Шизофренія в Шепетівці

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2015 09:24 - 06 квіт. 2015 09:25 #97040 від Sposterigach
Прогулявся в суботу по проспекту. На базарі з одного боку в палатці продають симферопольське (сепаратистське) борошно фірми "Булкін", за ним стоїть черга. З іншого боку на тому саме базарі ходить збирачка коштів на АТО. По магазинах деяких розвішані "застережливі" цінники з вказівкою "Росія". А зате на залізничному вокзалі хтось замалював синьо-жовтий прапор на паркані жирною чорною свастикою.
Тобто мої твердження були небезпідставними. В Шепетівці живе і процвітає п"ята колона. І добре себе почуває.
Останнє редагування: 06 квіт. 2015 09:25 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 квіт. 2015 16:11 #97050 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Шизофренія в Шепетівці
Ну ті шо свастикою замалювали, то точно імбіцили. А от щодо кримських товарів, то на базар ходити не треба. В магазинах цілком спокійно продають кримські вина, навіть у Львові діє спеціалізований магазин "Кримські вина".
А найбільш смішно було мені в Карпатах, де в одному із сіл продавали кримську горілку і якби я на це не звернув увагу, то бісцеві навіть би і не помітили :-)
Ще цікавий факт полягає в тому, що всі кримські товари промарковані як "Крим. Україна", хоча я знаю, що на такий самий товар, який продають в Криму та Росії чіпляють бірку "Крым. Россия". Ось такий цирк-шапіто виходить

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 квіт. 2015 16:11 #97051 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Шизофренія в Шепетівці
До речі всі товари не із старих запасів, дата виготовлення у всіх вже в період окупації Криму

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
06 квіт. 2015 18:15 #97063 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Шизофренія в Шепетівці
То, что не пользуется спросом, то и не будет стоять на прилавке. Есть спрос - есть предложение. Так что проблема не в продавцах, а покупателях.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2015 09:45 #97095 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Шизофренія в Шепетівці
Гоблін пропонує бути послідовником лідера Лозанської школи маржиналізму Вальраса (1834-1910) що писав про "єсть спрос, будєт і прєдложеніє".
Але в ті часи, пане Гоблін, бушували колоніальні війни, з індіанців знімали скальпи, а в окремих країнах Африки ще їли людей.
Нині, пане Гоблін, уже 21 століття.
Навіщо в час комп"ютерів і гаджетів бути послідовником застарілого уявлення французького економіста?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
07 квіт. 2015 17:55 #97112 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Шизофренія в Шепетівці

Sposterigach пише: Гоблін пропонує бути послідовником лідера Лозанської школи маржиналізму Вальраса (1834-1910) що писав про "єсть спрос, будєт і прєдложеніє".
Але в ті часи, пане Гоблін, бушували колоніальні війни, з індіанців знімали скальпи, а в окремих країнах Африки ще їли людей.
Нині, пане Гоблін, уже 21 століття.
Навіщо в час комп"ютерів і гаджетів бути послідовником застарілого уявлення французького економіста?


Пользуясь деньгими, вы куда более древний мамонт, мистер всезнайка. Мб блестнете умом, расскажете сообществу, когда зародилась денежная система и почему Вы ею пользуетесь по сей день? Что-же Вы настолько отсталый, "пане" Спостерігач?
Ці користувачі подякували: odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2015 18:16 - 07 квіт. 2015 18:17 #97114 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Шизофренія в Шепетівці
Я мав на увазі "попит/пропозицію", про які ви написали, а не "гроші", пане Гоблін.

Написав, щоб унаочнити, до чого приводить "ринкове" мислення - українців на сході вбивають, а їхні батьки й надалі є коліщатками "ринкового" механізму "попит/пропозиція" (купують те, що дешевше, а в кого - не замислюються навіть).

Може, час взяти на озброєння галицький принцип 1930-х років - "свій до свого по своє", га, пане Гоблін?
Останнє редагування: 07 квіт. 2015 18:17 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
07 квіт. 2015 18:28 #97115 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Шизофренія в Шепетівці

Sposterigach пише: Я мав на увазі "попит/пропозицію", про які ви написали, а не "гроші", пане Гоблін.

Написав, щоб унаочнити, до чого приводить "ринкове" мислення - українців на сході вбивають, а їхні батьки й надалі є коліщатками "ринкового" механізму "попит/пропозиція" (купують те, що дешевше, а в кого - не замислюються навіть).

Може, час взяти на озброєння галицький принцип 1930-х років - "свій до свого по своє", га, пане Гоблін?


Да, именно так. А еще запретить продажу газа в Украину с страны агрессора, и продажу угля террористами, которое у нас закупается. Вот только незадача - не запрещают что-то. Вам бы им шепнуть рецептики, тем кто на банковой заседает. Так глядишь и крымское вино пропадет
Ці користувачі подякували: odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
07 квіт. 2015 18:32 #97116 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Шизофренія в Шепетівці
А по поводу не задумываются: в Киеве постоянно вижу как люди вертят товары в поисках изготовителя, как при фразе: это же русское, ложат продукт на полочку.
Ну а убрав что-то при этом не предложив альтернативы - это как-то похоже на руководство крыма больше. Они там постоянно, то запрещают то снова разрешают :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 квіт. 2015 12:10 #97143 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Шизофренія в Шепетівці
У Києві "вертять", тому що прибутки більші, ніж у шепетівчан. Більшість шепетівчан орієнтується не на виробника, а на ціну.
Але мене в Києві не це вражає. Мене дивує і навіть смішить, коли шепетівчани-студенти заходять до поїзда україномовним, а в Києві вже виходять російськомовні (розмовляють по телефону). Гадаю, це ще більша шизофренія, ніж у Шепетівці з товарами сепаратистів.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів