Згорблену бабусю в автобус не пускають, а квиточків "платним" пасажирам не дають

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2014 18:56 - 09 жовт. 2014 19:00 #93993 від Sposterigach
Хто з нас не спостерігав за тим, як у Шепетівці перед носом старих бабульок чи дідуганів водії маршруток і автобусів тупо зачиняють двері?

З одного боку - все логічно. Недоплачує держава перевізникам відшкодування - вони "економлять". Діють по праву.

Але чому ж тоді ЖОДЕН водій не пропонує своїм "платним" пасажирам квиточок на проїзд?

Виходить - за своїм правом на відшкодування коштів за перевезення пільговиків перевізники пильно слідкують, а от право "платних" пасажирів їздити на підставі квитка - грубо порушують.

П.С. у Києві, коли заходиш до маршрутки і платиш за проїзд, водій теж квиточок не дає, але його можна вільно взяти, бо пачка з білетами лежить біля водія на видному місці
Останнє редагування: 09 жовт. 2014 19:00 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2014 21:45 #93997 від Dentist
Тиждень в Хмельницькому зараз. То в автобусах є контролер який дає квитки сам, а пижиках (маршрутках) там квитки лежать біля водія і люди (кому треба) самі беруть.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2014 21:52 #93998 від Dj Os
Я у нас в Шепетівці також бачив квитки біля водія, але то велика рідкість і якби я взяв сам відірвав би той квиточок, то не знаю яка би була реакція водія :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 жовт. 2014 22:38 #94001 від Старик Хотабыч
Пару місяців назад спостерігав таку картину. Автобус 5-ка, їхав на автовокзал. Субота, біля години прочекав автобус.Нарешті, поїхали. Біля базара автобус набивається битком- людей зібралось за годину маса. За проїзд хтось передав, хтось ні. Кондуктора немає. Водій починає виясняти, хто не платив.Всі дружно морозяться. Зупинка сахзавод. Водій замість зупинитися сказав "Як передаєте за проїзд, так я вам і стану". Хтіла вийти мати з немовлям,протягнув їх ще одну зупинку, та дитина бідна кричить, на зупинці автобус став.Водій замість того, щоб відкрити задні двері (мамаша була з каляскою) заставив її виходити через передні і це при переповненому автобусі.От такий от сервіс. Водію привіт.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
10 жовт. 2014 11:42 #94013 від GoBLin
Ці користувачі подякували: Dj Os, kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 жовт. 2014 12:45 #94044 від Старик Хотабыч
Там була розмова на підвищених тонах, якась дамочка заступилась, мол нех.. в гарну погоду с каляской в автобус пертись, пішком можна було пройтись.На питання "Чому сама не пішла пішки", відповіла, " так я ж не з каляскою".Та по суті воділа тоже не виноватий, просто перевізник зекономив на кондукторі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 жовт. 2014 14:32 #94048 від 123456to
Я вважаю, що в любій обстановці потрібно залишатись людиною. Кожен ранок їду на 5-а і наблюдаю таку картину: заходить людина похилого віку, яка не в курсі, що потрібно платити, то водій на весь автобус репетує, яке посвідчення, 2.50 давай. Не пояснить, на ТИ до людини, яка старша за нього вдвічі. Водій молодий, дуже неприємно, невже він думає, що ніколи старим не стане.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 жовт. 2014 01:07 #94065 від Dj Os
Якщо відверто, то мене дивує реакція людей у цьому випадку. Могли би люлєй разом і воділі всипати і тому мудаку шо морозився за проїзд передать заодно. Але ж у нас як завжди "моя хата скраю"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2014 10:09 #94081 від Sposterigach
"Люлєй" навішати, кажеш? А це вже анархія. Логічніше телефонувати до міліції. А всі знають, яка в нас міліція. Тому і не звертаються, тож водії почуваються безнаказанними.

До речі, дивує мовчанка шановного користувача цього форуму під ніком ATS, який жваво відреагував на мою репліку стосовно переповненої "шістки", що їде з боку школи № 8 уранці в будні. Шановний ATS, а що Ви думуєте щодо того, чому водії не дають талончики платним пасажирам, а безплатних похилого віку подекуди виганяють?
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2014 12:18 #94084 від Anykey

123456to пише: Я вважаю, що в любій обстановці потрібно залишатись людиною. Кожен ранок їду на 5-а і наблюдаю таку картину: заходить людина похилого віку, яка не в курсі, що потрібно платити, то водій на весь автобус репетує, яке посвідчення, 2.50 давай. Не пояснить, на ТИ до людини, яка старша за нього вдвічі. Водій молодий, дуже неприємно, невже він думає, що ніколи старим не стане.

Не хотів писати сюди, але дивлюся такі випадки не поодинокі. Минула субота, зупинка бувша Радянська, автобус 5-а. Водій напевно той же, візуально десь до 30 років. Заходить дідок, років до 70, сідає. Люди передають за проїзд. Водій - дєд, шо там? Той - пенсійне посвідчення, з 9 години проїзд пільговий. Водій - зараз 8-58, бери плати. Дід зітхає і платить, формально водій правий. Далі, 9-05, сахарний. Заходить жіночка пенсіонерка. Водій - бабуля,плати за проїзд. Жіночка, і всі пасажири водію - подивись на годинник, пільговий час. Водій - закрили роти всі, я нєрвний, я всю ніч таксував, а тут ще ви нєрви портите. Зараз взагалі всіх висажу. Народ притих, жіночка заплатила. Водій дісно був неадекватний, люди просто злякалися, що ще аварію створить. Та й спішили всі на автовокзал. Вже на автовокзалі, дід, виходячи, тихо сказав водію - сину, а ти все таки неправий. І почув у відповідь - да пашол ти нах....! Вже зараз, аналізуючи ситуацію, розумію - треба було визивати міліцію. І хай би тоді розбиралися і з водієм хамом, і з перевізником, який випускає його на маршрут.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.234 секунд
0
репостів
0
репостів