаво, як саме ти вважаєш, що має робити середньостатистичний Шепетівчанин, який любить свої місто)?

Для початку навести лад поряд себе, а не звинувачувати всіх навколо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2017 18:01 - 31 січ. 2017 18:03 #111119 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Ліпше не намалюєш

О В Островський пише:


На просторах інтернету надибав картинку, яка як ніколи влучно ілюструє шепетівчан. Особливо гостро це стало зрозуміло особисто мені після недавнішнього хокейного матчу. Але не буду вдаватись в деталі, не збираюсь в чергове місити ту саму воду в ступі. Публікую цю фотку з надією, що хоча б хтось та погляне на себе зі сторони.

Ну, якщо з пересічними шепетівчанами все ясно, цікаво, де на цьому малюночку бачить себе непересічний шепетівчанин, автор топіку? І тема хокею так і не розкрита...
Останнє редагування: 31 січ. 2017 18:03 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 січ. 2017 18:06 #111120 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ліпше не намалюєш
Думаю таку оцінку мають давати зі сторони. А тему хокею дуже довго розписувати. Скажем так, хто б що не робив у місті, завжди найдуться диванні розумники яким все не так і все не тудою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2017 23:07 - 31 січ. 2017 23:09 #111121 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Ліпше не намалюєш

О В Островський пише: Для початку навести лад поряд себе, а не звинувачувати всіх навколо.


Ну реально, Саша. Ти в своєму першому пості більше половини Шепетівчан виставив в не дуже гарному вигляді. Тому будь ласкавим, повідом всім, яким саме має бути прилежний житель нашого міста з твоєї точки зору, а то твій вислів "навести лад поряд себе, а не звинувачувати всіх навколо" - є дуже гнучким і прикладати його можна навіть до сра*и. Конкретизуй будь-ласка своє вирішення даної проблеми і не потрібно при цьому вдаватись до загальновідомої практики національних меншин - питання на питання) Я так думаю всім буде цікаво почути відповідь людини, яка в порівнянні з іншими пересічними Шепетівчанами, розуміє що потрібно робити і як вони мають себе вести. Можливо ця відповідь дійсно вплине на думку/свідомість тих людей, які ще не остаточно "стали в першу чергу, що на першому малюнку".
Завчасно дякую за відповідь)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 31 січ. 2017 23:09 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: GoBLin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.136 секунд
0
репостів
0
репостів