На журналистов 24 Канала совершили нападение во время съемок расследования

Більше
22 лип. 2016 10:41 #107597 від Sasha-Ukraina-vkontakte

Павло Котенко пише: ну і правильно роблять, що агітують створювати ОСББ і допомагають в цьому. Але за такою логікою, то весь інтернет, що говорить про ОСББ і органи центральної влади також підтримують згадані сили.
Люди хоч прокидаються зі сплячки і самі беруться за господарювання в своєму домі.

Та не в тому діло, Павло. Зрозуміло що ЖЕКи рано чи пізно пропадуть,.
От раз ти цим серйозно займаєшся - що саме мається на увазі під допомогою від Сили Громад? Без упередженості та загальних фраз, а конкретно : вони роблять те-то те-то, взамін на те-то те-то (зрозуміло що якісь умови є, ніхто чистою благодійністю займатися не буде)

Зі сторони влади виключно підтримка управ.компаній, починаючи з 2011 року.

А можна поконкретніше?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лип. 2016 11:03 - 22 лип. 2016 11:05 #107599 від pavlok
Щодо 24 каналу, то журналісти приїхали в Шепетівку після того, як побачили сюжет на ICTV.

Щодо допомоги: в них є юрист, яка займається цим питанням
1. Проінформували, які кроки необхідно зробити для створення об'єднання
2. Надають шаблони документів для проведення зборів (за необхідності - друкують)
3. Давали відповіді на юр.питання, які виникли в ході спілкування з співмешканцями.
Умови: безкоштовна допомога. На моє питання, який їх інтерес - виконують програму партії.
На даний момент якихось підводних каменів я не помітив.

Щодо влади:
в 2011 уклали договори з компаніями, які були створені за місяць до конкурсу і не мали жодного досвіду в управлінні будинками.
В 2015 році з ними продовжили контракт на обслуговування будинків (у вересні 2015 оголошення про якийсь конкурс упр.компаній я не знайшов).
Я попросив міську раду надати звіт про виконані роботи в своєму будинку за 2014-15 рр, мені відповіли, що нададуть таку інфо після того, як упр.компанія надасть їм такі дані. При цьому в угоді між міськвиконкомом та упр.компаніями зазначено, що упр.компанія повинна щомісячно звітувати. Відповідно ґрунтовного аналізу діяльності УК не проводиться.
Регулярні публікації про співпрацю упр.компаній і міської влади на сайті МР
Єдина публікація про ОСББ від міськвиконкому - в червні 2016 року - перелік законів і постанов про ОСББ. Відсутні будь які програми підтримки, консультацій.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 22 лип. 2016 11:05 ким pavlok.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лип. 2016 11:28 #107600 від KrOt
Щодо 24 каналу, то журналісти приїхали в Шепетівку після того, як побачили сюжет на ICTV.

Щодо допомоги: в них є юрист, яка займається цим питанням
1. Проінформували, які кроки необхідно зробити для створення об'єднання
2. Надають шаблони документів для проведення зборів (за необхідності - друкують)
3. Давали відповіді на юр.питання, які виникли в ході спілкування з співмешканцями.
Умови: безкоштовна допомога. На моє питання, який їх інтерес - виконують програму партії.
На даний момент якихось підводних каменів я не помітив.
Павло ictv приїхав, показав що двері закриті,але нехватило їм сили прийти до першого заступника міського голови,не зайшли до нач.БТІ за їхніми відповідями,зато зайшли до Куцої,чоловік якої барабани бив біля міськвиконкому.Питання у іншому,просто енергоінвест ще не всі гроші забрав з міста

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2016 11:33 #107601 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Ну, після чого вони приїхали це діло таке, я кажу про те що і як вони показали.

Щодо СГ:
Так вже склалося, що в нашому місті "намертво" асоціюють СГ та ЕІ, проти якого йшла досить сильна кампанія, тому люди просто-напросто не вірять цим товаришам. Сам не раз був свідком. коли будь-яка розмова з представниками Сили Громад зводилась до "а ви винні комусь 50 мільйонів, значить і зараз обманюєте". Знову ж таки, досить спірно хто кому винен і яке це має юридичне відношення до СГ. але це діло десяте.
При зустрічах в подвір"ях багатоповерхівок (на яких я був) юридичні питання не піднімались ні разу)))) Все зводилось до лементу пенсіонерів "ви нас хочете надурити")))) Але представники СГ (треба віддати їм належне) намагались відповідати спокійно та грамоно. Друге діло що їх ніхто не слухав.
Програма партії (як ностальгією-то потянуло))))) це чудово, але якось дуже нав"язливо це виконується, що теж відвертає жителів міста. Достатньо дати обїяву в гвзеті, тоді до них будуть приходити люди, яким це дійсно потрібно та яких цікавить щось конкретне, а не просто пенсіонери яким нудно сидіти вдома і які вискочили на збіговисько під вікнами.
ЗІ: І чогось мені здається що в договорах, створених за їх допомогою буде прописана юридичне обслуговування від них же... А це вже не тільки допомога, але й все, що має відношення до прав власності мешканців.

Щодо влади:
А яка альтернатива була у 2011 році? Яким компаніям з великим досвідом роботи було відмовлено? І, наскільки я знаю, працівники цих нових компаній майже повністю перейшли з старого ЖЕКу, так що чого-чого, а досвіду в них було як гною))
2015 - знову також, яка була альтернатива? Чи в тому році молоді компанії, створені за місяць, вже не були чимось поганим? І чи взагалі мав відбуватися конкурс згідно закону (я тут дійсно не в курсі)
Мммм. Наскільки я знаю, звіт УК перед міськрадою це не зовсім те, з чого можна витягнути цифри по окремому будинку. Для цього треба було звернутись все-таки в саму УК.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лип. 2016 12:43 #107602 від pavlok

KrOt пише: Павло ictv приїхав, показав що двері закриті,але нехватило їм сили прийти до першого заступника міського голови,не зайшли до нач.БТІ за їхніми відповідями

коли вони приїхали в МР після 16, то всі відповідальні в МР вже були відсутні на роботі.

ЗІ: І чогось мені здається що в договорах, створених за їх допомогою буде прописана юридичне обслуговування від них же... А це вже не тільки допомога, але й все, що має відношення до прав власності мешканців.

про які договори ти кажеш?

А яка альтернатива була

мені здається, що її ніхто і не шукав.

Наскільки я знаю, звіт УК перед міськрадою це не зовсім те, з чого можна витягнути цифри по окремому будинку.

а звідки їх витягувати, як не зі звіту організації, яка уклала договір з іншою?
Я ходив в УК і просив надати інфо, мені нічого не надали, чого і треба було очікувати.

Давайте почекаємо коли буде матеріал розслідування, думаю там будуть доводи на які вони опирались.

А тема починалась з того, що в Шепетівці побили журналістів і поламали апаратуру під час виконання ними своїх обов'язків. Не дивно чому мало хто з місцевих/регіональних ЗМІ піднімає болючі теми, які зачіпають чиїсь місцеві інтереси, адже на цьому вся діяльність і може завершитись

Ось ще матеріал по темі detector.media/community/article/117061/...ranili_zhurnalistku/

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2016 20:34 #107615 від Ksenyy
У моєї знайомої родичі працюють в конторі Управдому. І насправді ситуація з нападанням на журналістів не відповідає дійсності. «Шановані» всіма журналісти каналу насправді вже взяли 2 годинне інтерв’ю в головного інженера (чому вирізали головну частину невідомо :), доречі зі слів працівників на всі питання, що їх цікавили їм відповідали ледь не всім колективом. Проте після переліку питань почались обвинувачення на рахунок, що мовляв компанія не працює належним чином. І конфлікт цей прямо спеціально був спровокований молодою журналісткою. Саме за цим, судячи по слухам, вони і приїхали.
І дійсно переглядаючи відеоролик (точно спеціально змонтований), краєм вуха почула як одна із працівниць стидає молоду журналістку, мовляв як їй такій молодій не соромно розмовляти таким чином з старшими за віком людьми.
От після таких змонтованих відео новин як вірити всім іншим приватним вже на цей час каналам.
І декілька слів про ОСББ. Шановні для початку перш ніж створити ОСББ спробуйте спочатку колективом будинку зробити будь-яку спільну справу. Ну хоча б суботник. І я вам скажу… у вас нічого не вийде, на даний час сусід з сусідом не вітається, а ви хочте спільно хазяйнувати. А якщо і вийде прибрати, повірте це буде одноразова акція.
Добре говорити тим у кого будівлі нові і комунікації гарні. Але ж і квартири в таких будівлях купують не бідненькі. А як бути старим будівлям і пенсіонерам, яким підняття тарифів смертельно, а допомогти фізично вже не взмозі???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лип. 2016 23:11 #107627 від Dentist
боженько, які енергоінвест святі, ваууу, сила громад.
класно платять судам в Рівне і виграють суди, а тепер хочуть і водоканал відтяпати. Монополісти і лише під їхнім крилом ОСББ створювати. Павлуша, так ти агітуєш тут створювати ОСББ за допомогою Сили Громад?
Заказухи і закидони зі сторони видно, якщо б не було комусь цікаво очорнити Управдом, ніхто б ніколи не приїхав в Шепетівку робити сюжети такого типу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2016 01:27 #107629 від Lusika
хто спокійний? Оцей солдафон? Зустрічались, це його звична манера спілкуватись. Кажете Управдом святий і йому не платять за послуги? а за які послуги їм треба платити? за ті, що вони не надають? Журналісти сказали правду про обідрані підїзди, можу додати про те, щоб прочистити забиту каналізацію, вимагали грошей, їм же тих, що ми платимо мало. Тепер створили свою спілку співвласників, здихались, нарешті його "чудового обслуговування" і жодного разу ніхто з мешканців не пожалів, тепер маємо чисті підїзди, в яких встановлені пластикові вікна, відремонтований, нарешті, дах, на який при Управдомі за кошти мешканців були закуплені матеріали і які невідомо де зникли через декілька днів.
Ці користувачі подякували: -7Ya-Slusar--odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2016 10:42 #107630 від Sasha-Ukraina-vkontakte

Lusika пише: хто спокійний? Оцей солдафон? Зустрічались, це його звична манера спілкуватись. Кажете Управдом святий і йому не платять за послуги? а за які послуги їм треба платити? за ті, що вони не надають? Журналісти сказали правду про обідрані підїзди, можу додати про те, щоб прочистити забиту каналізацію, вимагали грошей, їм же тих, що ми платимо мало. Тепер створили свою спілку співвласників, здихались, нарешті його "чудового обслуговування" і жодного разу ніхто з мешканців не пожалів, тепер маємо чисті підїзди, в яких встановлені пластикові вікна, відремонтований, нарешті, дах, на який при Управдомі за кошти мешканців були закуплені матеріали і які невідомо де зникли через декілька днів.

Сам обслуговуюсь в Управдомі і іноді спілкуюсь з цими людьми.
По-перше - це не його звична манера спілкуватись, не требе говорити юринди.
По-друге - саме оці жіночки, що сидять зразу після входу, в свій час дуже допомогли мені з оформленням деяких документів, будучи абсолютно незнайомими людьми, так що те що вони з якогось дива просто так накинулися на журналістів та почали ламати їм апаратуру хай розкажуть комусь другому.
Про "вимагали грошей за забиту каналізацію" - а де саме вони її прочищали? Скільки разів це робилось в нашому подвір'ї - ні разу про гроші мови не було. А якщо це відбувалося в Вашій власній квартирі - почитайте, будь ласка, що саме обслуговується ЖЕКом.
В нашому будинку всі виклики майстрів за день-два задовільнялись (і ніяких грошей ніхто не вимагає... ну, один раз табуретку попросили, бо до щотчика на площадці високо лізти було), прибиральниця кожний ранок читить територію, сміття вивозиться. А платити люди все одно не платять, бо це ждрібниці, правда? Навіщо цим непомітним прибиральницям та електрикам зарплата? Нам подавай ремонти дахів та пластикові вікна в параднх.... Отоді почнемо платити, зразу)))) Всі борги позакриваємо....
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 лип. 2016 20:56 #107677 від Lusika
Три роки як було ствлрено спілку співласників, зацей час зробили все і вікна пластикові - це не дрібниця, і ремонти в усіх підїздах, і прибиральниця прибирає і платимо ті ж самі гроші, а Управдом за ті ж гроші НІЧОГО не робив, кім раз в тиждень прибиральниця помете в підїзді та вивезуть сміття, це ж саме робиться заразі знайшлись гроші і на вікна і на проводку зробити і чистоту навести. Управдом водив людей в наш двір показувати як там прибрано і гарно, правда, при цьому не уточняв, що він до цього аж ніяк не причетний, мешканці все робили за свої кошти і своїми силами. Колипроводились збори про створення спілки співласників відговорював всіх і розповідав як він в нашому дворі порядок навів, не постидався в очі збрехати. А жіночки знають за що воюють... Ще тоді, три роки назад юрист Управдома отримував 5000 грн зарплати, боюсь навіть уявити скільки зараз, і скільки решта отримують, звідки ж взяти гроші на ремонти підїздів, дахів, та ін.?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.267 секунд
0
репостів
0
репостів