Я подам на вас до суду за наклеп

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2015 20:27 #99846 від
Шановні адмініс тратори форуму. Якщо ви не опублікуєте це відео у гілці, де звинувачуєте мене у причетності до тероризму, я засужу ваш форму за наклеп, а також кожного із його дописувачів.

Юлія Малькіна

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 лип. 2015 22:10 #99848 від Dj Os
Чудовий у тебе початок спілкування - відразу прогрожувати всім судом. :-) Ми тут посміялись, у нас вже є досвід таких судових засідань, відбиваємся без проблем. Тому з досвіду скажу, що у подібного позова нема ніяких перспектив.
Тим не менш, якщо не зовсім зрозуміло, пост писала не адміністрація, він від гостьового акаунту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2015 22:45 #99850 від НЕкремлебот
Трошки незрозуміло:
По-перше, яке відношення це відео має до інформації в гілці "Юлія Малькіна -активістка ДНР".
По-друге, з якого це дива "активістка ДНР" стало тотожним "причетності до тероризму".
По-третє, навіщо вимагати публікувати це відео в тій темі, якщо воно вже опубліковано на форумі в цій.
Ну і по-останнє, що заважає опублікувати це відео самій, бо адміністрація дійсно не має відношення до топікпастера.

Чисто заради цікавості: під "я засужу кожного з дописувачів форуму" маються на увазі всі 5268 зареєстрованих, чи тільки ті двоє що сказали "я її пам'ятаю"?))))) Ну не Люка ж, яка взагалі про сина Джумбера говорила....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 лип. 2015 19:48 #99855 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ви б ше подали в суд на пацана, який слово з трьох літер в сусідньої баби на заборі намалював фламастєром :blink:
Воно ж так - шо на заборі, шо на цьому форумі - значимість інфи приблизно однакова, тобто - всім до сраки, шо тут пишуть :silly:
Ше відео якісь там знімають... Я в шоці з цих людей. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 лип. 2015 20:10 #99858 від kredit
Яким судом користуватимешся ? ти бачиш Україну агресором називає :angry: :angry: :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів