Хто і навіщо розпускає чутки про Полодюка?

Більше
28 жовт. 2015 09:09 - 28 жовт. 2015 09:18 #102876 від praporschik

Dentist пише: Дивно, що нарконтролери не подались в аграрії чи солідарність, може не взяли їх напросто?
А що тут святкувати? Чи дуже радий, що не все добре в місті і це тебе аж не може не тішити?


Та я бачу ви тут радієте.Народний контроль нєпрошол.УРЯ!!!!4 людини ніби всю Шепетівку роздерибанили. :lol: Тепер побачимо як во Свол...та,ой Свобода буде з товстосумами місцевими боротись. :)

Мо заставить сахзавод сплатити 15 з лишком лямів земельного податку.Чи силу громад за газ розрахуватись. :lol: На цей кшталт маю ВЕЛИЧЕЗНИЙ сумнів.
Останнє редагування: 28 жовт. 2015 09:18 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2015 09:19 #102878 від Dentist

praporschik пише:

Dentist пише: Дивно, що нарконтролери не подались в аграрії чи солідарність, може не взяли їх напросто?
А що тут святкувати? Чи дуже радий, що не все добре в місті і це тебе аж не може не тішити?


Та я бачу ви тут радієте.Народний контроль нєпрошол.УРЯ!!!!4 людини ніби всю Шепетівку роздерибанили.

Ану лінк, де я це казав? тік конкретно, без переходу на іншу тему

praporschik пише: Тепер побачимо як во Свол...та,ой Свобода буде з товстосумами місцевими боротись. :)

бідненькі під*рпригора та окунєвічі так боролись що аж попухли з голоду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2015 09:20 #102879 від Dentist

praporschik пише: Мо заставить сахзавод сплатити 15 з лишком лямів земельного податку.Чи силу громад за газ розрахуватись. :lol: На цей кшталт маю ВЕЛИЧЕЗНИЙ сумнів.

Вау ти таку америку відкрив, хотів блиснути розумом чи знанням ситуації?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2015 09:26 - 28 жовт. 2015 09:28 #102880 від praporschik
Так весь форум знає що колишні Ударівці нині Контролери з Антонюком голосували в унісон і Шепетівку дерибанили. :lol: Невже не чув? :ohmy: Чи може Свобода влаштує товстосумам коридор ганьби як колись Ударівцям? :lol: :lol: :lol:

Вау ти таку америку відкрив, хотів блиснути розумом чи знанням ситуації?


Дик Свобода відомі борці за справедливість.
Останнє редагування: 28 жовт. 2015 09:28 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2015 09:31 #102881 від НЕкремлебот

Dentist пише:

praporschik пише: Мо заставить сахзавод сплатити 15 з лишком лямів земельного податку.Чи силу громад за газ розрахуватись. :lol: На цей кшталт маю ВЕЛИЧЕЗНИЙ сумнів.

Вау ти таку америку відкрив, хотів блиснути розумом чи знанням ситуації?

Ну... Знання ситуації трошки слабеньке. Я розумію що з подачі одного аноніма пішло "Сила громад = Енергоінвест", але мо', Прапорщику було б непогано взнати хто (а головне, кому) ці мільйони винен? І яким боком мер (кого б там не вибрали) може зобов'язати погашення цього боргу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2015 09:38 - 28 жовт. 2015 09:42 #102882 від praporschik

Некремлебот пише:

Dentist пише:

praporschik пише: Мо заставить сахзавод сплатити 15 з лишком лямів земельного податку.Чи силу громад за газ розрахуватись. :lol: На цей кшталт маю ВЕЛИЧЕЗНИЙ сумнів.

Вау ти таку америку відкрив, хотів блиснути розумом чи знанням ситуації?

Ну... Знання ситуації трошки слабеньке. Я розумію що з подачі одного аноніма пішло "Сила громад = Енергоінвест", але мо', Прапорщику було б непогано взнати хто (а головне, кому) ці мільйони винен? І яким боком мер (кого б там не вибрали) може зобов'язати погашення цього боргу?


То поясніть будь-ласка.Щоб я і люди розуміли,не вводили себе в оману.Сила громад+Пустовойт=?.Енергоінвест.Аграрії+Агарков=сахзавод?Чи я помиляюсь?

І маю підозру(і впевненість) на розподіл "хто з ким дружить" в міській раді:аграрії+БПП+конкретні справи+сила громад+радикали(скоріш за все) проти свобода+самопоміч+батьківщина.
Останнє редагування: 28 жовт. 2015 09:42 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2015 09:40 - 28 жовт. 2015 09:40 #102883 від Dentist

Некремлебот пише: Ну... Знання ситуації трошки слабеньке. Я розумію що з подачі одного аноніма пішло "Сила громад = Енергоінвест"

А "Сила громад = Енергоінвест" це і без аноніма знали далека більшість тих, хто хоче знати і цікавиться цим.

Некремлебот пише: Прапорщику було б непогано взнати хто (а головне, кому) ці мільйони винен? І яким боком мер (кого б там не вибрали) може зобов'язати погашення цього боргу?

Прапорщик в нас місцеве інформбюро якому можна вірити на 100% ? Так всю інфу яку він може знати, злита від "підо-окуня".
Останнє редагування: 28 жовт. 2015 09:40 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2015 09:45 #102884 від LuK
:lol: :lol: :lol:
ви гірше базарних баб)))
хто ,де ,шо казав......
не опускайтесь до їх рівня,будьте вище цього !
п.с. згадався підпис одного з старих форумчан на форумі
Мне нас*ать что вы о бо мне думаете,я о вас не думаю вообще!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2015 09:47 #102885 від Dentist

praporschik пише: То поясніть будь-ласка.Щоб я і люди розуміли,не вводили себе в оману.Сила громад+Пустовойт=?.Енергоінвест.Аграрії+Агарков=сахзавод?Чи я помиляюсь?


Сила громад+Пустовойт=?.Енергоінвест. так
Аграрії+Агарков=сахзавод? Усім і так відомо що Агарков має відношення до Аграріїв, але йшов на вибори від Солідарність БПП, можна припустити, що БПП+Аграрії зіспівались, з урахуванням цього, що в списках одних і інших були регіонали :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2015 09:55 #102886 від Dentist

praporschik пише: І маю підозру(і впевненість) на розподіл "хто з ким дружить" в міській раді:аграрії+БПП+конкретні справи+сила громад+радикали(скоріш за все) проти свобода+самопоміч+батьківщина.

Майже такі самі думки, а тепер по депутатах:
Аграрна партія України - 7
Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 7
Блок Петра Порошенка “Солідарність” - 6
Радикальна партія Олега Ляшка - 3
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3
Об’єднанню "Самопоміч" 3
партія "За конкретні справи" 3
"Сила громад" 2
Одна коаліція: аграрії+БПП+конкретні справи+сила громад: 7+6+3+3=19
Друга:свобода+самопоміч+батьківщина: 7+3+3=13
Ну і поки радикалів нікуди не відніс, вибір за ними. А у міської ради більше рук ніж в мера.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.228 секунд
0
репостів
0
репостів