І чого ж нас ніхто не чує?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 жовт. 2014 16:27 #93882 від Dj Os
Народ, після того як ви так ходите на громадські слухання, не дуже то хочется слухати тут на форумі ваш плач як у нас все хреново і влада нас не слухає.

Ще сумніше дивитись як вами потім маніпулюють люди, які рвуться до влади заради набиття кишень. :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 жовт. 2014 19:50 #93886 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі І чого ж нас ніхто не чує?
Ну слухай, не треба проповіді читати. По-перше, такі заходи треба проводити ввечері, коли люди вільніші. По-друге, треба доносити людям краще про такі акції. По-третє, більшості людей вже давно начхати на місцеву владу, хто б її не уособлював.
Владу в таких райончиках як Шепетівський треба розігнати, бо не зрозуміло, за що вона відповідає. Колись у районі діяло 50 колгоспів, десятки заводів - влада була зайнята. А що тепер вона робить? Та нічого, тільки свою зарплату получає. І не так часто зарплату, як премії та доплати, які сама собі приписує.
Реальні проблеми, які цікавлять мене, як пересічного жителя Шепетівщини, не вирішуються роками. Наприклад - як смерділо жителям с. Рудні-Новенької від вантажівок, що проносяться вулицею їхньою на кар"єр - так і смердить роками, бо районній владі на такі малозначущі речі - НАСРАТИ, їм цікавіше землями займатися. В Шепетівці - те саме. От зараз, нібито, влада патріотична настала. Не заперечую. Але якщо взяти автобусне сполучення між містом і "Шанхаєм", то порівнюючи з епохою гандонюка воно ПОГІРШИЛОСЯ, їздять чортопхайки на колесах. Так, звісно, Дж Ос, ти цього може і не помічаєш і тобі це здається другорядним, як і багатьом "ЖІТЄЛЯМ ПРАСПЄКТУ" . Це питання теж не вирішується, навіть якщо всі на віча бігатимуть кілька разів на день. Роботи реальної для молоді, із більш-менш нормальною зарплатою в Шепетівці теж немає. У міськвиконкомі серед чиновників такі фріки засідають, що на будь-яке звернення шукають зачіпки, аби про щось несуттєве посперечатися, а не щоб проблему вирішити. Хоча, звісно, не всі там такі, але фріків і в післягандонюкову епоху вистачає.
Ці користувачі подякували: kredit, praporschik, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 жовт. 2014 20:10 #93887 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі І чого ж нас ніхто не чує?
За район мені нічого сказати, бо не вистачає часу слідкувати ще і за подіями там.

якщо взяти автобусне сполучення між містом і "Шанхаєм", то порівнюючи з епохою гандонюка воно ПОГІРШИЛОСЯ, їздять чортопхайки на колесах. Так, звісно, Дж Ос, ти цього може і не помічаєш і тобі це здається другорядним, як і багатьом "ЖІТЄЛЯМ ПРАСПЄКТУ" .

Давай не будем кидатись голослівними звинуваченнями, я на "шанхаї" прожив 5 років і знаю як автобуси їздили тоді і зараз. В комунальній власності у нас автобусів у нас зараз немає, тому тут треба трошки в іншу сторону дивитись. Місцева влада зараз поставлена не в саме зручне становище, бо люди перевезеннями незадоволені, але як вплинути на перевізника? Конкурентів поки що нажаль не має, а будь які регулювання натикаються на погрози взагалі перестати возити людей. Коли люди на Віче підняли питання перевезень по 12 маршруті, то якось же вирішили ж, це лишній раз доводить, що коли якась проблема цікава громаді, то і влада може щось робити, а коли люди скаржаться лише на кухнях, то звідки про проблему можна взагалі дізнатись, телепатів у нас в місті ж немає.
Щодо старих кадрів у владі, то це питання як може так і вирішується, проблема в тому, що по законодавству когось дуже важко звільнити, а якщо робити це по беспредєлу, то ні до чого хорошого це не призведе. Я думаю коли Порошенко нарешті підпише Закон про люстрацію, то і справи в цьому напрямку підуть значно швидше. До речі цей Закон також був прийнятий лише під тиском людей, без них під Радою ніфіга би не було.
Так що якщо підсумувати: коли люди не шукають виправдань, а приймають безпосередню участь в житті міста, то і проблеми вирішуються, а коли сидять по кухнях і жаліютья один одному, то і мають те, на що заслоговують своєю бездіяльністю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 жовт. 2014 20:19 - 03 жовт. 2014 20:26 #93888 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі І чого ж нас ніхто не чує?
Ну і якщо все так "запущено", то навіщо людям йти і добиватися чогось???

