Народний депутат Сергій Міщенко заявляє про рейдерське захоплення ВО «Батьківщина» Арсенієм Яценюком

Більше
08 черв. 2013 11:15 #85760 від Вадим Гненний
Керівництво "Батьківщини" зобов’язане оприлюднити позицію Тимошенко щодо об’єднання Фронту Змін та Батьківщини. Інакше об’єднавчий з’їзд перетвориться на розкол партії «Батьківщина».

На сьогоднішній день більша половина активу партії не вірить теперішнім керманичам Батьківщини, і справедливо сприймають так зване об’єднання з Фронтом Змін, як нищення та рейдерське захоплення Батьківщини.

На передодні 20 червня весь партійний актив говорить про рейдерське захоплення партії, яку створювала Юлія Тимошенко – «Фронтом Змін». Окремі обласні осередки вже відкрито виступають проти об’єднання.

По всій Україні функціонери «Фронту Змін» розгорнули боротьбу і кампанію по дискредитації старого партактиву на всіх рівнях. Вони відкрито говорять старим партійцям «Батьківщини»: «звільняйте місця, після об’єднання ми будемо керувати партією». В Полтавській області одного з найстаріших керівників партійної організації Вадима Петренко замінили на представника «Фронту Змін». Зараз намагаються зняти керівника Кіровоградської організації Валерія Кальченка, який з початку створення «Батьківщини» очолював обласну організацію".

Теперішнє керівництво партії і фракції Батьківщина зіштовхнулося із тотальною недовірою партійного активу на місцях. І підставами для цього стали непрозоре формування виборчого списку, тушки, які почали виходити із партії, не голосування 24 членів фракції за декриміналізацію статей, за якими була засуджена Юлія Тимошенко".

Тому 20 червня теперішнє керівництво Батьківщини зобов’язане оприлюднити оприлюднення листа Тимошенко із позицією щодо об’єднавчого з’їзду, власноруч нею написаного. Інакше, будь які маніпуляції зі зміною керівництва Батьківщини та введення нових керівних органів можна вважати шахрайством та рейдерським захопленням. Що однозначно призведе до розколу.

За матеріалами сторінки у Facebook С.Міщенка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд