Професійна косметика

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 квіт. 2016 11:50 #106050 від
Професійна косметика був створений
Підскажіть, будь ласка, в яких містах (магазини) можна купити пофесійну косметику?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 жовт. 2021 18:54 #121195 від Кока
Відповідь від Кока у темі Професійна косметика
Актуальный вопрос - где выгоднее всего покупать косметику, в каком магазине самые низкие цены?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2022 11:42 #121332 від Valeriya
Відповідь від Valeriya у темі Професійна косметика
у цьому питанні напевно все де головне не цінова політика, а якість та ефективність косметики! Я різною продукцією користуюся, від звичайного дитячого крему до професійних масок для обличчя. Довго не могла підібрати собі зволожуючий засіб для губ, косметолог порекомендувала Medik8 Mutiny бальзам для губ на основі сквалана. . Відмінно діє, моментально після нанесення живить і зволожує, надає губам пружності та захищеності...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 бер. 2023 17:24 #121613 від ЗварычОлеся
Відповідь від ЗварычОлеся у темі Професійна косметика
Професійна косметика теж буває різною по ціні. І тут це грає головну роль і пошуку косметики.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 бер. 2024 12:06 #121794 від Rukkard
Відповідь від Rukkard у темі Професійна косметика
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->Хочу поделиться впечатлением с вами о бессульфатом кератиновом шампуне lotana.com.ua/product/lador-becsulfatnyj...-lpp-shampoo-150-ml/  , который я использую в последнее время. Этот шампунь стал открытием для меня и моих волос. Во-первых, тот факт, что он не содержит сульфатов, стал решающим фактором в моем решении приобрести его. Я знаю, что сульфаты могут быть вредны.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.078 секунд
0
репостів
0
репостів