Давайте обговоримо наших товстолобих земляків

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2014 21:59 #93488 від Dj Os
В мене іноді виникає враження, що у нас в місті проживають самі мазохісти. Який раз писалось і тут на сайті і в газетах про випадки шахрайства за допомогою сайту оголошень Сландо та банківських карток, але шепетівчани вперто продовжують ставати на одні і тісамі граблі.
На сайті вже навіть перестали публікувати новини такого характеру

6 вересня близько 11.20 години в м. Шепетівка по вулиці Ватутіна невстановлена особа зателефонувала до 29-річного місцевого жителя і під приводом купівлі дитячої коляски на сайті «Slando», випитала його особисті дані та з банківської картки зняла 1000 гривень.

Ладно хтось не читає газет та сайтів, але ж коли ви отримуєте банківську картку, то інструкцію читаєте? Мене ше вражає, шо чувак майже мій однолітка, не якийсь там старий дід чи баба.
Ну от що ви думаєте, як лікувати таких лохів?
Ці користувачі подякували: makar75

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 вер. 2014 20:42 #93520 від LaCKy
Та ніяк не лікувати. Як то кажуть: "Без лоха и жизнь плоха". На кожному кроці чути про різні шахрайства, а вони думають, що їм несказано повезло. Іншим разом навіть шкода таких людей, приходиться їм платити за свою довірливість.... :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 вер. 2014 21:32 #93524 від Dj Os
А головна особливість лохів яка? - Вони хочуть отримати багато нічого не зробивши, такі собі халявщики. У нас таких багато і вони стають жертвою не лише шахраїв, через своє небажання вмикати мізки вони дозволяють маніпулювати собою всім кому не лінь.
Я просто не уявляю, що може заставити таких людей почати думати головою. Чи є якість методи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 вер. 2014 22:56 #93525 від LaCKy
Особисто я сумніваюсь на рахунок методів. Іноді здається, що навіть якщо на певних сайтах буде прямо підписуватись "на*балово", такі люди все одно будуть замовляти товари або певні послуги чи щось у цьому роді. Одне з двох: або вони свято вірять у щирість і чесність, або просто ліньки шукати щось інше. Людина, яка заробляє і цінить свої кошти, витрачає їх з розумом, а не ведеться на шахраїв. Як то кажуть: "Сім раз відмірь і один раз відріж" Думати треба, а не робити дурниці, а потім жалітися!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 вер. 2014 23:00 #93526 від LaCKy
І до речі, єдиний вихід, мені здається, це вчитись на своїх помилках. Ось читала тут статтю про жінку і циганку. Тож в наступний раз ця молода особа буде обережніше ставитися до таких випадкових знайомих....
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2014 00:16 #93529 від Dj Os

LaCKy пише: Особисто я сумніваюсь на рахунок методів. Іноді здається, що навіть якщо на певних сайтах буде прямо підписуватись "на*балово", такі люди все одно будуть замовляти товари або певні послуги чи щось у цьому роді. Одне з двох: або вони свято вірять у щирість і чесність, або просто ліньки шукати щось інше. Людина, яка заробляє і цінить свої кошти, витрачає їх з розумом, а не ведеться на шахраїв. Як то кажуть: "Сім раз відмірь і один раз відріж" Думати треба, а не робити дурниці, а потім жалітися!

100% Згадайте МММ-2013, Мавроді прямим текстом писав, шо це піраміда, але люди все одно нели гроші. Бо цифри з шаленими відсотками у них вимикали мізки нафіг, далі вони вже інформацію не сприймали.
Ці користувачі подякували: LaCKy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 жовт. 2014 18:20 #93857 від Dj Os
Це вже навіть смішно якось :S

30 вересня близько 09.00 години в м. Шепетівка по проспекту Мира до 25-річної місцевої жительки зателефонував невстановлений чоловік та під приводом купівлі мотору до комбайна на сайті «Сландо», отримавши інформацію про розрахункову банківську картку заявниці, зняв з неї 5000 гривень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 жовт. 2014 18:34 - 01 жовт. 2014 19:06 #93858 від LuK
мені на днях теж якась жіночка телефонувала на мобільний.з приводу оголошення про роботу.яке я ніби давала.
я їй відповіла що ніякого оголошення не давала і це якась помилка.
після цього вона чомусь дуже наполегливо почала випитувати мою фамілію... :dry:
далі розмову я не продовжувала,поклала слухавку.
але тепер думаю...може теж якийсь разводняк ... :dry:
ЛЮДИ!!!НІКОЛИ І НІКОМУ НЕ НАДАВАЙТЕ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ!


Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Останнє редагування: 01 жовт. 2014 19:06 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 жовт. 2014 09:38 #93861 від Dentist
На роботі одному чоловікові так само зателефонували, майже послав в прямому смислі, а представився працівником ПриватБанку

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.111 секунд
0
репостів
0
репостів