Невже ти не розумієш, що більшість людей нині веде "атомізований" спосіб життя, що практично не пересікається з владою. Багатьо людей вже давно не сидять на одному місці, а роз"їжджають по усіх усюдах в пошуках додаткових заробітків. Півшанхаю чоловіків - на заробітках. Та до лампочки їм влада, і вже давно. Люди займаються самовиживанням.

Нащо комусь та влада, яка здатна длубатися в взаємозаперечувальних законах і казати, що їй робити не дозволяє законодавство?

Нащо така влада, яка, не вивчаючи самостійно потреби людей, апелює до них з претензіями, що це ви до нас не звертаєтеся?

Влада повинна не лише бабратися з газом, водогоном і комунальними платежами, але й замислюватися над ПЕРСПЕКТИВАМИ, РОЗВИТКОМ міста, над майбутнім.

Влада повинна не відписки надсилати на запити, а розбиратися в проблемах детальніше.
Останнє редагування: 03 жовт. 2014 20:26 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 жовт. 2014 20:23 - 04 жовт. 2014 19:24 #93889 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі І чого ж нас ніхто не чує?
///
Останнє редагування: 04 жовт. 2014 19:24 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 жовт. 2014 21:58 #93892 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі І чого ж нас ніхто не чує?
Sposterigach, я з тобою цілком погоджуюсь, але щоб щось змінити у власному житті треба іноді і мізки вмикати та думати про те, що насправді важливо. По заробіткам можна все життя їздити, але чи буде це життя? У нас зараз є шанс налагодити життя у власному місті, просто для цього треба докласти зусиль, а не шукати виправдань.
Я казав раніше і кажу зараз - байдуже яка буде влада, головне як її контролюватимуть люди. З кілька десятків тисяч містян на різні важливі заходи ходить максимум пару сотень людей, саме так і починався грабунок міста та країни Януковичем і нашим місцевим царьком Антонюком.
Ці користувачі подякували: kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 жовт. 2014 19:27 #93900 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі І чого ж нас ніхто не чує?
Вибір зроблено мною вже давно.

Я змалював загальну картину (чому людям у Шепетівці байдуже на громадські слухання), а не говорю про своє конкретне життя.

Зрештою, "донкіхотство" - це пережиток радянських часів, до революції з таких насміхалися. Це - не моє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 жовт. 2014 19:51 #93901 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі І чого ж нас ніхто не чує?
на данний час я працюю на двух роботах щоб сімью забезпечити. вільного часу ледь вистачає щоб з дитиною уроки зробити. вихідного чекаю весь тиждень щоб відпочити. ти тут починаєш звинувачувати нас в тому що ми неходемо на ті збори на яких від нас майже нічого незалежить?
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 жовт. 2014 20:46 #93902 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі І чого ж нас ніхто не чує?

kolbasnik пише: на данний час я працюю на двух роботах щоб сімью забезпечити. вільного часу ледь вистачає щоб з дитиною уроки зробити. вихідного чекаю весь тиждень щоб відпочити. ти тут починаєш звинувачувати нас в тому що ми неходемо на ті збори на яких від нас майже нічого незалежить?

Таке враження, що у нас всі працюють на двох роботах :side:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 жовт. 2014 10:01 #93917 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі І чого ж нас ніхто не чує?

kolbasnik пише: на данний час я працюю на двух роботах щоб сімью забезпечити. вільного часу ледь вистачає щоб з дитиною уроки зробити. вихідного чекаю весь тиждень щоб відпочити. ти тут починаєш звинувачувати нас в тому що ми неходемо на ті збори на яких від нас майже нічого незалежить?

На двох роботах? У ковбасному цеху і де ще?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів