Життя після Майдану. Сподіваюсь/вірю-не вірю

Більше
19 лют. 2014 22:59 #90003 від Serg_Ponomarev
Ну які погрози??? Я ж не екстреміст!!! )))) Це порада!!! Проста людська, доброзичлива, чемна ПОРАДА!!! ))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лют. 2014 23:10 #90004 від LuK
ну да)))всі ми білі і пухнасті :lol: коли не хворієм :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лют. 2014 23:13 #90005 від Dj Os
Ну прям по пунктах не буду йти, але скажу шо і вірю і сподіваюсь, головне питання скільки на то часу піде. Але те що люди прокинулись головний підсумок останній подій, хто би не прийшов до влади, люди більше не спускатимуть з рук те що робилось у нас останні 3 роки.
Голова обради вже написав заяву про вихід з ПР, цікаво шо там Гандонюк, чи добре йому спиться по ночам?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лют. 2014 01:11 #90007 від 555valera
:( Цікава філософська тема...
На мою думку будуть зміни. Але на стільки глобально, на стільки широко і на стільки всебічно???
Вірити хочеться завжди, але на мою думку, зараз, краще вірити в Бога.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2014 14:38 #94644 від Symbioz
Наболіло сьогоденням.

Встречаются, значит, два дядьки. Один:
- Как дела?
- Хуево.
- Что такое?
- Да вот, блядь, понимаешь, все у меня пошло хуево: жена бросила, квартиру забрала, дети с ней ушли, машину в аварии разбил, еще браткам за ущерб должен, с работы выгнали, весь в долгах и больше никто не дает ..... ну и т.д.
- Знаешь, Вася, ты не горюй! У всех так бывает: полоса черная (когда все - дерьмо), полоса белая (когда все ништяк, более-менее), полоса черная, полоса белая и т.п.
В общем, так и разошлись. Через год опять встречаются.
- Ну как твои дела, Вася?
- Помнишь в прошлый раз ты рассказывал, что бывает полоса черная, полоса белая?
- Помню.
- Так вот тогда у меня была БЕЛАЯ полоса...
:) :) :)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лист. 2014 21:39 #94651 від Старик Хотабыч
Тільки рік ще не пройшов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лист. 2014 21:41 #94653 від Dj Os
Воно то так, але до чого тут майдан? Тіпа якби не Майдан то не був би той самий ппц? В кредити вліз і розікрав золото-валютні резерви також Майдан?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2014 22:19 - 11 лист. 2014 22:20 #94654 від Symbioz

Старик Хотабыч пише: Тільки рік ще не пройшов.


Боюсь, що коли рік пройде буде:
"Жизнь как зебра: полоса белая, полоса черная, а потом раз — жопа!"

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 11 лист. 2014 22:20 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2014 22:42 #94655 від Symbioz

Dj Os пише: Воно то так, але до чого тут майдан? Тіпа якби не Майдан то не був би той самий ппц? В кредити вліз і розікрав золото-валютні резерви також Майдан?


Я не аналітик-економіст, не можу прогнозувати, як би було, коли було б так чи навпаки. Рік тому я був впевнений у тому, що моя власна справа буде приносити мені прибутки і надалі і ця впевненність була набагато більшою ніж зараз.

Просто для мене Майдан став переломним моментом, після якого в мене особисто все стало набагато гірше. Я не виню Майдан (підтримую/поважаю), потрібно було міняти. Проте одне "АЛЕ" - тепер бачу, що не було на що/кого міняти. Ті кого обрали/самі пропихнулись - такі самі і діють так само, хоча тепер в них з'явилась "відмазка" - війна. Так саме золото-валютні залишки розкрадаються, так саме приходять до влади діти можновладців, так само пропихнулись ригіонали.

Особисто я не бачу позитивних змін у владі, я бачу тільки погрішення свого особистого фінансового стану, бачу сотні/тисячі втрачених життів, бачу "непідтримку" України Європою, бачив літом безліч росіян на відпочинку за кордоном (з безпроблемвідкритимишенгенвізами) і занадто мало нас - українців, ніби побачив/промайнула сгуртованність/єдність/патріотизм Українців, проте і це виявилось чимось таким не впевненим. Ось якось так, коротко. Може й не дуже вірно (я ще сподіваюсь), проте так як я це бачу сьогодні.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лист. 2014 23:34 #94656 від Dj Os
Ти занадто песимістично дивишся на ситуацію. Так дійсно багато мудаків залишились при кориті але разом з тим багато вже звідти забрали, новий парламент хоч і не ідеальний, але набагато кращий попереднього, там є багато достойних людей. Давайте дамо їм час щоб вони себе показали, а вже коли буде видно плоди їх діяльності вирішувати чи робити третій майдан. А увесь цей плач, шо стало жити гірше лише на руку пропагандистам сусіднього агресора.
Повір теперішня свобода в головах людей (шкода що не всіх) набагато швидше конвертується в покращення життя вже в найближчому майбутньому ніж пару доларів в кишені зараз.
Головне не впадати у відчай і довести почату справу до кінця, а мудкам при владі що лишилась і війна не допоможе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів