Вбили, пограбували, втопилися, замучили, з"їли, замочили, згризли...

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 черв. 2015 12:43 #98515 від Sposterigach
Ніколи не міг зрозуміти, невже всі люди настільки цікавляться всілякими ДТП, аваріями, грабежами та розбоями? Чи це може під впливом новин 1+1 та інших олігархічних телеканалів така неприродна цікавість до всіх цих одноденних новин почалася?
Шановні шепетівчани, а вам злочин у якихось Марківцях дійсно цікавіший, ніж 15-річчя шепетівської літературно-мистецької студії "Доля"? Якщо так, то чому?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 черв. 2015 13:04 #98516 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну як то кажуть "panem et circenses". Ніде не дінешся. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 черв. 2015 13:16 #98517 від НЕкремлебот
ДТП в Шепетівці. Загинула людина, друга в лікарні. Я розумію що для вас це "одноденна новина", яку ви чомусь прив"язали до каналу 1+1, але не приходило в голову що це нормально, коли людське життя та здоров"я цікавить більше чим чергова річниця спілки поетів?

ЗІ. Для довідки: я знаю що таке "Доля", навіть займався переносом на електронні носії та оформленням півдесятка книжок для декого з її членів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 черв. 2015 14:27 #98518 від Dj Os
Взагалі то спостерігач підняв актуальну тему, люди дійсно більше цікавляться крадіжкою курей, ніж крадіжкою кілька десятків мільйонів з їх кишень. На мою думку це через рівень освіти, простіше ж зрозуміти, що злодій вкрав курку у когось чим розбиратися у всіх схемах через які грабують місто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 черв. 2015 15:04 #98519 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: розбиратися у всіх схемах через які грабують місто.

А для чого? Їх можна змінити? Усунути від кормушки корупціонерів? Ну чесно - це реально?
Від курячого злодія хоч захиститись можна.
Якщо ж ми хочемо, щоб люди почали цікавитись мистецтвом (типу "Долі") і літературою - то давайте перше згадаємо як ми це все висміювали і принижували, називаючи "совком", а тепер раптом хочемо щоб люди знову це почали цінувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 черв. 2015 15:22 #98520 від Dj Os

А для чого? Їх можна змінити? Усунути від кормушки корупціонерів? Ну чесно - це реально?

А тому то і річ, що можна! Але для цього треба щось робити, а не нити. Та люди замість того щоб збиратись і щось вирішувати, ниють по форумах.

Якщо ж ми хочемо, щоб люди почали цікавитись мистецтвом (типу "Долі") і літературою - то давайте перше згадаємо як ми це все висміювали і принижували, називаючи "совком", а тепер раптом хочемо щоб люди знову це почали цінувати.

Не розписуйся за всіх, я не висміював. Ти мабуть плутаєш з "Клубом успішних жінок" :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 черв. 2015 15:35 #98521 від 259051213422@odnoklassniki.com
Вибач. Я мав на увазі не тільки у нас на сайті, а взагалі, тендецію за Незалежності. Я добре цей час памятаю - всім було подавай джинси і пепсіколу, В принципі, ставлення таке і збереглось, за дуже рідкими виняткамами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
02 черв. 2015 22:46 - 02 черв. 2015 22:46 #98538 від GoBLin
Ну где-то читал, что это давно подметили, и если ты новость преподашь, как негативную, у нее будет гораздо больше читателей, чем у позитивной. Людям нравится читать о чьем-то горе, а не о чьей-то радости, увы.
Останнє редагування: 02 черв. 2015 22:46 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів