Шепетівський маслозавод

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 січ. 2017 11:29 #111053 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Шепетівський маслозавод

Віктор Мирончук --- пише:

Іван пише: Дійс

но!

Шановний пане дентист а Ви чим займаєтесь? - тим самим замість того щоб висвітлювати проблемні питання закриваєте рота! Бо Вас і так влаштовує! А це бездіяльність! В цьому місті живуть мої діти і доля місте мені не байдужа! На цьому підприємстві колись директором був мого однокласника дід! І я там не раз був! Де він зараз той маслозавод? Чи на молочну продукцію в місті пропав попит? Те саме молочна кухня якомусь козлу треба було дати квартиру! Ліфтерів з 40 дома декілька років виперли якомусь діячу потрібна була квартира! А Ви пишете жаба давить! Я в свій час з державою в азартні ігри пограв більш не хочу!

Чим я займаюсь, то моя справа.
Підняти важливе питання? Гаразд, ану хто з активних форумчан голосував в 90-х за місцевих обранців, кого це ви такого наобирали, що вони змогли допустити до розвалу того маслозаводу? Що ж ви тоді не були такими активістами, а вже як 20 років пройшло і на тому пустирі хтось почав запускати якийсь цех (хоч то швачки чи ще хтось) ви відразу згадали що там було 20 років тому. Народ, ВИ профукали його, треба було тоді виходити на вулиці і страйкувати, а не зараз. Так шукайте тих горе обранців, які допустили цей розвал та в них питайте, а не в мене.
з.і. хіба в молочній кухні зараз чиясь квартира? і якщо я не помиляюсь, вона взагалі за ЦРЛ закріплена.

"На цьому підприємстві колись директором був мого однокласника дід! І я там не раз був!"

так запитайтесь в цього діда, що сталось з ним, не в мене треба питати, а в того діда і тих горе-керівників.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 11:36 - 28 січ. 2017 11:37 #111054 від myron
Відповідь від myron у темі Шепетівський маслозавод
От цими словами" Ото жаба давить, ото ЖАБЕЦА давить, що хтось може щось придумати і зробити/побудувати, а в когось клепки не вистачає це зробити і крім як на форумі під*издякувати більше не вистачає розуму." Ви пане дентіст протирічите самі собі ! А стосовно того, що там буде швейний цех я не проти краще щось чим нічого! НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ ЦЕ ДОБРЕ!
Останнє редагування: 28 січ. 2017 11:37 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.094 секунд
0
репостів
0
репостів