Питання із працевлаштуванням

  • 555valera
  • 555valera аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 лют. 2014 22:54 #89896 від 555valera
Привіт форумчанинам та форумчанкам!!!
Я людина тут нова. Маю родичів в Шепетівці та декілька раз в рік буваю в місті. Є думки щоб переїхати на постійне місце проживання. В мене є декілька питань?
Як важко сьогодні із працевлаштуванням?
Чи дорого знімати квартиру?
Маю вищу освіту, за спеціальністю - технолог зварювального виробництва. Закінчив аспірантуру та працюю науковим співробітником в науковому закладі. Так складаються обставини, що прийдеться в скорому майбутньому писати заяву на звільнення і шукати кращої долі.
Буду вдячний за інформацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лют. 2014 22:57 #89897 від PAMIDORVIP
Що тут можна сказати..безробіття..житло недороге

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лют. 2014 23:02 #89898 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Питання із працевлаштуванням
Роботу зварювальника я думаю знайдеш, технолога навряд чи, але все може бути, може там на культиваторах такого треба, чи на рем заводі. коротше кажучи з твоєю спеціальністью щось да найдеш. Щоправда на зарплатню вище 2500 грн вряд чи можна розраховувати. Можеш роботу ту глянути shepetivka.com.ua/ads/10-robota.html
Житло тут shepetivka.com.ua/ads/8-nerukhomist.html
В середньому однокімнатна квартира коштує десь 700 грн в місяць.
Ці користувачі подякували: 555valera

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лют. 2014 23:35 #89901 від PAMIDORVIP

Dj Os пише: Роботу зварювальника я думаю знайдеш, технолога навряд чи, але все може бути, може там на культиваторах такого треба, чи на рем заводі. коротше кажучи з твоєю спеціальністью щось да найдеш. Щоправда на зарплатню вище 2500 грн вряд чи можна розраховувати. Можеш роботу ту глянути shepetivka.com.ua/ads/10-robota.html
Житло тут shepetivka.com.ua/ads/8-nerukhomist.html
В середньому однокімнатна квартира коштує десь 700 грн в місяць.

на культиватор точно не знайдеш,так як я там працював..будуть набирати людей на весну ,але зварщиків точно брати не будуть..і зарплатня 2400 грн

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 555valera
  • 555valera аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 лют. 2014 00:02 #89902 від 555valera

PAMIDORVIP пише:

Dj Os пише: Роботу зварювальника я думаю знайдеш, технолога навряд чи, але все може бути, може там на культиваторах такого треба, чи на рем заводі. коротше кажучи з твоєю спеціальністью щось да найдеш. Щоправда на зарплатню вище 2500 грн вряд чи можна розраховувати. Можеш роботу ту глянути shepetivka.com.ua/ads/10-robota.html
Житло тут shepetivka.com.ua/ads/8-nerukhomist.html
В середньому однокімнатна квартира коштує десь 700 грн в місяць.

на культиватор точно не знайдеш,так як я там працював..будуть набирати людей на весну ,але зварщиків точно брати не будуть..і зарплатня 2400 грн


Культиваторний завод іще працює я так зрозумів? Які потужності його виробництва? Ремонтне підприємство підвладне Культиваторному заводу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лют. 2014 00:11 - 17 лют. 2014 00:29 #89904 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Питання із працевлаштуванням

555valera пише: Культиваторний завод іще працює я так зрозумів? Які потужності його виробництва? Ремонтне підприємство підвладне Культиваторному заводу?


Культиваторний завод - не працює, як "культиваторний", що був раніше. Наразі на його площах корпорація Сварог збирається створити ремонтну базу (не впевнений, що саме ремонтну, але якщо не так - поправте).
Ремонтне підприємство - скоріш за все, мали на увазі "артбазу" - підприємство міністерства оборони, що займається ремонтом військової техніки та зброї.
З твоєю спеціальністю можна спробувати і там і там, до речі на сайті корпорації Сварог є форма для подачі резюме для працевлаштування - можеш спробувати (svarog-agro.com/uk/career-main/kandidatam-z-dosvidom-roboti).
Також, якщо є хорощі знайомства B) - можна спробувати на залізницю.
Також ПП ВКФ "Велес-Агро", бувший завод "Комуніст", та біля залізниці - район тарного (кінець вул.Рампова). Сайт є одеського представництва (можеш гуглити), проте даних на ньому про Шепетывку - немає.
Недалеко від Шепетівки - Славута - Славутський РМЗ - займаються, в основному обробкою металу, знаю людей з Шепетівки, що їздять туди на роботу.
Ось ніби так, навскидку)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 17 лют. 2014 00:29 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: 555valera

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2014 17:46 #89940 від Sposterigach
555Валеро, Шепетівка - це гнила дира, жопа, клоака, в якій править хитросрака собача ватага, членам якої щоночі сняться Ленін і партія.

Навіть якщо ви були б Папою Римським чи членом-кореспондентом усіх академій на світі, вони вас, якщо не дасте пристойного хабаря, все одно помножать на нуль.

Якщо мусите тут жити, то орієнтуйтеся на Славуту, де робота, на відміну від Шепетівки, є і була. Хоча, якщо добре пошукати на залізниці, то роботу електрозварювальника там знайдете.
Ці користувачі подякували: 555valera

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів