Якщо на небі запалюються зірки, а на землі народжуються діти — це комусь потрібно!

  • oxxana
  • oxxana аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
26 лист. 2013 00:39 #88322 від oxxana
Якщо на небі запалюються зірки, а на землі народжуються діти — це комусь потрібно.
Так, це потрібно Богу, а також нам, мені, тобі, усім, бо чужих дітей немає!
Новий учбовий рік розпочався і нажаль до Шепетівської школи-інтернату прибули нові діти-сироти або позбавлені батьківського піклування. Нажаль, тому що статистика прикра і кожен рік з’являється все більше знедолених дітей.
Але надія є, надія, що ми схаменемося і зрозуміємо істині цінності нашого з вами життя. А зараз у дітей нашого інтернату з’явилась надія, що зміни на краще будут відбуватися швидше, бо з‘явилась в інтернаті людина, в якої болить серце не лише за те, як підвищити показники школи, але як нагодувати, одіти, покращити життя дітей в цілому. Дати відчути дітям, що вони не одинокі, що їх люблять і є мама, хоча і одна на усіх. Нехай Бог благословляє нового директора школи-інтернату та допомагає у тяжкому, але благословенному ділі.
І нехай хтось із вас вирішить, що це піар, мені байдуже, бо Бог бачить, що я лише хочу, щоб ви знову звернули увагу на існування в нашому місті інтернату, а головне допомогли, а може й всиновили.
Я благаю вас, шепетівчани, запалити зірку добра і як нагорода побачити усмішку щиро вдячної дитини.
Контактна інформація:
м. Шепетівка, пр-т. Миру, 27, тел. (03840) 5-27-43, електрона почта: pansion_sh@i.ua,
Директор: Пипич Олена Василівна
Банківські реквізити прохання уточнювати в бухгалтерії інтернату.
Ми ініціативна група небайдужих людей, електрона пошта: 963963@ukr.net, Оксана

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.097 секунд
0
репостів
0
репостів