Вибори міського голови. Опитування

×

Опитування: Якби вибори на посаду мера пройшли сьогодні, за кого би ви віддали свій голос? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Веселкова Галина Петрівна
3 7%
Юзвенко Орест Олегович
6 14%
Вінницька Тетяна Олександрівна
Голоси відсутні 0%
Дяхтярук Олександр Леонтійович
5 11.6%
Ординська Валентина Миколаївна
1 2.3%
Підопригора Роман Борисович
2 4.7%
Полодюк Михайло Іванович
19 44.2%
Сидоренко Ірина Володимирівна
2 4.7%
Синюта Володимир Володимирович
3 7%
Чернушич Алла Володимирівна
2 4.7%
Загальна кількість голосів: 43 ( kotushka, zlyj vuyko, RuslanUA, ARTIST, gorobchik ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 жовт. 2015 21:48 #102186 від LuK
На те є податкова взагалі то, але якщо на те пішло.....
Можливо люди не в курсі, але такі підприємства як Сварог та цукровий комбінат заборгували до бюджета міста за земельний податок приблизно 30 млн гривень.
Можете вияснити це у податковій! і всі роки це покривалося та покривається міською владою та податковою. І бюджет міста недоотримує дані кошти.
То як ви думаєте? Потрібно це контролювати чи ні?
І ще багато у місті подібних підприємств...
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 жовт. 2015 22:16 #102188 від 259051213422@odnoklassniki.com

Потрібно це контролювати чи ні?

Я думаю не в тому питання треба чи ні, а в тому чи реалістичною є така обіцянка?
Ну типу як сьогодні бачив рекламу київського кандидата "я знаю що треба зробити, щоб тра-та-та... - треба зменшити кількість чиновників і подолати корупцію". Всьо. Ну як з такою тезою посперечаєшся? :) Так і тут, знову те ж саме - "ми проти всього поганого і за все хороше".


Чи я знову щось не те пишу? :blink:
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
07 жовт. 2015 22:43 #102190 від maroshka
А прізвище Діхтярука О.Л. свідомо чи не свідомо написали з помилкою в опитуванні?

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 жовт. 2015 22:45 #102192 від Symbioz

Михайло Ворончук пише:

Потрібно це контролювати чи ні?

Я думаю не в тому питання треба чи ні, а в тому чи реалістичною є така обіцянка?
Ну типу як сьогодні бачив рекламу київського кандидата "я знаю що треба зробити, щоб тра-та-та... - треба зменшити кількість чиновників і подолати корупцію". Всьо. Ну як з такою тезою посперечаєшся? :) Так і тут, знову те ж саме - "ми проти всього поганого і за все хороше".


Це я в принципі і мав на увазі). Всіх (як він заявив) не проконтролюєш, закон забороняє, а можна тільки тих, хто більше 20млн.гривників доходу отримав у попередньому році). Так що обіцянка то нереальна, або займатись віни цим збирається через півтора року.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 жовт. 2015 23:17 #102197 від Dj Os

maroshka пише: А прізвище Діхтярука О.Л. свідомо чи не свідомо написали з помилкою в опитуванні?

Так на сайті ЦВК було написано :lol: Я ще сам тоді здивувався, думаю може дійсно раніше невірно писали. А от сьогодні дивлюсь вже виправили :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 жовт. 2015 23:56 #102200 від НЕкремлебот
Та в списках з того сайту помилок в ПІП повно... Ну як повно, я побачив три))) І це тільки в моїх знайомих.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2015 18:41 #102251 від Алої3

Anykey пише: Схоже, деякі кандидати вже вважають себе месіями. А можливо, там просто німб від бігборда відвалився...)))

Це вона виправдовує свою неосвіченість - відсутність вищої освіти. Хочеться відповісти на її материнській мові: "Много прізванных, но мало избранных...". Сиди, бабо, вдома...))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2015 18:44 #102252 від Алої3

Островський О.В. пише:

maroshka пише: А прізвище Діхтярука О.Л. свідомо чи не свідомо написали з помилкою в опитуванні?

Так на сайті ЦВК було написано :lol: Я ще сам тоді здивувався, думаю може дійсно раніше невірно писали. А от сьогодні дивлюсь вже виправили :-)

Бачив білборд Діхтярука з афоризимом "Дорогу здолає той, хто йде". Так і захотілося дописати "хімічєскім карандашом": "Ідеш, то й іди на х..., чмо корумповане".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 жовт. 2015 21:30 #102318 від

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 жовт. 2015 21:47 #102319 від Urfin
Передвиборча програма Діхтярука О.І. базується на одних гаслах - працюватиму над: вирішенням проблеми забезпечення роботою молоді, створенням умов для покращення медобслуговування, залучення інвесторів, коштів міжнародних програм. Набувши досвіду пропрацювавши 4 роки першим заступником відомого міського голови Антонюка, який до речі допрацювався до того, що його лайном облили і прийшлось з міста втікати, потрібно було б показати і свої здобутки за цей час, як наприклад реформування ЖЕКу, який мав достатню матеріально-технічну базу і будівництво на відібраній теріторії в хаотичному порядку будівель, які за виглядом схожі на сараї, нікому не потрібного ринку. За цей час можна було б навчитися і скласти конкретну програму, як наприклад: проведення капремонту доріг в км і за рахунок яких коштів, створення нових робочих місць для конкретної кількості працівників і за рахунок чого - створення нових комунальних підприємств і яких і таке інше. В програмі необхідно було б вказати конкретні терміни виконання своїх зобов"язань і етапи звітності по виконанню. Навчилися як набрехати і не нести перед виборцями ніякої відповідальності. Необхідно мати сміливість вказати, що за результатами звітності по конкретним етапам -100 днів, 200 днів, і не досягнення обіцяних конкретних показників добровільно скласти повноваження.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.251 секунд
0
репостів
0
репостів