Сергій Буряк вийшов з фракції Партії регіонів

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лют. 2014 11:12 - 22 лют. 2014 11:15 #90064 від LuK
насмішив,всем хавайся
хто голосував за Буряка можна було глянути у голосуванні на форумі.
але чогось опитування вже затерте shepetivka.com.ua/polls.html
Адмін мабуть був за Буряка
Останнє редагування: 22 лют. 2014 11:15 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kit_
  • kit_ аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
22 лют. 2014 17:17 - 22 лют. 2014 19:40 #90066 від kit_
ахахахах так
гіляка то ще дуже толерантно
ми як спражні екстремісти вигадаємо щось оригінальніше)
Останнє редагування: 22 лют. 2014 19:40 ким kit_.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лют. 2014 21:19 #90067 від Dentist
Люк, пам'ятаю на дільниці, яка була де автостолова, то явка точно була менше 50% мешканців району, ще й до того ходили одні пенсіонери, ось звідкіля ця гнида набрала стільки голосів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лют. 2014 21:25 #90068 від LuK
ну то таке,в минулому,шо маємо то маємо....
купуєм попкорн та чекаємо ;) саме цікаве попереду....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лют. 2014 21:39 #90069 від Symbioz
я трохи не розумію - президента зняли - чудово, а верховна рада??? вона що, в цьому складі буде до 17-го року працювати? в угоді нічого про ВР не обумовили?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лют. 2014 22:33 #90070 від Symbioz
Не моє. Зкопіпастив:
"Сьогодні зранку, коли над виснаженим Києвом ще висіла стомлена гнітюча тиша, одна хороша людина, прекрасна й чутлива, написала мені:

"Мне кажется, в эти дни у миллионов украинцев появилась Родина. 22 года мы находились внутри какой-то непонятной субстанции. То ли географической категории, то ли исторического мифа, то ли несбывшейся утопии.

Украина была лишь в головах. Вернее, ее неясный образ, мечта о ней, ее фрагменты, часто не подходившее друг к другу.

А теперь ее грубо и зримо врыли в землю баррикадами – и нужные фрагменты наконец соединились. Теперь, когда украинцы говорят "мы", это имеет очень четкий смысл.

Но радости нет. Потому что настоящим пограничным столбом, точкой отсчета для новой страны стали трупы хороших людей. Это страшно.

Я не хочу сегодня читать ленту новостей. Боюсь, там будет как раз то, чего мечтается избежать любой ценой – либо вести о поражении и новых смертях, либо сотни лоснящихся набивших оскомину рож "элиты", которая примажется к победе и затопчет ее своими лакированными башмаками.

Как это было в 2004. Не хочу".
"

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: LuK, Бути тут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лют. 2014 16:53 #90079 від Бути тут
я думав що за нього голосували тому що у нього прізвище Буряк
типу:
цукровий завод - цукор з буряка - ось і депутат сергій буряк B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • OIL
  • OIL аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 лют. 2014 17:28 #90084 від OIL
ye.ua/news/news_14871.html

.............. З одинадцяти обранців, які представляють у Верховній раді Хмельниччину «за» дидктаторський закон 16 січня проголосували Віктор Бондар, Олександр Герега, Сергій Буряк, Ольга Борита, Василь Кравчук та Сергій Лабазюк. Володимир Мельниченко не голосував, а Ігор Сабій, Олександр Мирний, Олександр Корнійчук та Олег Лукашук – «відсутні».

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • OIL
  • OIL аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 лют. 2014 17:39 #90085 від OIL
ua.comments.ua/politics/162626-u-hmelnitskiy-oblradi-vid.html

( 20/10/2011
……… У Хмельницькій обласній раді вісім депутатів із фракції БЮТ написали заяви про входження до провладної депутатської групи «Будуємо Хмельниччину разом»…………..
Зокрема, до групи увійшли депутати з БЮТ Микола Агарков (нині голова правління ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат"), Леонід Бриндіков (головний лікар Хмельницького обласного онкологічного диспансеру), Андрій Гордійчук (голова правління корпорації «Сварог Вест Груп»), Іван Гуцул (головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні), Микола Дячук (заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп»), Юрій Пливанюк (начальник управління охорони здоров´я міської ради Кам´янця-Подільського), Леонід Семенюк (лікар акушер-гінеколог Хмельницького міського перинатального центру) і Інна Шоробура (ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії)………………….

Як повідомив голова Хмельницької обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України Василь Кравчук, цих осіб чекає виключення з партії…………)


Куди ПАПА туди і дітки, чекаємо коли ламануться назад.
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лют. 2014 18:48 #90087 від Dentist
От оцих виродків, виділених жирним шрифтом, гнати в шию і не тільки в шию.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів