Оплата за прочитску системи теплопостачання власникам автономного опалення

  • vasyok
  • vasyok аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 лип. 2015 10:36 #99317 від vasyok
Вчора мимоволі став свідком зустрічі працівників управлінської компанії з жителями будинку по вул. Чкалова, де досить голосно ставили проблему про нарахуванню оплати за прочитску опалювальної системи будинку. Так як я там був декілька хвилин суті розмови передати не можу але сьогодні в мене виникло питання: якщо у мене автономне опалення тоді чому я маю платити Управдому за прочитку системи опалення, якщо я нею не користуюся. Хто в курсі такої проблеми підскажіть чи повиннен Управдом нараховувати за ці послуги коли в мене автономне опалення?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2015 11:48 #99318 від Dj Os
В таких випадках раджу читати договір. А якщо ви не підписували договір, то можете слати їх подалі, але систему доведеться чистити самому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2015 12:49 #99320 від НЕкремлебот
Може я чогось не розумію, але при встановленні автономки ви ж відрізаєтесь від загальної системи? І щоб прочистити свою, треба людей пустити в квартиру і так далі. Не було нікого - нікому не платимо.

З яких це пір "Управдом" сподобився цим займатись? В нашому будинку всі роки за свій рахунок чистили і самі шукали спеціалістів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 лип. 2015 13:21 #99322 від vasyok
Наскільки я зрозумів з вчорашньої розмови то в тариф який ми щомісяця сплачуємо для управлінської компанії чи жеку входить оплата за прочистку (чи промивку, чи обслуговування) системи опалення(тобто зі 100 грн, 5-10 грн. я плачу за промивку труб опалення, що мені непотрібно впринципі бо маю автономку). Або я щось неправильно зрозумів або на вихідних пошукаю договір і там почитаю. Може хто в курсі чи вчора був на тому зібранні і знає більше прохання відписати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.106 секунд
0
репостів
0
репостів