"Про засади мовної політики" - Ваша реакція

Більше
21 лип. 2012 10:07 #78286 від SergPonomarev
Шановні земляки!!! Вчора 20 липня 2012 року Шепетівська районна рада прийняла Звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України з вимогою не підписувати "мовний закон". Усе це відбувалось у досить складній формі, але попри жорстке протистояння депутати-патріоти змогли протягнути це рішення!!!
У цій темі хотілося б дізнатись чи готові Ви відстоювати не лише рідну мову, але й 17 млрд грн. коштів платників податків (НАС), недопустити безладу в освіті, на ТБ, місцевому самоврядуванні тощо, і в якій формі!!!
Чи всеж таки наш улюблений "пасив" зробить справу за нас!!!!
Ці користувачі подякували: admin, Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 лип. 2012 13:34 #78291 від makar75
Нет я неготов,мне на этот закон плевать,я ничего не теряю.Возмущает только то что где вы все были когда принималась пенсионная реформа и ряд других антисоциальных законов,а ведь от них то точно все остались в минусах.Неужели от этого закона страдает Украинский язык,а в следствии этого ухудшается благосостояние людей.Почему народ Украины не поднялся после подписания Тимошенко газовых контрактов,а от них напрямую зависит благосостояние всей нации.Интересные люди отстаивают так называемые интересы Украинского языка,просто у них наверное отлично сложилась жизнь и они всем довольны,а в таком положении конечно же остаётся бороться за украинский язык,а то Люди которые выросли на юге и востоке нашей страны своим родным Русским языком на много ухудшат благосостояние украиноязычного населения.Тогда конечно в таком случае всё становится на свои места и сразу становится всё ясно.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лип. 2012 13:54 #78292 від SergPonomarev
Жаль, конечно, что Вы не читая закона и не осознав всей опасности его принятия (экономической, социальной ... да перечислять то можно до бесконечности) даёте такой комментарий!!! Я абсолютно не против русского языка, но Госязык должен быть один, иначе бардака не избежать!!! Лично я против откровенно провокационного закона, который напрямую угрожает суверенитету страны!!! А вот лично Вам, если "плевать,я ничего не теряю" --- плевать, что Народ Украины потеряет 17000000000 грн. в год (вдумайтесь в эту цифру!!!) и Вы в том числе? Вот Вам и детские площадки (другая тема форума), коляски инвалидам, вакцины от болезней .... и т.д. ПЛЕВАТЬ??? Не думаю, Вы же не враг своего народа и своей страны???
Ці користувачі подякували: olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 лип. 2012 14:14 #78293 від makar75

SergPonomarev пише: Жаль, конечно, что Вы не читая закона и не осознав всей опасности его принятия (экономической, социальной ... да перечислять то можно до бесконечности) даёте такой комментарий!!! Я абсолютно не против русского языка, но Госязык должен быть один, иначе бардака не избежать!!! Лично я против откровенно провокационного закона, который напрямую угрожает суверенитету страны!!! А вот лично Вам, если "плевать,я ничего не теряю" --- плевать, что Народ Украины потеряет 17000000000 грн. в год (вдумайтесь в эту цифру!!!) и Вы в том числе? Вот Вам и детские площадки (другая тема форума), коляски инвалидам, вакцины от болезней .... и т.д. ПЛЕВАТЬ??? Не думаю, Вы же не враг своего народа и своей страны???

Статья №6 этого закона ещё раз закрепляет и утверждает что ЄДИНА ДЕРЖАВНА МОВА -УКРАЇНСЬКА.
Непонятно происхождение потерь в 17000000000 гривен,Вам наверное эту цифру кто то из националистов подсказал,они очень любят оперировать цифрами.Подсчитайте лучше потери от газовых контрактов,которые до сих пор тянутся ценой военной базы в Крыму,далее пойдёт таможенный союз и так далее можно перечислять долго,и это только не подсчитывая в деньгах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лип. 2012 15:11 #78295 від Filini
Особисто я готовий відстоювати відміну цього закону. Але регіониши тільки і добиваються протистояння, яке навіть уособлює дискуся, яка розгорунась вище. Але ж є багато речей, які нас об'єднують.
Я гадаю настав вже час відстоювати Україну від Якуновича і компанії. На Заході і на Сході українців об'єднує "покращення життя вже сьогодні". Може вже варто віддячити бандюкам за їх доброту? Не витрачайте дарма свої сили на дискусії та протистояння між собою, у нас зараз всіх форог лише один - антиукраїнська влада, яка через своє збагачення доводить нашу Батьківщину до зубожіння.
SergPonomarev якщо ви хочете організувати якусь акцію, то варто організувати акцію, де люди зможуть висловити недовіру всій місцевій владі вцілому, як місцевій та і районній. На таку акцію буду особисто агітувати людей і збирати всіх кого зможу.
Ці користувачі подякували: SergPonomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лип. 2012 15:20 #78297 від SergPonomarev

makar75 пише:

SergPonomarev пише: Жаль, конечно, что Вы не читая закона и не осознав всей опасности его принятия (экономической, социальной ... да перечислять то можно до бесконечности) даёте такой комментарий!!! Я абсолютно не против русского языка, но Госязык должен быть один, иначе бардака не избежать!!! Лично я против откровенно провокационного закона, который напрямую угрожает суверенитету страны!!! А вот лично Вам, если "плевать,я ничего не теряю" --- плевать, что Народ Украины потеряет 17000000000 грн. в год (вдумайтесь в эту цифру!!!) и Вы в том числе? Вот Вам и детские площадки (другая тема форума), коляски инвалидам, вакцины от болезней .... и т.д. ПЛЕВАТЬ??? Не думаю, Вы же не враг своего народа и своей страны???

Статья №6 этого закона ещё раз закрепляет и утверждает что ЄДИНА ДЕРЖАВНА МОВА -УКРАЇНСЬКА.
Непонятно происхождение потерь в 17000000000 гривен,Вам наверное эту цифру кто то из националистов подсказал,они очень любят оперировать цифрами.Подсчитайте лучше потери от газовых контрактов,которые до сих пор тянутся ценой военной базы в Крыму,далее пойдёт таможенный союз и так далее можно перечислять долго,и это только не подсчитывая в деньгах.

1. Научитесь читать весь закон, а не только до 6 статьи!!! ;)
2. Потери - это не подсказка националистов, а ЗАКЛЮЧЕНИЕ МИНИСТЕРСТВА ФИНАНСОВ!!! И научитесь также читать заключения комитетов и главного юрэксперт управления Верховной Рады Украины!!! Все в один голос сказали что закон - :sick:
3. Единственный человек, который виноват в подписании газсоглашений - ЮЩЕНКО!!! Его и надо бы судить!!!
4. Посчитайте цену Харьковских соглашений (всего 1 пример).
Ну что после этого скажите??? Верно я сказал!!!??? :evil:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лип. 2012 15:27 #78298 від SergPonomarev

Filini пише: Особисто я готовий відстоювати відміну цього закону. Але регіониши тільки і добиваються протистояння, яке навіть уособлює дискуся, яка розгорунась вище. Але ж є багато речей, які нас об'єднують.
Я гадаю настав вже час відстоювати Україну від Якуновича і компанії. На Заході і на Сході українців об'єднує "покращення життя вже сьогодні". Може вже варто віддячити бандюкам за їх доброту? Не витрачайте дарма свої сили на дискусії та протистояння між собою, у нас зараз всіх форог лише один - антиукраїнська влада, яка через своє збагачення доводить нашу Батьківщину до зубожіння.
SergPonomarev якщо ви хочете організувати якусь акцію, то варто організувати акцію, де люди зможуть висловити недовіру всій місцевій владі вцілому, як місцевій та і районній. На таку акцію буду особисто агітувати людей і збирати всіх кого зможу.

Я Вам щиро вдячний за позицію!!! Вчора я подав Депутатський запит та Проект рішення, яке спрацювало на засіданні Райради!!! за нього попри погрози ГОЛОСУВАЛИ навіть регіонали та литвинівці !!! Але це тільки початок!!! Також стартувала акція "Україна проти Януковича". Нащастя є ще люди які або не бояться антиукраїнської влади, або ж стомилися боятися!!! Ось так разом, потихеньку й до ПЕРЕМОГИ!!! Ще раз Вам дякую за підтримку!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Ці користувачі подякували: olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лип. 2012 16:14 #78301 від T-S

SergPonomarev пише: А вот лично Вам, если "плевать,я ничего не теряю" --- плевать, что Народ Украины потеряет 17000000000 грн. в год (вдумайтесь в эту цифру!!!) и Вы в том числе?

А носители региональных языков для Вас не народ украины? :dry:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 лип. 2012 16:56 #78304 від LuK
Фігня то все, черговий привід попіаритись перед виборами.
Прикро що так звані "борці за мову" у житті спілкуються виключно російською.(за виключенням Тягнибока)
І діти їх на солов"їній не розмовляють,їм англійська миліша.
Ці користувачі подякували: T-S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2012 22:21 #78316 від SergPonomarev

LuK пише: Фігня то все, черговий привід попіаритись перед виборами.
Прикро що так звані "борці за мову" у житті спілкуються виключно російською.(за виключенням Тягнибока)
І діти їх на солов"їній не розмовляють,їм англійська миліша.

Пьера Брантома сказав: "Скільки мов ти знаєешь, стільки раз ти людина" або "Сколько языков ты знаешь, столько раз ты человек"!!!
Для Вас я бачу мова - фігня, народ - фігня!!! Поняття плутаєте, піар змішуєте зі здоровим глуздом!!! І взагалі, чому одразу "попіаритись", а не відстоювати свою думку!!!!
Ось хто дійсно захотів попіаритись, так це два нелюди колісніченко з ківаловим - я їх рахую ворогами народу!!! Я б їх ще вчора депортував у Сибір, хай би там собі гомоніли!!! І я Вас запевняю - я не націоналіст!!! Я просто людина, яка вміє аналізувати, а не лише займатися балаканиною на форумі, і просто патріот своєї країни!!! І цим пишаюся!!!
Вас скоро з лайном будуть змішувати, а Ви знов скажете "Фігня то все"!!!
Мені прикро!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.185 секунд
0
репостів
0
репостів