Як Шепетівська РДА "відсвяткувала" День Гідності!

Більше
22 лист. 2015 13:14 #103493 від 259051213422@odnoklassniki.com
Спостерігав як це пройшло у Києві, у нас... Враження чужорідного тіла. Ну не сприймають люди ніякої "гідності", а їм все намагаються черговий київський переворот прям таки через силу "впихнути" як якийсь там переломний момент і т.д. і т.п. Створюють, як можуть, нових героїв, хоча на фоні АТО і навіть учасників ВОВ вони дуже сильно програють. Не виходить. Хоча всі совок-стайл формуляри "зверху" є - буквально за 3 дні перед тим таки прийшли накази "вєсєло і таржественно встретіть гадавщіну Рєвалюції".
Ну робили ту революцію хай 100 тис чоловік (а не міліарди, як нас запевняє пропаганда). Майдан Незалежності фізично більше 80 тис. не вмістить. Ну от хай вони собі святкують. Хай запросять інших. Хто схоче - прийде. Постоять, згадають, випють по чарці. Навіщо з цього робити обязаловку і тим більш національний міф? Воно не нього не тягне. Геть не тягне. Навіть близько не тягне.
Я розумію чому націоналісти за це так тримаються - це якась їхня перемога, здобуток. Їхні спортивно-бандитські формування були силовою опорою перевороту. Вони не хочуть втратити цей трофей. Але панове націоналісти - у вас підтримка 1-2% по Україні (згадуємо минули вибори до ВР) Чого ви примахались до всіх, і ще й кожен хто з вами не згідний "скотиняка" і "чемадан, вакзал, расія"? Святкуйте свою "гідність" тихенько, як люди.
Ці користувачі подякували: Valery

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лист. 2015 18:04 - 22 лист. 2015 18:05 #103497 від Dentist

Михайло Ворончук пише: Спостерігав як це пройшло у Києві, у нас...

Спостерігати як було в Києві, ти лише міг через екран ящика, а тобі показали лише те, що хотіли показати

Михайло Ворончук пише: Навіщо з цього робити обязаловку і тим більш національний міф? Воно не нього не тягне. Геть не тягне. Навіть близько не тягне.

2004 та 2013 роки. майже в один день. тому день свободи і гідності 21 листопада є святом указом президента.

Михайло Ворончук пише: Я розумію чому націоналісти за це так тримаються - це якась їхня перемога, здобуток. Їхні спортивно-бандитські формування були силовою опорою перевороту.

в тебе є бодай 10 різних фотографій саме спортивно-бандитські формування?

Михайло Ворончук пише: Святкуйте свою "гідність" тихенько, як люди.

Добре що ви свої свята нав'язуєте усім. Не по-людському виходить.
Останнє редагування: 22 лист. 2015 18:05 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лист. 2015 18:38 #103498 від 259051213422@odnoklassniki.com
Шось таке я і очікував. Давай фотографії і інтервю з місця подій, так? Ми ж не на суді і не на слідстві (доречі, слідство-то заявляє що Майдан Путін планував, щоб почалось АТО, от як цікаво).
Ящика не дививсь, а просто читав що писалось у соцмережах - враження не найкраще. Ну і от на сайті - це просто відображення того що робилось вище.
І дуже добре що ти про "нас" згадав (ти інакше ж не міг). Ми не йдемо до президента і не клянчимо щоб він "увіковічнював" кого там нам схочеться, і вже тим більш не клянемо і не принижуємо людей з протилежною нашій думкою. От як по людськи. Вам же подавай укази, накази, і "стой - стрелять буду". Вам подавай закони про вшанування когось там, про використання мови, про ще якусь "супер важливу" для простої людині річ, бо без державної підтримки (ви самі ж самі про це кричете з кожної дюрки) - ваші погляди та ідеї не життєздатні. Не потрібні вони нікому. Вірніш от тому 1% населення. Людям потрібен, наприклад, Хелоуін - от тобі без жодних указів люди святкувати почали - і молоді і старі, і ніякої обязаловки. А це все просто замінники дня народження Лєніна. Якби всі мусять йти (бо з роботи гонять), але всі розуміють ідіотизм цього "свята", бо у них перед очима страшні наслідки "перемоги гідності".
Як це не смішно, але саме ви перетвроюєте країну на такий совок, що йой. І самі ж того уперто бачити не хочете.
Ці користувачі подякували: Valery

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лист. 2015 19:03 #103499 від Dentist
Навіщо суди, якщо ти пишеш про бандитські угруповання, то давай якось свої слова підтверджуй фактами.
"Вам подавай закони про вшанування когось там, про використання мови, про ще якусь "супер важливу" для простої людині річ, бо без державної підтримки (ви самі ж самі про це кричете з кожної дюрки) - ваші погляди та ідеї не життєздатні." а от тепер давай, крики з кожної дюрки хто і де про це кричали. ну і само собою фотки, бо твої слова як і до цього толкового нічого не несуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лист. 2015 22:05 #103501 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Навіщо суди, якщо ти пишеш про бандитські угруповання, то давай якось свої слова підтверджуй фактами. .

Ти мені зараз декого нагадуєш :) Ну детский сад.
Держава витратила більше як рік щоб роззброїти непідконтрольний їм Правий Сектор, який по Україні з автоматами на перевєс розїзжав "порядки" наводив, а він "покажи мені бандитські формування". Чи вже Сашу Бєлого забули? І хто і коли його грохнув, і до якої сили він належав? Якщо організована група людей, яка не має на це усталеного законом права, щось десь захоплює, володіє зброєю, і не хоче підкорятись державним законам - то як вона називається? "Герої України", чи оборзівша гопота?
А вічнопідконтрольні кримінальним структурам ультрас і проча шваль, яку так люблять використовувати наші націоналісти (ну не тільки наші, а взагалі будь-які)? І наскільки я розумію, законослухняні громадяни (тобто які не належать до бандформувань) гранат у людей не кидають, нє? Не під ВР, ні деінде.
А крики хоч почути - гоу на ютуб, там весь путч 2013 заснятий + тягнибоки, яроші і т.д. - вереску повно. І мови, і гідність і чого там тільки нема.







Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лист. 2015 08:41 #103506 від Dentist
ПС не єдині націоналісти в Україні, до того ж, коли почалась війна, вони першими пішли на фронт добровольцями, хто ти такий, щоб їх засуджувати в чомусь?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2015 09:36 - 23 лист. 2015 09:40 #103507 від Sposterigach
...Їхні спортивно-бандитські формування були силовою опорою перевороту....

Від безрідних космополітів із Супер-залу царства Єгови в Нью-Йорку нові методички отримали?
Вливання бруклінських коштів приносять результат. На українській землі зростає покоління узкоязично-англомовних інтернаціоналістів
Останнє редагування: 23 лист. 2015 09:40 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dentist, Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 лист. 2015 12:12 #103512 від Dj Os
Мішань, признайся чесно, рос телебачення чи сайти дивишся одним глазком?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лист. 2015 12:17 #103513 від Dentist
книжечки читає, в однокласниках спілкується з розумашками

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2015 15:48 #103519 від Mihail-Voronchuk-vkontakte

Dentist пише: книжечки читає, в однокласниках спілкується з розумашками

Я на вас навіть образитись не можу. Ну дітвора. Ладно, не буду більш чіпату вашу "гнидність", шоб не воняли. Спіть спокійно ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів