Для шепетівських шанувальників Путіна

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 січ. 2016 14:30 #104456 від Symbioz

Спостерігач пише: Тю, та ясно що для шановних постійнихдописувачів форуму це не зовсм новина.
Але це новина для тих шепетівчан, кого тріпання Путіна на телеканалі Росія-24 досі збуджує.
А таких у Шепетівці сотні.
Вони марять русскім мірком.
І вони ніколи не визнають, що Росія одночасно з Україною (з цим і так давно зрозуміло) стрімко скочується в дупу.
Бо там і там тирять бабло мільярдери, які давно для себе придбали маєтки в Франції, Іспанії та Австрії.


Так ти сам собі і відповів "І вони ніколи не визнають, що Росія одночасно з Україною (з цим і так давно зрозуміло) стрімко скочується в дупу." Тобто їм теж пофігу ці відомості)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 січ. 2016 14:51 #104457 від pan_volodymyr

Symbioz пише: Мене більше цікавить чого в нас гривня падає (чомусь сцуко в унісон з рублем))),

Та не в унісон.
Рубль постійно доверху лізе, а гривня на одному рівні, у середньому.
Тільки скаче, бо хто не скаче - той москаль. :)
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
12 січ. 2016 16:05 #104463 від GoBLin
Прям тишь да гладь, перед НГ курс был по 24.5 на рынке, нынче уже к 26 стремится

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 січ. 2016 17:06 #104464 від Symbioz

Пан Володимир пише:

Symbioz пише: Мене більше цікавить чого в нас гривня падає (чомусь сцуко в унісон з рублем))),

Та не в унісон.
Рубль постійно доверху лізе, а гривня на одному рівні, у середньому.
Тільки скаче, бо хто не скаче - той москаль. :)


Куплю бакс по 24. Продаєш? :lol:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 січ. 2016 17:19 #104466 від Novaya

Алоїз пише: Сховалася за нік "Іруна" і думає, що буде тут гадити безкарно. Навіть не здогадується, що її давно вичислили за ІР, і не всі у нас "демократи"...

Не зрозуміла Алоїза... І чому "гадити безкарно"? І я не є агентом 007, щоби мене "вичисляли". Це моя особиста думка і я рахую, що у себе в хаті потрібно наводити лад, а не радіти і скакати, розмазуючи ті ж шмаркачі по обличчю, що у "них там" гірше, ніж у нас. Ось так, шановний! І ще порада - не беріть тяжкого в руки, а дурного до голови.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 січ. 2016 18:09 #104469 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Не зрозуміла Алоїза

Можете на нього взагалі уваги не звертати :lol:

а не радіти і скакати, розмазуючи ті ж шмаркачі по обличчю, що у "них там" гірше, ніж у нас

Саме цікаве що у них там краще, з цілком очевидних причин, ніж у нас. Маршруточка з Шепетівочки куди на заробіточки возить "патріотів"? Правильно - у Росіючку :lol: Напливу ж заробітчан з Ростова в Шепетівку я щось не спостерігаю. Хто у кого забирає цілі області і півострови? Нагадувати? То хто у нас "зверху"?
Ці користувачі подякували: Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 січ. 2016 08:55 #104480 від Dentist

Михайло Ворончук JW пише: Нагадувати? То хто у нас "зверху"?

Не узагальнюй в НАС, кажи хто в тебе зверху.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 січ. 2016 09:06 #104484 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Dentist пише: Не узагальнюй в НАС, кажи хто в тебе зверху.

Крим і Донбас забрали у нас чи у мене одного? У мене одного серце за Батьківщину болить, виходить? Дімка, ти ж патріот!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 січ. 2016 19:39 #104496 від Sposterigach
А скільки шепетівських сімей, Михайле Ворончук, мають своїх "представників" у Іспаніях, Чехіях, Польщах? Та вже ціле покоління людей виросло в Шепетівці, яке своїх матерів 2 рази на рік чи тільки по інтернету бвчить B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 січ. 2016 20:58 #104497 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Спостерігач пише: А скільки шепетівських сімей, Михайле Ворончук, мають своїх "представників" у Іспаніях, Чехіях, Польщах? Та вже ціле покоління людей виросло в Шепетівці, яке своїх матерів 2 рази на рік чи тільки по інтернету бвчить B)

Ти так пишеш, ніби я стверджую, що у Росії краще ніж в Європі. Там у 100 разів гірше. Тільки нам то з чого радіти? У нас же ще гірше :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.133 секунд
0
репостів
0
репостів