Представники «Фронту Змін» виконують замовлення Банкової по знищенню партії «Батьківщина»

 • Вадим Гненний
 • Вадим Гненний аватар Автор теми
 • Новачок
 • Новачок
Більше
08 черв. 2013 11:13 #85759 від Вадим Гненний
Після виходу із Батьківщини «тушок», які потрапили до парламенту за квотою «Фронту Змін» в парламенті повинна бути створена фракція Юлії Тимошенко. "БЮТівці" (саме "БЮТівці", які пройшли перевірку не одними виборами) мають дистанціюватися від бізнесменів Арсенія Яценюка і зберегти чесне ім’я партії Тимошенко "Батькіщина". Я буду першим, хто увійде у таку фракцію.

Сьогодні нищиться і дискредитується «Батьківщина». Сьогодні з'явилося ще дві тушки-фронтовика. Загалом їх уже 8. Сьогодні 12 обласних організацій «Батьківщини» написали лист Тимошенко про те, що йде рейдерське захоплення партії. Під листом поставили свої підписи і діючі депутати-бютівці.

«Фронт Змін» використав «Батьківщину», щоб зайти до парламенту. Сьогодні вони готові продаватися, ставати тушками, здійснювати рейдерське захоплення партії, робити все для того, щоб забезпечити собі комфортне і безтурботне майбутнє.

Точка зору та думки Юлії Тимошенко повністю ігноруються Арсенієм Яценюком та керівництвом «Батьківщини». Вони тільки прикриваються її іменем і не звертають жодної уваги на її поради.

Наприклад, Юлія Тимошенко закликала зупинити акцію «Вставай Україно"», яка не принесла жодних результатів, але ніхто на це не звернув уваги. Навпаки, запланували ще десяток поїздок по містах України для власного само піару. Більше того, Арсеній Яценюк заявив, що Юлія Тимошенко підтримала продовження акції, посилаючись на якийсь міфічний лист.

Представники «Фронту Змін» виконують замовлення Банкової по знищенню партії «Батьківщина», завдаючи удару по всій об’єднаній опозиції. Вони називають себе опозиціонерами та роблять гучні заяви. З іншого боку демонстративно не голосують за декриміналізацію статей за якими була засуджена Юлія Тимошенко та свідомо провалюють опозиційні законопроекти. Їх більше турбує власний бізнес та власний комфорт.

Питання навіть не стоїть про відставку голови фракції. Єдине, що врятує добре імя партії «Батьківщина» та її справжніх представників – це створення нової фракції, лідером якої буде Юлія Тимошенко і яка буде боротися з владою, а не прикриваючись опозиційністю, примножувати свої бізнеси і торгувати принципами.

Для більшості депутатів «Батьківщини» єдиний вихід зберегти своє імя, довести виборцям, що вони йшли у Верховну Раду боротися з владою і за звільнення Юлії Тимошенко.

Народний депутат України, лідер партії "Справедливість" Сергій Міщенко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • Dentist
 • Dentist аватар
 • Адміністратор
 • Адміністратор
Більше
08 черв. 2013 16:53 #85764 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • Алої3
 • Алої3 аватар
 • Платиновий учасник
 • Платиновий учасник
Більше
09 черв. 2013 09:10 #85780 від Алої3
Ці користувачі подякували: lidia44

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.185 секунд