Наш пенсійний у Славуті ?

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2017 17:09 #110750 від myron
Відповідь від myron у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Зі слів теми пана Островського
Сьогодні всі визнають, що без реформи місцевого самоврядування нині неможливо подолати кризові явища в Україні. Розуміють і те, що основна складова реформ - це децентралізація, яка дозволяє вирішувати усі важливі питання на місцях за активної участі жителів без зайвого втручання органів виконавчої вертикалі, тобто Києва.
То яка вказівка Києва обєднує пенсійні, податкову? От хай зараз відновлять податкову. Позалазили на ветку з сокирами та її рубають! Робіть щось панове! Я свій протест висловлюю на форумі активно та не в одній темі! Моя громадянська позиція правильна!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2017 21:00 #110754 від Іван
Відповідь від Іван у темі Наш пенсійний у Славуті ?
З приводу реформ, заглянув я на офсайт міської ради у вкладку БЮДЖЕТ МІСТА , а там -- ФІГА (пусто), вкладка "місцеві податки і збори" , а там ще висить звіт за один 2013 рік.
От і РЕХФОРМАТОРИ!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 січ. 2017 14:09 #110770 від myron
Відповідь від myron у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Одним словом зі слів працівників пенсійного Шепетівського нікуди вони не збираються їхати а от Славутський пенсійний приєднують до Шепетівського з центром в Шепетівці а там лишать філію! Так як в нас податкова! Поки в перегонах за виживання зі Славутою 1-1 тобто 50 на 50! Можливо я когось на форумі образив прийміть вибачення! За державу та рідне місто обідно!
Ці користувачі подякували: Dj Os, Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2017 19:10 #110851 від T-S
Відповідь від T-S у темі Наш пенсійний у Славуті ?

Віктор Мирончук --- пише: Один депутат Савчук в мріях стати монополістом по перевезенню в м.Шепетівка.

Він вже наладив маршрут "Шепетівка - Славута"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів