Благодійний фонд та волонтерство

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 серп. 2012 13:50 #79085 від Dentist
Пам'ятаю ми колись обговорювали на форумі дану тему, але щось я її не знайшов, тому створив нову.
Всі балакали-балакали, але з цих балачок ніяких кроків вперед, передивився тему з дитячим будинком яку створив Сумбіоз. Невже в нас таких сімей не має, яким дійсно потрібна допомога і які б могли якось допомогти. Має ж бути у нас в місті якась організація, яка виплачує ті самі допомоги чи ще щось, давайте дійсно для початку зберемо повну інформацію, а тоді вже почнемо щось робити, якщо ж тема заглохне ще на початку її створенні, тоді ми дійсно якісь приваляні на всю голову люди, і нас до рівня європейського життя як до неба рачки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 серп. 2012 13:57 #79086 від Dj Os
У нас благодійні фонди з'являються лише під вибори, точніше вони створені вже давно, але свою бурхливу діялність починають лише тоді коли потрібно дяді, який той фонд фінінансує.
Якщо у нас є в місті фонд чи волонтери які незалежні від великих гаманців і я буду знати шо мої пожертви не будуть використані кимось у цілях піару, то я чим зможу тим з радістю поділюсь. Наприклад маю пів шафи речей в хорошому стані, які я не ношу і якими би я без проблем можу віддати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2012 14:00 #79087 від Alois

Dj Os пише: У нас благодійні фонди з'являються лише під вибори, точніше вони створені вже давно, але свою бурхливу діялність починають лише тоді коли потрібно дяді, який той фонд фінінансує.
Якщо у нас є в місті фонд чи волонтери які незалежні від великих гаманців і я буду знати шо мої пожертви не будуть використані кимось у цілях піару, то я чим зможу тим з радістю поділюсь. Наприклад маю пів шафи речей в хорошому стані, які я не ношу і якими би я без проблем можу віддати.


А ти балуваний...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2012 22:55 #79095 від lamer85
Не бачу проблеми. Хочете щось добре робити - робіть. І ніякі фонди тут непотрібні. Звичайно, вас за ваше ж добро роздеруть (ну така вже людська природа), але не сподівайтесь легких шляхів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2013 11:42 #86952 від Dentist
Промайнула думка зробити добру справу, а саме прибрати в лісі де зони відпочинку. В кого є бажання приєднатись, або хтось з батьків які сидять на форумі не проти щоб їхні діти якось допомогли відпишіть будь-ласка, через погодні умови поки це зробити важко, але як трохи підсохне можна поїхати. Транспортом та приладдям забезпечені, потрібні лише люди та бажання.
Приєднуємось :)
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 вер. 2013 19:20 #87107 від muko
Коли і де збираємось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 вер. 2013 21:53 #87116 від Dentist
Так як тільки сьогодні вийшло сонце, а до цього був дощ і більшість по роботах/навчаннях то найкраще це на вихідні, так думаю нормально?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 вер. 2013 11:57 - 17 вер. 2013 12:00 #87124 від Ёмигрант

Alois пише:

Dj Os пише: У нас благодійні фонди з'являються лише під вибори, точніше вони створені вже давно, але свою бурхливу діялність починають лише тоді коли потрібно дяді, який той фонд фінінансує.
Якщо у нас є в місті фонд чи волонтери які незалежні від великих гаманців і я буду знати шо мої пожертви не будуть використані кимось у цілях піару, то я чим зможу тим з радістю поділюсь. Наприклад маю пів шафи речей в хорошому стані, які я не ношу і якими би я без проблем можу віддати.


А ти балуваний...


+100500
Нефиг людям делать, а....

Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 17 вер. 2013 12:00 ким Ёмигрант.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 лист. 2013 23:18 #88320 від oxxana
Добрий день, якщо є бажання допомогти, далеко ходити не треба. Шепетівська міська школа-интернат та обездолені діти чекають на вас.
Діти будуть раді цукеркам, одягу, взутті та іншому, а керівники допомозі взагалі.
Новий директор більш відкрита до співпраці та зможе більше детально ознайомити вас з нагальними потребами дітей.
Ми, добровільна інаціативна група допоги школі-інтернату та міському центру реабілітації дітей-інвалідів. Через нас та завдяки Богу інтернат не перший рік отримує допомогу від людей і за кожну витрачену копійку та речі ми готові відзвітувати.
Із нагайного дітям дуже потрібне зимове взуття та теплі куртки, а також посуд, бо тей, що є дуже побитий.
Ми готові з вами допомагати.
Мене звати Оксана, моя електронна адреса 963963@ukr.net
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 лист. 2013 23:34 #88321 від Dj Os
Якраз маю трошки лишнього оягу і пару курток зимових, як зберу до купи обовязково з вами звяжусь. Краще на емейл чи є якийсь телефон?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.111 секунд
0
репостів
0
репостів