Вулиця та пам'ятник М. Островському

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 квіт. 2016 11:12 #106394 від Dentist

Вчора на руки потрапив цей папір, не ну зміг не викласти його тут. Хто що про це думає?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 квіт. 2016 12:40 - 28 квіт. 2016 12:41 #106402 від Anykey
Такі речі мають вирішуватись на місці громадою, а не по вказівці з Києва. Або давайте вже не лише вулиці і пам"ятники, а взагалі всіх Островських декомунізуємо ?
Останнє редагування: 28 квіт. 2016 12:41 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 квіт. 2016 12:45 #106403 від olhavs
Музеї не підлягають декомунізації, а пам'ятник теж, здається, є частиною експозиції. Якесь двояке трактування закону, виходить
Ці користувачі подякували: pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 квіт. 2016 12:59 #106404 від LuK
От лишилось тільки пам'ятник знести , і все! Відразу заживемо краще всіх, куди там Європі до нас...
Давайте ім'я автора цього листа ! Нехай громада міста знає своїх героїв !
Ці користувачі подякували: korolyek, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 квіт. 2016 14:18 #106416 від zlyj vuyko

LuK пише: От лишилось тільки пам'ятник знести , і все! Відразу заживемо краще всіх, куди там Європі до нас...
Давайте ім'я автора цього листа ! Нехай громада міста знає своїх героїв !

и что типа "громада" должна осудить "героя". Не вижу ни чего крамольного в обращении, более того если в центре не станет памятника бездарному писателю чекисту думаю слёз ни у кого не будет, разве что у действительно упоротых совков. Больше чем уверен, что здесь в теме никто не читал "как закалялась сталь" кроме меня, и я то читал лишь потому что был пионером и любил читать :dry: и эта херня была в школьной программе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 квіт. 2016 14:54 - 28 квіт. 2016 15:17 #106419 від korolyek
А це нічого, що завдяки "бездарному писателю чекисту" світ дізнався про існування цього провінційного містечка? Мабуть, це дуже погано, що завдяки книзі "бездарного писателя чекиста", тисячі людей отримали надію та шанс на одужання? Своє треба берегти! Це добре, що ми маємо такого земляка.
Якщо він особисто скоював якість злочини — то це мало б бути доведено.
Останнє редагування: 28 квіт. 2016 15:17 ким korolyek.
Ці користувачі подякували: LuK, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 квіт. 2016 15:15 - 28 квіт. 2016 15:16 #106421 від Symbioz
Я не літературний критик, як "злий вуйко" (хоча теж, будучи піонером, знайомився з "Как закалялась сталь") і не історик, щоб визначати через десятки років "кто прав, кто виноват" (тим паче дивлячись на те, як історія в нас перекручується, в залежності від правлячої верхівки) - я, в теперішній час, проти перейменування вулиці Островського, а знесення пам'ятника взагалі вважав би актом вандалізма. ІМХО

Напевне на місці пам'ятника, краще якийсь МАФ зафігачити, в нас їх так мало (та й місць під їх будівництво теж - навіть в охоронних зонах ліній електропередач будують - напевне в міській раді технічно грамотні люди працюють) - знайомі з інших міст кажуть що наше місто перетворилось на "шаурмяшну"))). Я вже не кажу про дороги...над проведеним ремонтом доріг плакати хочеться - буля ямка, став "лежачий поліцейський", таке уявлення, що ремонтникам похєр як класти, а міським керівникам (в т.ч. і депутатам) похєр до того як ті "кладуть на дороги". А так - да, інших проблем, крім перейменування та знесення у нас в місті немає.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 28 квіт. 2016 15:16 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: korolyek, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 квіт. 2016 15:26 #106422 від korolyek
Дивна у нас влада... Ніби люди її обирали, ніби голосів багато вони набрали — а порадитись з громадою вони не вважають за потрібне. Я про перейменування вулиці, на якій проживаю, дізнався через місяць і то — випадково: дочка, що навчається в іншому місті, побачила в гуглі...???!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 квіт. 2016 15:28 #106423 від korolyek
Ураще б інвестора якогось знайшли ніж дурницями займатись.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 квіт. 2016 15:32 #106424 від zlyj vuyko

korolyek пише: А це нічого, що завдяки "бездарному писателю чекисту" світ дізнався про існування цього провінційного містечка? Мабуть, це дуже погано, що завдяки книзі "бездарного писателя чекиста", тисячі людей отримали надію та шанс на одужання? Своє треба берегти! Це добре, що ми маємо такого земляка.
Якщо він особисто скоював якість злочини — то це мало б бути доведено.

ой-ёй-ёй. а можно узнать какой именно "світ дізнався" ? в какой именно части света почитывали "как закалялась сталь" в Таджикистане или Узбекистане дети пионеры до 90 года и то врядли или может речь о Франции или США ну или на худой конец может хоть на коммунистической Кубе? расстрою, нет не читали и слыхом не слыхивали ни о "великом" писателе Островском и о Шепетовке. Более того, большинство образованных людей любящих читать о Шепетовке узнали благодаря Ильфу и Петрову, но думаю тебе это не известно.
А уж о тысячах людей которые " отримали надію та шанс на одужання" и комментировать не хочу. А земляк он нам примерно как Матвиенко, так может ещё и ей гордится, видная тётка ведь. Да уж

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів