Шепетівські базарні бариги

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2015 15:38 - 10 бер. 2015 15:39 #96640 від Sposterigach
Колись ринок у Шепетівці любили не тільки люди, але й птахи - на дереві біля нижніх воріт було журавлине кубло. А тепер туди ходити не раджу. Бо продавці все частіше нагадують спекулянтів. Особливо ті, хто торгує морквою і буряками. Ціни на ці овочі навіть у деяких супермаркетах нашого міста - ВДВІЧІ НИЖЧІ.
Останнє редагування: 10 бер. 2015 15:39 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2015 20:36 #96642 від kredit
Відповідь від kredit у темі Шепетівські базарні бариги

Sposterigach пише: Колись ринок у Шепетівці любили не тільки люди, але й птахи - на дереві біля нижніх воріт було журавлине кубло. А тепер туди ходити не раджу. Бо продавці все частіше нагадують спекулянтів. Особливо ті, хто торгує морквою і буряками. Ціни на ці овочі навіть у деяких супермаркетах нашого міста - ВДВІЧІ НИЖЧІ.


А які ціни на моркву і буряки ? слово "бариги" ти не туди втулив :whistle:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2015 18:36 - 11 бер. 2015 18:56 #96652 від Sposterigach
Можу повторити - бариги.
Вони поводяться вже давно не як продавці на базарі.
Ціна моркви була - від 6 до 9 гри у суботу, тоді як у супермаркеті того самого дня продавали по 4.30.
Останнє редагування: 11 бер. 2015 18:56 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2015 19:52 #96653 від Старик Хотабыч
Згоден на всі 100.Памятаю пару років назад банани були дешевші за яблука. Взагалі для нашої країни нонсенс.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2015 19:53 #96654 від kredit
Відповідь від kredit у темі Шепетівські базарні бариги

Sposterigach пише: Можу повторити - бариги.
Вони поводяться вже давно не як продавці на базарі.
Ціна моркви була - від 6 до 9 гри у суботу, тоді як у супермаркеті того самого дня продавали по 4.30.


Мда, завести тебе б в село та змусити виростити ту моркву, як би тоді заспівав. Це тобі не на комп"юторі клавіши тикати, у вас на день за днем, оголошення дороже виходить, ніж морква :lol: :lol: :lol: , а ти тут демагогію розвів і дивна в тебе логіка - раз в супермаркеті на половину дешевше - то чому ти йдеш на базар, купуй в супермаркеті, суху і дерев"яну.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2015 20:44 #96656 від Старик Хотабыч
Не всі хто там торгує, той вирощує, є унікуми які на тому ж привокзальному купили і на центральному перепродають. А то що у нас базар найдорожчий-це факт.Нічого в городі не працює а ціни ого

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2015 00:05 - 12 бер. 2015 00:06 #96659 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Шепетівські базарні бариги

kredit пише:

Sposterigach пише: Можу повторити - бариги.
Вони поводяться вже давно не як продавці на базарі.
Ціна моркви була - від 6 до 9 гри у суботу, тоді як у супермаркеті того самого дня продавали по 4.30.

Мда, завести тебе б в село та змусити виростити ту моркву, як би тоді заспівав. Це тобі не на комп"юторі клавіши тикати, у вас на день за днем, оголошення дороже виходить, ніж морква :lol: :lol: :lol: , а ти тут демагогію розвів і дивна в тебе логіка - раз в супермаркеті на половину дешевше - то чому ти йдеш на базар, купуй в супермаркеті, суху і дерев"яну.

Автор мав на увазі що тргаші займаються перекупом.(( скупляють в селян за копійку продають за дві. я наприклад знаю як вирощувати моркву та все дрібне на городі. і знаю ціну скільки воно коштує і скільки праці вкладено . а перекупи ті що торгують з низу базару скуповують картоплю моркву та буряки та гусей курей та інше добро в селян в суботу на тваринному ринку та на привокзальному і перепродують . включи мізки трохи чи вони в тебе в kredit взяті?
Останнє редагування: 12 бер. 2015 00:06 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
12 бер. 2015 11:52 #96663 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Шепетівські базарні бариги

kolbasnik пише:

kredit пише:

Sposterigach пише: Можу повторити - бариги.
Вони поводяться вже давно не як продавці на базарі.
Ціна моркви була - від 6 до 9 гри у суботу, тоді як у супермаркеті того самого дня продавали по 4.30.

Мда, завести тебе б в село та змусити виростити ту моркву, як би тоді заспівав. Це тобі не на комп"юторі клавіши тикати, у вас на день за днем, оголошення дороже виходить, ніж морква :lol: :lol: :lol: , а ти тут демагогію розвів і дивна в тебе логіка - раз в супермаркеті на половину дешевше - то чому ти йдеш на базар, купуй в супермаркеті, суху і дерев"яну.

Автор мав на увазі що тргаші займаються перекупом.(( скупляють в селян за копійку продають за дві. я наприклад знаю як вирощувати моркву та все дрібне на городі. і знаю ціну скільки воно коштує і скільки праці вкладено . а перекупи ті що торгують з низу базару скуповують картоплю моркву та буряки та гусей курей та інше добро в селян в суботу на тваринному ринку та на привокзальному і перепродують . включи мізки трохи чи вони в тебе в kredit взяті?


Выращивай и продавай по 4.5, никто не запрещает :)
А рынок на то и рынок, кто по чем хочет, по том и продает.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2015 20:15 #96668 від kredit
Відповідь від kredit у темі Шепетівські базарні бариги
Выращивай и продавай по 4.5, никто не запрещает :)
А рынок на то и рынок, кто по чем хочет, по том и продает.[/quote]

Написав, аби написати ?? Я вирощую і продаю - якщо по справедливості - то ціна і в 10 грн. це дуже мізерна. А всім тут умнікам "що типу це ж базар" - ідіть купуйте в магазин, яка на смак як трава.
Бариги - це ті п...си які стоять на п"ятачку і долари міняють.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2015 22:51 - 12 бер. 2015 22:51 #96670 від Lego
Відповідь від Lego у темі Шепетівські базарні бариги

kredit пише: Бариги - це ті п...си які стоять на п"ятачку і долари міняють.

Якесь дивне у вас поняття бариг...
По суті, всі хто щось перепродає, ті і є бариги
Будь то валюта чи хліб. Магазини, бабуся на базарі і навіть інтернет провайдер може барижити.
Барига на п'ятачку? Хм... По такі логіці любий банк - барига. Я торгую на валютному і фондовому ринку - також барига.
А якщо хтось продає моркву по 4,5 тому, що купив її за 3, а ви продаєте за 10 ту, яку виростили самі, то справа не в баригах, а собівартості тої самої моркви.
Вам шкода віддавати моркву по 4,5 і хочете щоб навколо вся була по 10?
Останнє редагування: 12 бер. 2015 22:51 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів