Завтра - в газ. "День за днем" (30 липня 2014 р.)

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лип. 2014 20:34 - 29 лип. 2014 20:35 #92528 від Sposterigach
Читайте в свіжому випуску газети:

1. Керівник шепетівських міліціянтів коментує шлейф "замінувань"

2. Поштарі та молодь міста передали свою допомогу для учасників АТО

3. Приземлення "підозрілого" парашутиста: нові подробиці

4. У селі Онишківцях відбулася громадська толока з очищення кладовища від бур"янів. Цвинтарі в Старих Бейзимах і Великій Шкарівці теж цього давно потребують

5. В розпалі - сезон заготівлі соломи. Репортаж із поля на кордоні Шепетівського та Полонського районів

Вартість газети в редакції - всього 2 гривні 50 копійок. У магазинах - 3 гривні.

Обговорюйте статті на нашій сторінці в Інтернеті:

www.facebook.com/DenZaDnem
Останнє редагування: 29 лип. 2014 20:35 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лип. 2014 17:27 #92555 від Dj Os
Я думав дійсно будуть якісь подробиці про парашутистів, а там все те саме, шо вже тут писали, єдине шо хоч фотку додали. Та і про замінування текст ні про шо.
Сільська тема не цікавить, а от про цукровий завод та допомогу в АТО було цікаво почитати.
Ну і як завжди в газеті присутня "джинса" без примітки "на правах реклами".
Словом, скоротав 15 хвилин, більше нічого цікавого в газеті не знайшов((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2014 09:19 #92619 від Sposterigach
Дж Ос, і що, тут написали, куди вистрибнув парашутист? Чи може тут знайшли очевидців? Чи може написали, в якому районі парашутист приземлився? А хіба тут колись напишуть, що цей парашутист - приближена до теперішньої місцевої високопатріотичної влади особа,? А може напишуть, що це бізнесмен, якого всі знають, тільки ніхто нічого казати не хоче?

Тут, як правило, просто переписують новини з різних сайтів державних служб - ДСНС, Міліції, Пенсійного фонду і т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 серп. 2014 09:50 #92621 від Dj Os
Так звичайно....дуже важливі деталі ви розкопали за тиждень роботи.))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2014 11:35 #92624 від Sposterigach
Невеличка деталь. Не за тиждень, а за дві години, так як це тема з розряду "баба бабі сказала" і абсолютно не актуальна. А що ви особисто розкопали?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 серп. 2014 12:38 #92626 від Dj Os
"А шо ви ? Ашо ви?" :lol: Ми зараз здається про вашу газету говоримо, а не за сайт. Я вам лише натякаю, що ви як тижневик маєте видавати не прості репортажні матеріали, а більш розгорнуті з вивченням суті. Якщо взялися висвітлювати тему, то висвітліть її максимально, якщо нічого додати то просто винесіть в розділ коротких новин і не вимучуйте з події чогось надзвичайного. А то ви гучно заявили "Розслідування на цю тему ", а насправді звичайний репортаж.
Взагалі у вашій газеті дуже мало аналітичних статей, єдине виключення це історичні матеріали. Як для тижневика то це просто злочин. Оперативність - не ваш коник за зрозумілих обставин, то чи не варто робити акцент на тому, для чого у вас є дійсно час та кошти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2014 13:19 - 04 серп. 2014 13:21 #92627 від Sposterigach
Репортажний стиль - то така редакційна політика, не більше не менше, так що не переймайтеся)

Якщо вас цікавить моя власна, як пересічного працівника, думка на ці речі, а не редакційна, то хочу зазначити, що і я теж прибічник ідеї написання аналітичних статей, розгорнутих, на сторінку-дві. :P А ще я прихильник постійного пошуку нових тем та експериментів у журналістиці.

Проте навіть вам прекрасно зрозуміло, написання таких матеріалів потребує високопрофесійного колективу журналістів, часу, конкурентної оплати праці. Словом, потребує фанатизму, віддачі, але нині в Шепетівці таким людям немає куди подіти свою творчу енергію, тому що немає власника, який міг би їм адекватно платити за роботу. Хоча б - на таких умовах, як працюють журналісти львівської газ. "Експрес", для прикладу.

До того ж, за результатами анкетування, яке ми робили, більшості жителів Шепетівського р-ну не цікава аналітика, всіх 1) цікавлять суспільно-політичні події місцевого значення, 2) життя непомітних простих людей, а на третьому місці, чому я довго дивувався, - події в світі(!!).

Не хочу знову когось ображати(?), але, просто для порівняння, навіть на цьому сайті аналітики обмаль, переважають передруківки з Інтернету або злегка перероблені шляхом рерайту замітки про роботу всіляких держструктур міста, району, області. Що, знову ж, особисто мені - абсолютно не цікаво. Бо на мою скромну думку, життя нині таке в країні, що без цих чиновників у зручних кріслах, які, чекаючи на обідню перерву, "для годиться" бабраються у паперах, можна прекрасно обходитися. Принаймні стільки їх, як тепер, країні давно не потрібно, вже не ті часи.
Останнє редагування: 04 серп. 2014 13:21 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 серп. 2014 13:53 #92628 від Dj Os
Розумієте в чому штука, бюджет у вашої газети поки що в рази переважає бюджет цього сайту, тому ображатись нам нема на що. Сайт як може висвітлює теми максимально ефективно використовуючи той скромний фінансовий ресурс, що в нього є.
Всі ці ваші анкетування, то фігня, бо як приблизно казав Стів Джобс "Людям потрібно давати не те, що вони хочуть, а те що вони можуть захотіти". Якщо орієнтуватись на прості запити більшості наших земляків, то так і до краху недалеко.
Я бачу, ви не один пересічний працівник, якому не подобається така редакційна політика вашої газети, то чому б вам не підняти питання про її зміну?
Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2014 19:47 - 04 серп. 2014 19:47 #92635 від lamer85

Sposterigach пише: нині в Шепетівці таким людям немає куди подіти свою творчу енергію, тому що немає власника, який міг би їм адекватно платити за роботу.

Ет точно. :( Тяжко нам, енергійним. ;)
Останнє редагування: 04 серп. 2014 19:47 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 серп. 2014 09:27 #92640 від Sposterigach
Бачу, вам обом подобається перебувати у полоні власних стереотипів. Що собі надумали - в те й вірите. Що ж, на здоров"я)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів