Передвиборчі тьорки: порушення, чорний піар, підкупи, виборче благодійництво, використання адмінресурсу і тд.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 вер. 2012 20:10 - 28 вер. 2012 20:11 #79665 від Dj Os
Сьогодні знову мені халявний Шепетівський вісник кинули. На перших сторінках під плашками "Знакова подія" "Святкове інтерв'ю" надрукована джинса про роботу діючої влади.
А всередині я так зрозумів головний винуватець такої халяви - вкладиш під назвою "спецвипуск"!
Долучення:
Останнє редагування: 28 вер. 2012 20:11 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 жовт. 2012 22:35 #79748 від
Відповідь від у темі Буряк
Кандидат в депутати по 190 мажоритарному виборчому округу С. Буряк роздає на своїх зустрічах з виборцями м. Нетішин по 500 грн. в конвертах. Голосуйте за Буряка, а через рік він скупить всі ваші земельні паї і сторицею поверне свої подачки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 жовт. 2012 22:51 #79749 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Буряк
здається Нетішин не його округ, там 191

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 жовт. 2012 23:15 #79750 від odin
Відповідь від odin у темі Буряк
не смішно. Буряк там не балотується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 жовт. 2012 00:52 #79751 від admin
Відповідь від admin у темі Буряк

Dentist пише: здається Нетішин не його округ, там 191

Нетішин - ні, але Славутський район, де географічно розташовується Нетішин - так. Таку ж інформацію я отримував і щодо нашого міста, але підтвержених фактів мені не надали, тому стверджувати не буду.
Розповіли, що кілька тижнів тому відбулась зустріч в будинку культри з виборцями, вхід був тільки по запрошенню, аби жоден з опозиціонерів не потрапив туди. Запрошені були вчителі, лікарі та інші люди з бюджетної сфери, кожному присутньому вручали пакуночок з подарунками на 500 гривень, а кому не вистачило, то віддавали в грошовому еквіваленті.
Якщо комусь щось відомо, а ще краще якщо є якісь документальні підтверження, будь ласка напишіть мені
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 жовт. 2012 02:14 #79754 від Filini
Відповідь від Filini у темі Буряк
Також чув про такі "зустрічі", при чому безпосередньо від учасників. Звісно з них ніхто не розповість про це відкрито. Але Шепетівка - це велике село, люди і так знають, що відбувається.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 жовт. 2012 17:01 #79787 від
Шкода, що адмін заангажований, але, власне - це його сайт, як і всі мас медія - вони чиїсь.
Можливо, це навіть чесно, що Ви про це говорите "відкрито", якщо можна так висловитись. Бо, звичайно,
ми не знаємо, хто ховається за цим адміном.
Мабуть, тоді і годі тут писати якісь свої думки. Ви тут у своєму колі, по-домашньому, як на кухні, теревените, обсмоктуєте і так і сяк.
Я читаю повідомлення, особливо про тих, хто не ваш ідеал козак-Сидор. Просто не смішно. Просто суцільні брехлі, неперевірені.
І то ху-ня, що може так, а може не так. Головне - кинути якусь какашку. Шкода, що і по-людськи якось висміяти ви не в змозі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів