Сніг випав, а прибрати нікому

Більше
19 лист. 2016 14:53 #109621 від Roman-Kucherov-vkontakte
Та глибше вони вже не візьмуть, там під низом лід.

Саш, у мене на вулиці ніхто по тротуарі не ходив, я чистив у дома сніг, там не було льоду.І стежку на дорогу пробивав, асфальт без льоду був. Просто пройшли як небудь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2016 15:36 - 19 лист. 2016 15:37 #109623 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Сніг випав, а прибрати нікому

Anykey пише: Дуже радив би і тобі на землю спуститися. А за брехло прощаю. Час все поставить на місце.

У тебе брехла ніхто вибачення не просив. Тобі вже довели, що ти брехло, час тут не потрібен. Був би нормальним, то сам би вибачився.

Саш, у мене на вулиці ніхто по тротуарі не ходив, я чистив у дома сніг, там не було льоду.І стежку на дорогу пробивав, асфальт без льоду був. Просто пройшли як небудь.

Я не знаю яка у тебе вулиця, але тротуар по Залізничній вони не почистили, в понеділок вже під снігом був лід. На наступний десь особисто бачив як трактор не міг його здерти, тому чистив не до асфальту.
Останнє редагування: 19 лист. 2016 15:37 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 16:46 #109629 від bomba
Відповідь від bomba у темі Сніг випав, а прибрати нікому

О В Островський пише:

Живу на залізничній. В неділю не чистили, в понеділок не чистили, у вівторок прогорнули трактором тротуар, по щиколотки снігу лишилось до цих пір.

Та глибше вони вже не візьмуть, там під низом лід.
І оці всі колдойобіни на дорогах вони вже теж ніяк не здеруть, це лід, тепер лише чекати доки самі розтають.

Я раніше надав доказ, що фотки недільні.

Думаю в неділю тротуари точно чищені не були. Так що фото за понеділок, не раніше... До речі мер говорив, що техніка працювала з 5 ранку до вечора. А чому не цілодобово? Сніг розпочався в суботу ввечері, цього льоду не було б, якби відразу почали чистити, і постійно (принаймні центральні вулиці), а не чекати поки машини втрамбують сніг. Я власноруч вичистив лопатою дорогу зі спільного двору (4 сім'ї), та навіть частину проїзжої частини, і не чекав, що сусіди допоможуть, а толку, якщо техніку чекали два дні, щоб далі проїхати. Та думаю вже пізно щось судити, важливо взяти урок на майбутнє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2016 16:54 #109630 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Сніг випав, а прибрати нікому

Думаю в неділю тротуари точно чищені не були. Так що фото за понеділок, не раніше...

Хлопці, ну ви на приколі? Не робіть помилок енікея і не видавайте бажане за дійсне, фото зроблено в неділю - це доказаний факт.

До речі мер говорив, що техніка працювала з 5 ранку до вечора. А чому не цілодобово?

Бо нема кому чистити, техніка є а персонал? Люди ж теж мають спати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лист. 2016 17:11 - 19 лист. 2016 17:12 #109631 від Roman-Kucherov-vkontakte
Бо нема кому чистити, техніка є а персонал? Люди ж теж мають спати.

Ніколи не повірю, що людей настільки мало, що не можна було зробити 2 зміни. У нас на роботі є список працівників, які навіть у ночі прийдуть на роботу у разі надзвичайної події. А снігопад явно був не простими опадами.

Чомусь у Славуті знайшли людей на 2 зміни, а у нас всі так хочуть спати, шо капець.
Останнє редагування: 19 лист. 2016 17:12 ким Roman-Kucherov-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2016 17:19 #109633 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Сніг випав, а прибрати нікому
Не розповідайте казок про Славуту, там та сама проблема, що і у нас. Немає людей, просто немає. Ти ж двірника за руль трактора не посадиш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 20:03 #109640 від bomba
Відповідь від bomba у темі Сніг випав, а прибрати нікому

О В Островський пише:

Бо нема кому чистити, техніка є а персонал? Люди ж теж мають спати.


В нас, що безробіття подолали? Раніше ж чистили цілодобово в таких ситуаціях

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.219 секунд
0
репостів
0
репостів