Діяльність мера

×

Опитування: Чи задоволені ви діяльністю мера Антонюка? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
6 20%
Ні
24 80%
Загальна кількість голосів: 30 ( TauruS, KrOt, korchaginec, Алоїз, Ruby Amber ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2012 18:24 #81565 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера
Ти також в свому репертуарі, від себе добавляешь.

Ніхто ж не писав що задоволені, тим паче цілком.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 груд. 2012 19:16 #81567 від odin
Відповідь від odin у темі Діяльність мера
результати опитування необ'єктивні.
потрібно добавити ще два варінти відповідей:
-- мені пофіг
-- я дурак і член партії регіонів
Ці користувачі подякували: Lego, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
07 груд. 2012 13:11 #81628 від Si Rozha
Відповідь від Si Rozha у темі Діяльність мера

odin пише: результати опитування необ'єктивні.
потрібно добавити ще два варінти відповідей:
-- мені пофіг
-- я дурак і член партії регіонів



А хіба дурак і член ПР не синоніми?
Ці користувачі подякували: Dj Os, vica07042012

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2012 15:07 #81629 від odin
Відповідь від odin у темі Діяльність мера

Si Rozha пише: А хіба дурак і член ПР не синоніми?


це як поняття "риба" і "оселедець": кожен оселедець - це риба, проте не кожна риба -- оселедець.
Ці користувачі подякували: Si Rozha

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2012 16:51 #81631 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Діяльність мера
5 проголосувало за)) цікаво, чим саме їм догодив мер?)))
не пам'ятаю де, але десь чув як Азаров давай інтерв'ю якійсь газеті "Я не розумію людей які не відчули покращення, особисто я його відчув"
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, ТРПКСН-941-А

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 груд. 2012 21:14 - 07 груд. 2012 21:21 #81634 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Діяльність мера
Не пять, а шесть
Потому плюсну, что мЭр намерен разогнать свинюшник с Проспекта, а на новом базаре мы с корешком бизнес крутить будем...
Останнє редагування: 07 груд. 2012 21:21 ким ТРПКСН-941-А.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2012 23:55 #81637 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Діяльність мера

ТРПКСН-941-А пише: Не пять, а шесть


Потому плюсну, что мЭр намерен разогнать свинюшник с Проспекта, а на новом базаре мы с корешком бизнес крутить будем...


Бізнес по-українські блін. Щоб "розкрутити бізнес" потрібно, що влада/рекет закрила чийсь бізнес... B)

А не пробував розпочати власну справу і просто зробити її прибутковою через якісний товар/хорошу рекламу/якісне обслуговування, будь-що, що в цивілізованому світі є нормою добросовісної конкуренції?

На рахунок мера - чому ми повинні плюсувати за нього (бути його прихильниками), якщо він тільки по своїм обов'язкам повинен робити те, за що деякі його хвалять? Я часто буваю у м.Ладижин Вінницької області. Ось там вже з 1996 року мером є одна й та сама людина (спочатку виконуючий обов'зки, потім мер) - вже зрозуміло, що жителі обирають цю людину за те що він робить для міста набагато більше ніж протсо "для галочки" (добився пільгового вступу дітей Ладижина до вишів як для чорнобильців - в нас до цих пір не можуть отримати статуса Чорнобильської зони; дороги асфальтують якісно, а не кладуть латки під дощем; бари/генделики/рюмошні не плодяться як в нас; базар також в суботу вздовж вулиці на проїзінй частині і ніхто крім самих продавців на цьому бізнес не робить; мер не має свого бізнесу в міському транспорті; тощо).
Так за що я повинен поважати нашого мера? За яку таку діяльність???

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Morkovka, Si Rozha

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2012 00:57 - 08 груд. 2012 00:57 #81640 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Діяльність мера

Symbioz пише: Так за що я повинен поважати нашого мера? За яку таку діяльність???

Подожжы, тебя никто не заставляет уважать или плюсовать ;) У нас тут демократия и этот, как его, плюрализьм мнений. Мне меровский разрул насчет свинарника на проспекте просто на руку, а в остальном эта свиная ряшка мне тоже не симпатична :sick:
А ратовать за Шепетовку (впрочем, как и за страну) и прочий ура-патриотизьм - глупо. Почему глупо - я уже однажды объяснял борцунам за справедливость навроде Демчуков и Троллалоисов; обьясню еще и тебе...
Можно абасрать мЭра на форуме. Можно митингЪ замутить. Можно взять сайгу-другую, зайти в исполком и покрошить всю мерзоту в кириешки - да только без толку все это. А почему без толку - потому, что кадрового аппарата не сформировать. Команды не будет, разумеешь? Не будет людей, кто целенаправленно будет работать, чтоб город из говна поднять. Философия не та, менталитет ;) . На форуме просраться жидко - это да. Про ура-патриотизьм, про то, что москали\регионалы\еще черт-те-знает кто, виноваты (нужное подчеркнуть) - это завсегда.
Но НЕ БОЛЬШЕЕ :(
Останнє редагування: 08 груд. 2012 00:57 ким ТРПКСН-941-А.
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2012 09:59 #81648 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Діяльність мера

ТРПКСН-941-А пише:

Symbioz пише: Так за що я повинен поважати нашого мера? За яку таку діяльність???

Подожжы, тебя никто не заставляет уважать или плюсовать ;) У нас тут демократия и этот, как его, плюрализьм мнений. Мне меровский разрул насчет свинарника на проспекте просто на руку, а в остальном эта свиная ряшка мне тоже не симпатична :sick:
А ратовать за Шепетовку (впрочем, как и за страну) и прочий ура-патриотизьм - глупо. Почему глупо - я уже однажды объяснял борцунам за справедливость навроде Демчуков и Троллалоисов; обьясню еще и тебе...
Можно абасрать мЭра на форуме. Можно митингЪ замутить. Можно взять сайгу-другую, зайти в исполком и покрошить всю мерзоту в кириешки - да только без толку все это. А почему без толку - потому, что кадрового аппарата не сформировать. Команды не будет, разумеешь? Не будет людей, кто целенаправленно будет работать, чтоб город из говна поднять. Философия не та, менталитет ;) . На форуме просраться жидко - это да. Про ура-патриотизьм, про то, что москали\регионалы\еще черт-те-знает кто, виноваты (нужное подчеркнуть) - это завсегда.
Но НЕ БОЛЬШЕЕ :(

К чему твой пост? Так как ты считаешь - так это общенациональная проблема, к тому же всемизвестная... аль ты абиделсо?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2012 10:15 #81649 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Діяльність мера

Symbioz пише: аль ты абиделсо?

Да ну :blink: зоцчем абижацца? Просто наивность всех этих разглагольствований иногда очень сильно смешыт...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.304 секунд
0
репостів
0
репостів