Шепетівчани, не паліть сухостій!

Більше
28 серп. 2016 20:34 - 28 серп. 2016 21:47 #108518 від Nastyona-Lakida-vkontakte

Шановні мешканці міста! Я дуже щиро Вас прошу НЕ ПАЛІТЬ сухостій в межах міста!!!! Від цього задихаються люди та звірі, а найбільше страждають діти!!!
А зараз конкретніше! Шановні, як би драматично це не звучало, але це КРИК ДУШІ)))) Кожен рік під кінець літа, коли жителі приватного сектору позабирають всю городину починається АД. Люди масово починають отруювати все місто чадом з вогнищ на своїх подвір’ях. В хід іде не лише бадилля з городів, а і все сміття, що вигрібають з двору та його околиць, а саме пластикові бутилки та полителенові пакети. А чад від згарищ осідає у наших легенях. І що найстрашніше, що цим дихають наші з Вами діти. Я вже не згадую про свіжовипрану білизну.
І головне, чому я вирішила написати про це? Бо накипіло!!! Чому я повинна дихати чадом? Чому моя дитина не має змоги спокійно вийти на вечірню прогулянку та подихати свіжим повітрям? Я розумію, що сміття потрібно кудись діти, але чи не простіше його викинути або вивезти? Листя, трава можуть просто перегнити і замінити дорогі покупні добрива. Невже обов’язково травити все місто? Невже Ви не розумієте, що разом з димом у повітря піднімається вся табличка Мендєлєєва? Невже Ви не розумієте, що астма, рак та туберкульоз це і є найважчі наслідки після систематично вдихання подібного чаду? А ним дихають ДІТИ! Наші з Вами ДІТИ!!!
А тепер, будь-ласка, подумайте ще раз перед тим як запалити сміття у місті…. Якщо вже так необхідно, вивезіть його хоча б за місто….
Чесно, я не хочу сваритись і скандалити! Я просто хочу, щоб мій син не дихав цим повітрям!
Для тих, хто прочитав і подумав, що це просто пусті слова, пам’ятайте, що у світі панує закон «бумеранга»…. Я не погрожую... Я вірю, що все зло повернеться сторицею…
Дякую за увагу))) Сприймаю лише конструктивну критику)))
Долучення:
Останнє редагування: 28 серп. 2016 21:47 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Symbioz, KrOt, milka, ameli, Pavlo-Kisluk-vkontakte

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 серп. 2016 14:31 #108551 від LuK
Приєднуюсь! Мене теж щороку це дратує.Я люблю щоб вікно було постійно відкрите.І через ті паління в квартирі немає чим дихати.якось в мене навіть була думка викликати пожежників щоб загасити ті вогнища на районі.
Може якісь штрафи запровадити? Чи нову поліцію озадачити))) нехай тримає на контролі)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 серп. 2016 15:30 #108553 від Dj Os
Штрафи і так існують, просто у нас здається всього 2 інспектора комунальних, а поліція цим займатись не сильно хоче

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 серп. 2016 16:47 - 31 серп. 2016 16:53 #108555 від LuK
а прийдеться ) раз за це передбачений штраф
, правопорушення на ліцо )))
служити і захищати здається їх основний принцип
<<Згідно зі статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, протоколи щодо порушень, які стосуються статті 77-1 Кодексу, складають посадові працівники МВС України. МВС – єдиний орган в Україні, працівники якого регулярно патрулюють всі населені пункти. Враховуючи це, ми просимо керівництво МВС дати дорученням всім його підрозділам в областях посилити контроль за самовільним спалюванням рослинних залишків»
necu.org.ua/ekolohy-nahaduyut-pro-zaboronu-spalyuvaty-lystya/
Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: статті 50 Конституції України, статей 9 та 12 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, статті 16 Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, пунктів 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, пунктів 3.6., 6.4.2. Правила утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України “Про благоустрій в населених пунктах”. Дії, що є порушенням зазначених норм законодавства тягнуть відповідальність відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Останнє редагування: 31 серп. 2016 16:53 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Dj Os, milka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2016 15:10 #108563 від KrOt
проблема у тому,що благоустрій який займається вивозом сміття,не хоче забирати рослиність яка остається після огородів,так само зараз піде опавше листя,тому люди спалюють.Я не сторонік спалювання,бо сам люблю коли вікна відкриті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2016 20:00 #108564 від Dj Os
А навіщо вивозити? Чому не зробити компостну яму?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів