"Парад джипів" біля ліцею

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 13:08 #100916 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "Парад джипів" біля ліцею
Я думаю тут питання більше не в тому, тут питання більше понтів. Знайома бачила кілька людей, які живуть від ліцею за 50-100 метрів, але приперлися на машинах, так би мовити паказирять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 14:01 #100917 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та шо ви до людей вчепились? 99% "джипів" - з села. По іншому вони не вміють, це життєва необхідність.
Ну і от вам шкода, щоб вони цю потребу задовольнили? Якби вони хліба просили - ви б не відмовили? Звичайно ні, бо без цього не можна. А хтось голодний до понтів. :) Їм без них погано робиться :side:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
02 вер. 2015 14:56 - 02 вер. 2015 14:56 #100924 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі "Парад джипів" біля ліцею

SPOSTERIGA4KA пише: У європейських країнах, зокрема в Німеччині, до школи в’їзд транспортних засобів заборонений. зона перед школою — це може бути алея чи парк — табу для водіїв. а якщо батьки і привозять малечу на автівках, то паркують їх далеко від школи на спеціальних стоянках. деякі з них платні. кошти отримує навчальний заклад


Походу возле этого учебного заведения Германии, о запрете не в курсе совсем
Останнє редагування: 02 вер. 2015 14:56 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 15:14 #100927 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "Парад джипів" біля ліцею

Михайло Ворончук пише: Та шо ви до людей вчепились? 99% "джипів" - з села. По іншому вони не вміють, це життєва необхідність.
Ну і от вам шкода, щоб вони цю потребу задовольнили? Якби вони хліба просили - ви б не відмовили? Звичайно ні, бо без цього не можна. А хтось голодний до понтів. :) Їм без них погано робиться :side:

Мені шкода цих людей, вони ж не усвідомлюють власного жлобства і рагульства. Та і який приклад вони дають для дітей?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
02 вер. 2015 15:23 #100930 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі "Парад джипів" біля ліцею

Островський О.В. пише: Я думаю тут питання більше не в тому, тут питання більше понтів. Знайома бачила кілька людей, які живуть від ліцею за 50-100 метрів, але приперлися на машинах, так би мовити паказирять.


отголоски совка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 вер. 2015 22:47 #101026 від Dred
Відповідь від Dred у темі "Парад джипів" біля ліцею

Paks пише:

SPOSTERIGA4KA пише: У європейських країнах, зокрема в Німеччині, до школи в’їзд транспортних засобів заборонений. зона перед школою — це може бути алея чи парк — табу для водіїв. а якщо батьки і привозять малечу на автівках, то паркують їх далеко від школи на спеціальних стоянках. деякі з них платні. кошти отримує навчальний заклад


Походу возле этого учебного заведения Германии, о запрете не в курсе совсем

взагалі-то, там парковка

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів