Агов!Де ви патрульні?

  • нік
  • нік аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
15 жовт. 2016 18:18 #109181 від нік
Вже є в нас патрульна поліція а бардак як був на дорогах так і є.Я сам автомобіліст так,що прийміть це не як нападки пішохода.Коли наша поліція наведе лад з паркуванням в місті?Стає неможливо пересуватись по місту чез те ,що кожен паркується де хоче та як хоче.Ось для роздуму НОВІЙ ПОЛІЦІІ коли будуть виконуватись знаки "зупинка заборонена" біля ринку по вул.Небесної Сотні? Та коли не буде паркування в два,а то і в три ряди в цому ж місці,коли не буде паркування в цьому ж місці перпендикулярно до тротуара де непозволяє робити це ширина проїжджої частини/забороняючий знак благополучно зірвали/.Коли вони ліквідують стоянку на тротуарі та перехресті біля привокзального ринку?А вершина абсурду це наша так звана об"їздна/бувша Тургенева/Що за торгівля обабіч догоги регіонального значення со суботах.Біди чекаєте?Місця для торгівлі з головою вистачить на спеціально відведенній для цього території,а то торгують вже на мосту через Гуску.А місце поряд зупинка автобуса вул. Павлова ?Тут все вкупі:автобусна зупинка,перехрестя.А нехай наша доблесна поліція подивиться як тут паркуються.Раніш було зрозуміло чому тут таке твориться.В даїшників це була їхня особиста столова.За добу там перебували мабуть всі екіпажі котрі несли службу.А зараз що?
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik, pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 жовт. 2016 14:22 #109195 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Агов!Де ви патрульні?
Минулої неділі 2 екіпажа біля базару писали постанови за паркування. Просто не всім доходить. Нажаль таких більшість.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 жовт. 2016 21:16 #109201 від stolyar
Відповідь від stolyar у темі Агов!Де ви патрульні?
ДВЕ НЕДЕЛИ НАЗАД -БIЛЯ БАЗАРУ-ПИСАЛИ ПОСТАНОВИ---ВЫ НЕ СИЛЬНО НАБЛЮДАТЕЛЬНЫ--КАК ОНИ ИХ ПИСАЛИ
Я НАБЛЮДАЛ ЭТОТ ЦЫРК-- ПО УЛ КАРЛА МАРКСА НАПРОТИВ БАЗАРА СТОЯТ ЗНАКИ СТОЯНКА ЗАПРЕЩЕНА -СПОКОЙНО СТОЯТ МАШИНЫ --ПОДЪЕЗЖАЮТ ЭТИ ДЕТИ С ДЕТСКОГО САДА НА БЕЛОМ СИТРОЕНЕ И ЖИГУЛЕ ДЕВЯТКИ--ПОДХОДЯТ К МАШИНЕ И О ПРИВЕТ ТРАЛИ ВАЛИ (значит свой) пошли дальше В МАШИНЕ НИКОГО--ПОШЛИ ДАЛЬШЕ И О ПРИВЕТ ТРАЛИ ВАЛИ пошли дальше--ОПА КОЛХОЗНИК НА ЖИГУЛЕ протокольчик НУ И В ТАКОМ ДУХЕ ----ВОПРОС НАХЕРА И БУКВАЛЬНО ВЧЕРА 16.10.---2ЧАСА 30 МИНУТ НОЧИЯ ЕХАЛ ВОЗЛЕ ЮНОСТИ НА КРУГУ--ДРАКА НА ПРОТИВ ОКОН(ЭТОГО ДЕТСКОГО САДА типа полиции если кто не понял)ПАЦАНЫ БЬЮТ ДЕВОК КРИКИ ВИЗГИ -Я ПРОЕХАЛ--НО НА ПРОСПЕКТЕ РАЗВОРАЧИВАЮСЬ--ЗАЕЗЖАЮ ТИПА В полицию--ДВЕРЬ ЗАКРЫТА--ЗВОНЮ В ЗВОНОК--ВЫХОДИТ --БЛЮСТИТЕЛЬ --ПОРЯДКА--Я ЕМУ ГОВОРЮ ВЫ ЧТО НЕ ВИДЕТЕ НЕ СЛЫШЕТЕ ЧТО ПРОИСХОДИТ НАПРОТИВ ВАС--ИЛИ ВЫ СЮДА ПОГУЛЯТЬ ПРИШЛИ--А ОН МНЕ --ДА ПОГУЛЯТЬ ПРИШЛИ--ЗАКРЫЛСЯ--НУ И ВСЕ Я В ШОКЕ----ЗА ЧТО ЭТИ ЛЮДИ БОРОЛИСЬ--НИ ХЕРА НЕ ПОЙМУ

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.122 секунд
0
репостів
0
репостів